Įkraunama...
Įkraunama...

Piršliai vestuvėse

Pas mano sese pirsliavom mes - busimi jaunavedziai, nors tai dareme pirma karta, savimi likom patenkinti. O ypac sesei ir jos vyrui patiko! Tuo ir dziaugiames! thumbup.gif

taigi tikrai yra nesvarbu ar tai vyras su zmona bus ar ne. wink.gif
Atsakyti
Pas mus bus tik pirslys (vakaro vedejas) .. ir tas samdytas, o pirslienes nebus g.gif Vat tuo paciu noriu paklaust - kaip jus manot ar susidoros su siom pareigom vrs kameros vedejas ? Gal girdejot kaip jis praveda vestuves?

Atsakyti
Manau, jog piršliais gali būti tie žmonės, kurie nebijo tari žodį, yra pakankamai drąsūs, aktyvūs ir nesvarbu ar draugai jie ar giminės, ar vyresnio amžiaus ar jaunimas.
Pas mus piršliais buvo vyro dėdė su žmona, jiems tai ne pirmas kartas tai viskas buvo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pas mus pirsliai bus mano kriksto teai..ir jie del to, kad artimi zmones, nes nenoreciau kokiu ten pasaliniu schmoll.gif
Ir dar del to, kad jie turi laabai daug patirties toje srityje thumbup.gif
Atsakyti
pas mus pirsliaus musu draugai. jie musu metu, nevede ir net ne pora, uztat labai linksmi, iskalbingi zmones.
Atsakyti
Na o pas mane bus mano pussesere su vyru. Jie man labai artimi ir visuomet labai manimi rupinasi, todel buten juos ir pasirinkau thumbup.gif
Atsakyti
as girdejau kad Silanskas super pirsliu buna
Atsakyti
QUOTE(hastalavista @ 2005 03 16, 13:08)
Pas mus bus tik pirslys (vakaro vedejas) .. ir tas samdytas, o pirslienes nebus g.gif  Vat tuo paciu noriu paklaust - kaip jus manot ar susidoros su siom pareigom vrs kameros vedejas ?  Gal girdejot kaip jis praveda vestuves?



o kiek tai kainuoja? ir kaip radot toki pirsli? (nes mums ir problema su pirsliu)
Atsakyti
Nezinau kaip tiksliai ten su tom tradicijom, bet musu pirsliai bus vyro dede su zmona. Jie tokie linksmi, jauni zmones, todel manau, kad su jais liudna nebus. O siaip manau, kad tinka visi, kurie sutinka eiti, nes buti pirsliais nemazai kainuoja, todel nevisi sutinka.
Atsakyti
O mūsų piršliais tai bus mūsų draugai, nors kažkodėl nemažai kas galvojo, kad piršliais kviesime draugo dėdę su žmoną. Tačiau jie nėra labai linksmi, kad dar ir vakarą kažkiek pravesti galėtų (nors dar dėl to ir muzikantų tokių ieškojome, kurie gali vakarą pravesti ). Tai pasirinkome žymiai linksmesnius žmones smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsIrTu: 27 gegužės 2005 - 00:59
O mes piršlių dar neturime, ko tik prasome visi atsisako. sad.gif Tai bent jau liudininkais sakom. Nes musu vestuves vis tiek netradicines ir nieko ten nereikia.
Jau nebezinom ka kviesti ir kaip zmoniu prasyti.
Atsakyti
Pas mus piršliais aka liudininkais bus mano vyriausias brolis ir mano išrinktojo sesuo. Abu sutiko iš kart, nor nėra akyse matę vienas kito thumbup.gif Bet žinau, kad abu liežuvio už dantų nelaiko, tai ramu dėl šventės tikrai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti