Įkraunama...
Įkraunama...

Į vestuves su naujagimiu ant rankų

Situacija tokia:gimdyt man liepos 27,o rugpjucio 9diena sesers vestuves. Nu labai noretusi sudalyvaut,taciau tokio mazulio nei palikt kazkam,nei temptis kartu. Gal kam buvo panasi situacija? Gal kazka protingo patarsit?
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 06 19, 14:53)
Situacija tokia:gimdyt man liepos 27,o rugpjucio 9diena sesers vestuves. Nu labai noretusi sudalyvaut,taciau tokio mazulio nei palikt kazkam,nei temptis kartu. Gal kam buvo panasi situacija? Gal kazka protingo patarsit?

O je, va čia tai g.gif . Aš tai eičiau su leliuku, bet trumpam, nebūčiau viso baliaus. Ir pati dar gal pasėdėt normaliai negalėsi. Be to manau dar pati maitinsi. Bet suprantu tave, nesinori dar + iš sesers džiaugsmo atimt, nes spėk kas bus tą dieną vakaro dėmesyje (nuotaka tikriausiai nelabai). Nu iš manęs ir patarėja....
Atsakyti
na pas mus irgi panasiai zenysimes rugseji o maniskio brolis sulauks pagausejimo rugpjuti, jie net ne lietuvoj gyvena, tai labai idomu ar atvaziuos ar ne, jie galvoja atvaziuoti bet su masina, o naujagimis tokia kelione net neisivaizduoju kaip bus.
Atsakyti
Man buvo tokia pat situacija. Gimdziau rugpjucio paciam gale,o brolio vestuves buvo spalio pradzioje. Suneliui buvo 1,5 men. Vestuvese nedalyvavau. Buvom visa seima tik isleisti ir paskui nuvaziavome prie rotuses pasidaryti bendra nuotrauka ir viskas.
Nejom todel,kad daug zmoniu,visokios bacilos ir t.t. O tokio mazylio visi lenda ir ziurineja. O dar pati ir maitinau. Tai viska sudejus gavosi,kad nejom. Nes daugiau pavargsi nei pasilinksminsi.
Atsakyti
O as ejau i drauges vestuves, kai vaikui buvo 1.5 men. vaika palikaumamai, kadangi pati nebemaitinau.

O i sesers vesuves, AUSRIOKE<, manau tikrai turi eit, visgi sese 4u.gif
Atsakyti
nu sese,bet vaikuciui bus net ne pusantro menesio,kaip kazkas rase,o savaite ir kelios dienos,o jei dar paveluos gimt kokia diena... doh.gif neisivaizduoju.jauciu teks nevaryt,tuo labiau,kad jie zinojo kada laukiame seimos pagausejimo,o pareiskimus nunese tik pries keleta dienu,taigi neturetu labai tiketis kazko is musu.
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 06 19, 19:22)
nu sese,bet vaikuciui bus net ne pusantro menesio,kaip kazkas rase,o savaite ir kelios dienos,o jei dar paveluos gimt kokia diena... doh.gif  neisivaizduoju.jauciu teks nevaryt,tuo labiau,kad jie zinojo kada laukiame seimos pagausejimo,o pareiskimus nunese tik pries keleta dienu,taigi neturetu labai tiketis kazko is musu.

Pritariu. Jie tikrai supras. Aišku sesė yra sesė, bet čia VAIKAS.
Atsakyti
Papasakosiu musu situacija, mano mergaiciukei jau greit metukai ir menuo, savaitgali mes vaziuojam i vestuves, tai turiu dideli galvos skausma, zodziu vaziuoju ne linksmintis, o dirbti....visu pirma mano maze zinda dar ir diena ir nakti, antra-labai ilga kelione, nes reiks vaziuot is Vilniaus i zemaitija, maze labai nemegsta masinoje vaziuoti, pastoviai turesiu ja linksminti, raminti ,zaidinti, jau po keliones manau busiu ne kokios nuotaikos, dar kazkaip kvailai ilga korsetine suknia issinuomojau doh.gif tai kaskart turesiu varstyti ja. Salej buna garsi muzika, tai patoviai su vaiku salej nebusi, teks eiti kur nors vaikstineti, o vakare kadangi apie 9-10 valanda miegoti, tai kartu teks ir mamytei pedint, nepaliksi gi vaiko kazkur vieno, is lovos iskris. Tai vat simta kartu mieliau namie likciau, bet gi vyro brolis... rolleyes.gif
O sitoj jusu situacijoj, manau geriausiu atveju pasveikinti nuvykti, ir tai jei ramus leliukas, nes musu tai ojojoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 06 19, 19:22)
nu sese,bet vaikuciui bus net ne pusantro menesio,kaip kazkas rase,o savaite ir kelios dienos,o jei dar paveluos gimt kokia diena... doh.gif  neisivaizduoju.jauciu teks nevaryt,tuo labiau,kad jie zinojo kada laukiame seimos pagausejimo,o pareiskimus nunese tik pries keleta dienu,taigi neturetu labai tiketis kazko is musu.


ziurek pagal situacija: kaip jausiesi po gimdymo tu pati ir vaikelis, kiek bus praeje laiko, nes realiai normali gimdymo data gali pasislinkti pora savaiciu i viena ar kita puse, vadinasi vestuviu diena tavo kudikiui gali buti nuo 1 iki 28 dienu. arba gali vis dar buti 2-in-1.

visada galimas dalinis sprendimas, pvz., nuvaziuoti pasveikinti, sudalyvauti sutuoktuviu ceremonijoje, bet neiti i baliu.

o jei ir negalesi pasveikinti - sesuo tikrai supras 4u.gif
Atsakyti
musu vestuvese buvo draugai su 2 men vaikiuku smile.gif viskas, rodos, gerai buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 06 19, 14:53)
Situacija tokia:gimdyt man liepos 27,o rugpjucio 9diena sesers vestuves. Nu labai noretusi sudalyvaut,taciau tokio mazulio nei palikt kazkam,nei temptis kartu. Gal kam buvo panasi situacija? Gal kazka protingo patarsit?

Zinok, maniskei dabar 1,5 men., bet i vestuves mums dar per anksti, as nesirizciau dalyvauti schmoll.gif . Bet manau, kai gims vaikelis, artejant sventei, priimsi teisinga sprendima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 06 19, 14:53)
Situacija tokia:gimdyt man liepos 27,o rugpjucio 9diena sesers vestuves. Nu labai noretusi sudalyvaut,taciau tokio mazulio nei palikt kazkam,nei temptis kartu. Gal kam buvo panasi situacija? Gal kazka protingo patarsit?

tiesą pasakius, nemanau,kad tau bus iki vestuvių ir tuo labiau iki to-kas ką pagalvos mirksiukas.gif ne dėl to,kad blogai jausies ar dar ką,tiesgiog...pati dar elabai būsi apsipratus su esama padėtim ir t.t.
Atsakyti