Įkraunama...
Įkraunama...

Vytintas kumpis

QUOTE(Masiania* @ 2014 02 20, 22:19)
Atrodo tikrai gardziai. Ka dar dejot be druskos ir pipiru?

Kai sūdžiau, buvau dar česnako užtepus. O kai kabinau džiovint, viską nuploviau, nusausinau ir apvoliojau pipirų, maltų lauro lapu ir bazilikų mišiny. Atrodo mažai tų prieskonių, bet skoniui užtenka.. Kaip tik dabar kramsnoju antrąjį gabaliuką blush-anim-cl.gif: ... tik MB pasišiaušęs.. sako "nu skanu, bet gi ji žalia doh.gif .. su šnapsu - valgyčiau"
Atsakyti
QUOTE(`ChimorinkA` @ 2014 02 21, 17:51)
Kai sūdžiau, buvau dar česnako užtepus. O kai kabinau džiovint, viską nuploviau, nusausinau ir apvoliojau pipirų, maltų lauro lapu ir bazilikų mišiny. Atrodo mažai tų prieskonių, bet skoniui užtenka.. Kaip tik dabar kramsnoju antrąjį gabaliuką blush-anim-cl.gif: ... tik MB pasišiaušęs.. sako "nu skanu, bet gi ji žalia  doh.gif  .. su šnapsu - valgyčiau"

Aciu, reikes isbandyt. Is turgaus/parduotuves vytintos mesytes nevalgo be dezinfekcijos? biggrin.gif
Atsakyti
Labas, mamytės ar dar vytinat mėsytę? Užsikrėčiau ir aš...vytinasi sprandinės du gabalai, nugarinės gabalėlis ir 2 išpjovos.o marinuojasindar virš kg sprandinės :-D išpjovą ragavau jau...wow...super.....

Noriu paklaust ar kas vytinot sprandinę? Ar gaunasi? Nes ten lašinuko ir plėvių yra...[attachmentid=235169]
Atsakyti
Nu kas čia per nuotraukos tooookios blink.gif
Ar jau smegenis suvytinot visai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 12, 17:42)
Nu kas čia per nuotraukos tooookios  blink.gif
Ar jau smegenis suvytinot visai  doh.gif

Aga, baigia ir smegenys suvyst kartu su kumpeliais :-D
Papildyta:
Beje kas.su foto.negerai? Paklodė gavosi? Kėliau per.tel tai visko gali būti
Atsakyti
Žiūrint per telefoną - tai viskas gerai, bet per kompą - ne tas žodis, kad paklodė, tiesiog....
Galima ir sprandinę vytint. Anksčiau daug vytinau, po to - nieko nevytinau, o dabar ne vytinu, bet džiovinu įvairias mėsas džiovykloje. Tiksliau dar eksperimentuoju, renku geriausius variantus. Rytoj ragausiu basturma, žiūrėsiu kas gavosi. Jautiena, kiauliena - super gaunasi, viskas priklauso nuo marinato sudėties. O va su vištienos krūtinėlė nei vienu būdu man nepatiko. Tiesa aš ir normaliu būdu anksčiau nesu vytinusi jų, gal tiesiog man nepriimtinas jų skonis.
Atsakyti
Gal galite patarti, kur nusipirkti TIK stova vytintai kojai ?
Atsakyti