Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartinės vestuvės

Labai AČIŪ už palaikymą, o tai buvau supanikavusi, kad mane visi pirštais užbadys ohmy.gif iš tredždalio svečiu išgirdau komentara - o tai kada gert reikes mad.gif nu nera jie labai pijokai, bet tos tradicijos nuo amžių gludumos ph34r.gif antra dalis buvo labai patenkinti ir sužavėti, trečia nieko nekomentavo.Tai po vestuviu galesiu papasakoti, kaip sekesi fronta laikyti.
Ceremonija 15val. 16-16,30 prasideda furčetas, yra veiksmu kordinatore ir biški vedeja pasamdyta aktoriuke ji ten tosta pirma pasakys, visiems paaiskins ka reikia, kad butu pagal plana.Saksafonas gros neistisai, tai bus ir mum mielu dainu pvz. elton John"Your song" musu meiles daina wub.gif .
Vestuves Kretingoje, tai iki juros leks kas nori ten bus dar sampano ir liudininke(choreografe) zada mokyti specialiai sukurta soki visus.o tada kas kaip, visi is anksto zino programa, tai kiti nameli uzsisake, kiti i Palanga leks.

Atsiprasau, pamirstu vis, kad galima spausdinti lietuviskai, tingiu taisyti blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(tarapunka @ 2006 06 13, 18:04)
Norečiau jūsų nuomonės.Po mėnesio kelsiu vestuves tokiu scenariju:
Visi renkasi į bažnyčią(40 žmon.)
Po to 2 val. furšetas + saksafonas gyvai+torto pjaustymas+valsas(tikras)(vestuvių vieta ant parketo)
Su jaunimu dar po to paleksim iki jūros.

THE END
Ka manote?Ačiū už nuomonę  4u.gif

Super thumbup.gif Tik ar visi 40 žm. tai supras g.gif
Atsakyti
tarapunka, o is kur tu aktore smadei , as galvoju kreiptis i studentus , kurie aktorini sudijuoja .
Atsakyti
As is ten pat, tik ji mano dar pazystama. 4u.gif
Atsakyti
o super, o ga zinai ar ten ji daznai kvieciami i tokiu renginius, gal yra kokiu su patirtim ? biggrin.gif
Atsakyti
As irgi planuoju vestuves be jokiu tradiciju smile.gif mes anksti ryte penktadieni eisim i CMB paskui kogero vaziuosime kur nors fotkintis o vakare i restorana. musu bus tik 12-13 zmoniu smile.gif mazas ir romantiskas restoranelis ax.gif ir ne vienos lietuviskos ir nelietuviskos tradicijos, tik gal pirmasis jaunuju sokis? smile.gif O paskui jei kas nores padukti varysime i kluba, o poto jaunieji i uzsakyta jaunavedziu kambary viesbutyje wub.gif
Gal kas esate susiradusi saksofonista koki kelioms valandoms? Vilniuje? Labai reikia blush2.gif

Visas palaikau del vestuviu, kas kokiu nori, apie kokias svajoja linkiu kad tokias ir turetu 4u.gif
Atsakyti
O as vat buvau netradicinese vesuvese- be pirsliu, be poru ir t.t. - vos nemiriau is nuobodulio, ir su brangiausiuoju pasistengem nest greiciau muila is ten. Veliau kiti draugai tuokesi- buvo grazios tradicines vestuves, tik be jokiu vulgarybiu ir poslybiu, viskas buvo thumbup.gif Sauniausios vestuves, kuriose esu buvus. Ir mano irgi bus pusiau tradicines- nebus pirsliu korimo , rusisku dainusku ir pan. nesamoniu, bet bus zaidimai, palinkejimai, tostai, sokiai (ir valsas, ir polkute) blush2.gif ir pan. wink.gif Kazkaip man tos "uzsienio mados" vestuves nelimpa, ir psio tongue.gif
Atsakyti
pavydziu tokių blaiviai mąstančių jaunųjų ir jų draugų. Sėkmės jums ir šaunios vestuvių puotos 4u.gif
Atsakyti
as ir uz tokias vestuves kokiu nori ir apie kokias svajoji, ar jos su tradicijom ar be ju svarbiausia, kad viskas butu taip kaip nori smile.gif mes darysim kuklias vestuves, be tradiciju, pirma i CMB po to i baznycia, na o tada i restoraneli su draugais ir artimiausiais zmonemis!kita diena jei grazus oras, su chebryte butu smagu i gamta palekti i dzinsus isokus ir tada jau kaip reikiant atsipalaiduoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaiciuke @ 2006 06 14, 13:15)
gal vakaro ...vedejus galit parekomenduot?nes reikia kad svete kas kas pakoreguotu ..

Pas mus visa reikala vede Laima Tamulyte su dar vienu vyruku. Gal geriau ja zinot Mama Rock'n'Roll slapyvardziu, tokia apvaloka moteryte su geltonu peruku tongue.gif Nu prisizvengem tai iki nukritimo, rode visokius sou su persirengimais, parodijavo visokius dainininkus, vede zaidimukus, dare estafetes. Tikrai likom patenkinti ir mes, ir visi sveciai thumbup.gif Ir kas svarbiau, patiko visoms kartoms ir visokiu skoniu zmonems. Tik kad brangoka... blink.gif
Atsakyti
urtuk , spjeu kad nekukliai, o pas jus dar grojo kas nors?
Atsakyti
Nors musu vestuvese daug vyresnio amziaus zmoniu nebus, bet mamai jau pasakiau kad reguliuotu ten viska, kol mes grisim, nes jei rasiu uzsedusius stala arba leliu ar ten kokiu malku pjauti iseisiu ir palauksiu kol susitvarkys, bet sakiau tikrai parodysiu ozius, nes man tai pati didziausia nesamone, ir isvis jokiu tradiciju. Pas mus irgi bus fursetas jokiu pirsliu tik liudininkai, ir DJ.
O del namu zidinio tai cia gera minti davet, kad kaip atrodys jei ji teiks issiskyre tevai, jei mano anyta nores taip daryti tai taip jai ir pasakysiu, nes ji issiskyrusi. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti