Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentų tvarkymas perkant/parduodant NT

Labas,Mamytės.
Pasakykite,prašau,kokius reikia turėti dokumentus,forminant pas notarą buto pardavimą?Jeigu parduodamas butas,kuriame priregistruota dukra su vaiku,ar dukra turi iš vaikų teisių įstaigos paimti pažymą ar ne?Ir kas ,dažniausiai, moka už notaro paslaugas?
Atsakyti
Manau, kad geriausiai viska tau paaiskintu pats notaras. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei parduodamame bute registruoti nepilnamečiai, pardavimui reikalingas teismo leidimas.

Kas moka už notaro paslaugas - susitarimo reikalas, bet dažniausiai pirkėjas ir pardavėjas moka pusiau.
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2005 06 01, 17:13)
Labas,Mamytės.
Pasakykite,prašau,kokius reikia turėti dokumentus,forminant pas notarą buto pardavimą?Jeigu parduodamas butas,kuriame priregistruota dukra su vaiku,ar dukra turi iš vaikų teisių įstaigos paimti pažymą ar ne?Ir kas ,dažniausiai, moka už notaro paslaugas?

Parduodant butą dar reikalinga pažyma iš kadastro, kad butas yra neįkeistas.
Atsakyti
QUOTE(smith @ 2005 06 03, 12:45)
  Kas moka už notaro paslaugas - susitarimo reikalas, bet dažniausiai pirkėjas ir pardavėjas moka pusiau.


Italijoje uz notara moka tik pirkejas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smith @ 2005 06 03, 13:45)
Jei parduodamame bute registruoti nepilnamečiai, pardavimui reikalingas teismo leidimas.

Kas moka už notaro paslaugas - susitarimo reikalas, bet dažniausiai pirkėjas ir pardavėjas moka pusiau.

Buvau pas notarę,sakė,kad teismo leidimo nereikia,tiesiog turėtų išsiregistruoti iš to buto.Bet notarė pasakė kad pardavėjas dar turi turėti to buto pirkimo sutartį ir pažymą,kad atsiskaitęs už butą.Tą pažymą gali duoti bendrijos pirmininkas?O jeigu namas nepriklauso bendrijai?
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2005 06 05, 15:19)
Buvau pas notarę,sakė,kad teismo leidimo nereikia,tiesiog turėtų išsiregistruoti iš to buto.Bet  notarė pasakė kad pardavėjas dar turi turėti to buto pirkimo sutartį ir pažymą,kad atsiskaitęs už butą.Tą pažymą gali duoti bendrijos pirmininkas?O jeigu namas nepriklauso bendrijai?


jei namas nepriklauso bendrijai, tai reikėtų kreiptis į namų valdas ar kitaip vadinasi...
Atsakyti
Prasyciau visu, susidurusiu su busto paskola, pagalbos ax.gif nuejau i banka, parasiau prasyma, dabar susiradau pirkti buta NE PER AGENTURA! beda ta, kad gal kasnors galetu detaliai aprasyti kaip ka reikia tvarkytis ir kokias institucijas aplankyti pradedant nuo rankpinigiu atidavimo pardavejui. Kadangi be tarpininku, tai nera kas pakonsultuoja ax.gif Gal kas galetu atsiusti preliminarios sutarties kopija? labai labai buciau dekinga, o meilas noracka@one.lt beje, jei laiko turetumet gal galite prirasyti kiek laiko tvarketes ir kokios kainos dokumentu tvarkymo ar kitu veiksmu blush2.gif Please padekit, norisi truputuka sutaupyti blush2.gif
Atsakyti
Mes irgi perkame butą imdami paskolą ir be tarpininkų. Taip pat kaip ir jūs esame "žali" šiuo klausimu. Tiesiog patarčiau apie tai pakalbėti banke, nes bent mums tai labai padeda banko darbuotoja kuri konsultuoja paskolos klausimais. Supasakojo mums kiekviena žingsnelį ką ir po ko reikia daryti. Žodžiu kaip vaikų darželyje blush2.gif
Atsakyti
Dekui, reikes atakuoti banaka, beje kokio banko darbuotoja jums padeda, nes hanzoj, tai man taip nepasirode. as, kadangi viena viska tvarkausi, tai truputuka baisoka blink.gif kad ko nors nepraziureciau blink.gif
Atsakyti
beje ka reiskia palukanu norma - 6 men. LIBOR + 0.90 proc., o libor gali buti 3 menesiu? kaip issidereti mazesne marza?
paskolos administravimo mokestis - 400 LTL, tai cia vienkartinis? kiek kituose bankuose yra?
Atsakyti
Nėr už ką. Aš irgi pati viską darau ir taip pat Hansoj. Pražiūrėti tai tikrai nieko nepražiūrėsi, nes bankas pasakys ko trūkta ar kas nepadaryta. Apie palukanų normas nepasakyčiau kad labai daug suprantu, tačiau sutarties administravimo mokestį isšiderėjau 300Lt. smile.gif Tas mokestis yra vienkartinis, jį sumoki tada kai pasirašinėji paskolos sutartį su banku. Aš apėjau daug bankų ir galų gale nuėjau i Hansa su geriausiu pasiulymu ką gavau iš kitų bankų. Tiesiog tiesiai jiems pasakiau, jei man neduodat tokiu sąlygų, aš einu ten ir ten. Aišku dar nepamiršau jiems paminėti kokie mes su vyru esame geri jų klientai, nes visa laika naudojamės jų paslaugomis. blush2.gif
Atsakyti