Įkraunama...
Įkraunama...

Į vestuves su naujagimiu ant rankų

Sveikos 4u.gif

labai norėčiau atgaminti seną temą.. 4u.gif

Turiu klausimuką - kaip elgtis, jei žinome kad viena draugų pora per mūsų vestuves turės leliuką, kuriam bus trys mėnėsiai, ar kviesti juos į vestuves ar kaip ir elementaru, kad jie negalės jose dalyvauti g.gif klausėme jų...jie sako, kad prie bažnyčios tikrai atvažiuos pasveikinti, o dėl šventės nežino... g.gif nesugalvojame kaip daryti su kvietimu.. kaip manote, jei jiems įteiktumėme tik kvietimą į bažnyčią.. g.gif ar taip neįžeistumėmė jų? Reikalas tas, kad nors mes ir labai norėtumėme kad jie dalyvautų ir vakainėje dalyje, tačiau manau kad tikrai nepaliks juk leliuko kažkam.. yapč kai šventė toli nuo jų namų... g.gif Svečių skaičius ribotas.. unsure.gif
Kaip Jūs pasielgtumėte tokioje situacijoje? g.gif
Atsakyti
jūsų reikalas pakviest, jų atsisakyt.
Mane įžeistų, jei nepakviestų vien dėl vaiko.
Išvis nesuprantu, jei esat įsitikinę, jog į vestuves jie neis, kodėl neįteikiat kvietimo kaip visiems.
Jei svečių kiekis ribotas, tai gal išvis neįteikit kvietimo, jei norės, ateis pasveikint ir be jo
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad įteikit kvietimą, kaip ir visiems. Pasakys dalyvaus ar ne juk prieš vestuves. Tikrai jie gali įsižeisti, kad nekviečiate jų tik dėl vaikučio (dėl kurio jie labai džiaugiasi). Jei norės, tai paliks savo tėvams vaiką, kad prižiūrėtų, o jei nenorite, kad būtų šventėje, tuomet visai neįteikite jiems kvietimo.
Bet kvietimas tik į bažnytinę dalį manau būtų įžeidimas 4u.gif bent jau aš, tai tikrai tokio gauti nenorėčiau smile.gif
Atsakyti