Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

Šiandien beieškant Senukuose Karbamido (konsultantė nieko man negalėjo padėti, nes net nežinojo kaip jis atrodo) toks mielas pensininkas patarė 1kg karbamido ir pokelį vario sulfato išmaišyti ant 10 l vandens, ir purkšti rudenį ir anksti pavasarį. Bet mačiau jau ir paruoštų mišinių pirkti po 1kg.
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2012 09 28, 21:30)
Į balinimo mišinį visada dedu vario sulfato (mėlynojo aknenėlio), ištirpinto vandenyje. Tai tokiu atveju balinimas ,turbūt, turi labiau gydomąjį poveikį negu grybus apsaugantį poveikį. Ar taip ?   Pasirodysiu visiška blondinė, bet jau nebesuprantu, kada geriau balinti  smile.gif  g.gif  O balinti man vistiek reiks, nes naudoju neaukštus tinklelius.  Kada balinate Jūs  smile.gif  ?
Ir dar . Man Jūsų patarimai yra aukso vertės. Ačiū

Na - melynasis akmenelis (vario sulfatas) taip pat kaip ir kiti preparatai taip ilgai neveikia kaip noretusi... rudeni nutepus, pavasari kazin ar jis tures poveiki... o mes kaip tik kalbame apie pavasarine apsauga kai viskas tik pradeda vegetuoti...
Balinti geriausia pries pat salcius.
As nebalinu visai... biggrin.gif jau kazkada temoje rasiau kaip galima nuo saules apsisaugoti be balinimo - sodinant zemaugi medi, butinas kuolas. Storas kuolas prie pat medelio kamieno ties 2 valanda pries saule mes seseli kai saule pati pavojingiausia ir taip apsaugos medelio zieve.... thumbup.gif lotuliukas.gif kam tas balinimas... niekada nebalinau ir niekada nesutruko zieve...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MRD: 28 rugsėjo 2012 - 22:34
prashau patarimo

pirkausi pernai pavasari treshnes medi parsivezem su keliaais lapukais. jie kaip ir priklauso nukrito. ir iki dabar nieko -matau medis gyvas bet lapu neleidzia. shakos tokios galuose visos nudziuve. gal galvoju paimti ja namo ziemai ? nukirpti tas shakas ishvis palikti tik kota?, nes jauciu shita ziema butu jai jau amen sad.gif ir jeigu galima ja namo imti i vazona. uztenka zemiu vaiskrumiams kur pardavineja? ar ka nors speshl reiktu? nu gaila butu palikti numirti.. 000189.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 29 rugsėjo 2012 - 09:33
QUOTE(MRD @ 2012 09 28, 22:32)
Storas kuolas prie pat medelio kamieno ties 2 valanda

Noriu tiksliai suprasti, kur ta 2 valanda. Įsivaizduoju, kad 12 val-pietūs, 6val-šiaurė, o kuolą kalti ties antra val. Ar taip smile.gif ? Mano medžių kuoleliai pietinėj pusėj.
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2012 09 29, 19:37)
Noriu tiksliai suprasti, kur ta 2 valanda. Įsivaizduoju, kad 12 val-pietūs, 6val-šiaurė, o kuolą kalti ties antra val. Ar taip  smile.gif ? Mano medžių kuoleliai pietinėj pusėj.


As paziureciau antra valanda is kurios puses sviecia saule ir ikalti kuoliuka taip, kad ant koto nuo jo kristu seselis 4u.gif Nors pagal mane tai gal 12 val. buna pati kaitriausia saule g.gif
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2012 09 29, 18:37)
Noriu tiksliai suprasti, kur ta 2 valanda. Įsivaizduoju, kad 12 val-pietūs, 6val-šiaurė, o kuolą kalti ties antra val. Ar taip  smile.gif ? Mano medžių kuoleliai pietinėj pusėj.

Tai tokia kuolo vieta medelio atzvilgiu, kuomet pas jus ankstyva pavasari 14 val. medelis buna kuolo seselyje.
Atsakyti
zodziu nukirpau visas shakas ir dali koto blush2.gif bet iki tiek jam manau buvo nieko gero. bandysiu sodinti i zemes skirtas vaiskrumiams ga kas isheis dar su juo..
Atsakyti
Sveiki. Nusipirkom dar kelias silauoges, bet bevezant namo vienos tokia riebi sakele nuluzo. Ar man ja kist i vandeni ir laukt saknu, ar i durpes bandyt, palaistant kokiu stimuliatorium?
Atsakyti
QUOTE(j.ole @ 2012 09 30, 13:59)
Sveiki. Nusipirkom dar kelias silauoges, bet bevezant namo vienos tokia riebi sakele nuluzo. Ar man ja kist i vandeni ir laukt saknu, ar i durpes bandyt, palaistant kokiu stimuliatorium?

Nesivarginkit - kiskit i siuksline... cia ne serbentas, o silauoge ir dabar ne pavasaris, o ruduo...
Atsakyti
QUOTE(MRD @ 2012 09 30, 18:12)
Nesivarginkit - kiskit i siuksline... cia ne serbentas, o silauoge ir dabar ne pavasaris, o ruduo...



Aciu
Atsakyti
Norėčiau pasisodinti agrastų, saldžių, geltonų, didelių. Tokius augino a.a. močiutė. Dabar turiu 4 krūmelius, bet visi ne mano skonio. Gal galite ką parekomenduoti ?
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2012 09 30, 19:01)
Norėčiau pasisodinti agrastų, saldžių, geltonų, didelių. Tokius augino a.a. močiutė. Dabar turiu 4 krūmelius, bet visi ne mano skonio. Gal galite ką parekomenduoti ?


Rekomenduoju Invicta. Pats turiu stambini. Siemet antramecio krumo sakos luzo nuo vaisiu...
Atkreipiu demesi i tai, kas megejiskai auginant agrastus yra svarbiausias dalykas - atsparuma grybinems ligoms. Netinkamai issirinkus veisle, megejai nuo valkties neatsigina...

INVICTA – Didžiojoje Britanijoje sukurta agrastų veislė, šiuo metu labai plačiai auginama visoje Europoje. Kaip motina šios veislės sukūrimui panaudota žymi vokiška veislė Resistenta, iš kurios paveldėtas atsparumas grybelinėms ligoms. Vaisiai šviesiai žalios spalvos, gana stambūs, gero saldrūgščio skonio. Krūmas vidutinio augumo, pakankamai tvirtas. Veislė labai derlinga.

http://www.manosodas...umiai/agrastai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MRD: 02 spalio 2012 - 06:18