Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartinės vestuvės

QUOTE(Astaiciuke @ 2006 06 15, 20:04)
urtuk , spjeu kad nekukliai, o pas jus dar grojo kas nors?

Pas mus tik dj buvo. Ai, ir dar patys vedejai kazkiek grojo per savo pasirodymus.
Atsakyti
QUOTE(Simbalia @ 2006 06 15, 13:52)
O as vat buvau netradicinese vesuvese- be pirsliu, be poru ir t.t. - vos nemiriau is nuobodulio, ir su brangiausiuoju pasistengem nest greiciau muila is ten. Veliau kiti draugai tuokesi- buvo grazios tradicines vestuves, tik be jokiu vulgarybiu ir poslybiu, viskas buvo  thumbup.gif Sauniausios vestuves, kuriose esu buvus. Ir mano irgi bus pusiau tradicines- nebus pirsliu korimo , rusisku dainusku ir pan. nesamoniu, bet bus zaidimai, palinkejimai, tostai, sokiai (ir valsas, ir polkute)  blush2.gif ir pan. wink.gif Kazkaip man tos "uzsienio mados" vestuves nelimpa, ir psio  tongue.gif


aš tau pritariu thumbup.gif neišsivaizduoju kitokiu kai tradicinės vestuves. nors prisijuoki iki soties. o tose netradicinėse tai sėdėk nosį nukabinus ir tylėk kaip žemę pardavęs. išsivaizduoju kad turi būti pastoviai įsitempęs žmogus schmoll.gif negali nei trupučio atsipalaiduoti. man tokios netradicinės vestuvės primena aukštuomenės pobūvius kur visi vaikšto paniurusiom nosim, rimti, ir jai baaaaaaisiai pasitempę.... schmoll.gif aš tai visom keturiom prieš tokias vestuves doh.gif juk tai panašiau į laidotuves o ne į vestuves tik jaunoji balta. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurqutee @ 2006 06 17, 16:53)
aš tau pritariu  thumbup.gif  neišsivaizduoju kitokiu kai tradicinės vestuves. nors prisijuoki iki soties. o tose netradicinėse tai sėdėk nosį nukabinus  ir tylėk kaip žemę pardavęs. išsivaizduoju kad turi būti pastoviai įsitempęs žmogus  schmoll.gif  negali nei trupučio atsipalaiduoti. man tokios netradicinės vestuvės primena aukštuomenės pobūvius kur visi vaikšto paniurusiom nosim, rimti, ir jai baaaaaaisiai pasitempę....  schmoll.gif  aš tai visom keturiom prieš tokias vestuves  doh.gif  juk tai panašiau į laidotuves o ne į vestuves tik jaunoji balta.  doh.gif  doh.gif  doh.gif


kokios dar laidotuves biggrin.gif cia daug rasoma apie visokius renginiu vedejus ir organizatorius, DJ ir muzikantus, idomesnius fursetus ir net kinietiskas virtuves...vestuves laivuose ir t.t.
O vat lietuviskos salotos(baltos misraines), karbonadai ir degtine g.gif tradicines vestuves... g.gif posli juokeliai apie "kita gala"... na....?
Na kaip kas nori taip tas daro, bet jau nereikia lyginti su laiduotuvem, nes tai yra kazkam pati graziausia diena, o jei teko dalyvauti vestuvese kaip laidotuvese, tai man tada labai gaila tu kas jas organizavo ir tu kas jose dalivavo mastau.gif
Sekmes ir Jums smile.gif
Atsakyti
blush2.gif
QUOTE(Menule @ 2006 06 18, 12:09)
kokios dar laidotuves  biggrin.gif cia daug rasoma apie visokius renginiu vedejus ir organizatorius, DJ ir muzikantus, idomesnius fursetus ir net kinietiskas virtuves...vestuves laivuose ir t.t.
O vat lietuviskos salotos(baltos misraines), karbonadai ir degtine  g.gif  tradicines vestuves...  g.gif  posli juokeliai apie "kita gala"... na....?
Na kaip kas nori taip tas daro, bet jau nereikia lyginti su laiduotuvem, nes tai yra kazkam pati graziausia diena, o jei teko dalyvauti vestuvese kaip laidotuvese, tai man tada labai gaila tu kas jas organizavo ir tu kas jose dalivavo  mastau.gif
Sekmes ir Jums smile.gif


aišku, kad kiekvieno asmeninis reikalas kaip kelti savo vestuves, nu bet man tas saksofonas tai primena tokius aukštuomenės pobūvėlius kur visi persitempę vaikšto lotuliukas.gif juk turėtų būti linksma, juokaujama ir visai nebūtinai apie anus galus... kodėl gi tu taip būtent išsivaizduoji?gal tu nedalyvai tokiose vestuvėse kur muzikantai ir piršliai moka vesti vakarą ir pajuokauti fainai nelendant kur nereikia? jei tai kažkokių kaimiečių (labai atsiprašau) vestuvė tai gal apie anuos galus juokeliai tik ir būtų... bet kai susirenka normalūs žmonės tai ir tikisi normalių juokelių...
o šiaip tai gal ir norėčiau bent kartą sudalyvauti tuose furšetuose, bet kol kas mano nuomonė tokia kad ten nuobodu be galo... nepykit jei ką įžeidžiau su savo tokia kategoriška nuomone, bet ji jau tokia yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurqutee @ 2006 06 17, 17:53)
aš tau pritariu  thumbup.gif  neišsivaizduoju kitokiu kai tradicinės vestuves. nors prisijuoki iki soties. o tose netradicinėse tai sėdėk nosį nukabinus  ir tylėk kaip žemę pardavęs. išsivaizduoju kad turi būti pastoviai įsitempęs žmogus  schmoll.gif  negali nei trupučio atsipalaiduoti. man tokios netradicinės vestuvės primena aukštuomenės pobūvius kur visi vaikšto paniurusiom nosim, rimti, ir jai baaaaaaisiai pasitempę....  schmoll.gif  aš tai visom keturiom prieš tokias vestuves  doh.gif  juk tai panašiau į laidotuves o ne į vestuves tik jaunoji balta.  doh.gif  doh.gif  doh.gif

o kodel tu isvaizduoji, kad ten visi sedi nukabine nosis? manau tokie ir per tradicines nosi nukabina. nes jei niekas pirslio nekoria, tai nereiskia , kad nesisypso, nesoka, nedainuoja:)
Atsakyti
QUOTE(jurqutee @ 2006 06 17, 17:53)
aš tau pritariu  thumbup.gif  neišsivaizduoju kitokiu kai tradicinės vestuves. nors prisijuoki iki soties. o tose netradicinėse tai sėdėk nosį nukabinus  ir tylėk kaip žemę pardavęs. išsivaizduoju kad turi būti pastoviai įsitempęs žmogus  schmoll.gif  negali nei trupučio atsipalaiduoti. man tokios netradicinės vestuvės primena aukštuomenės pobūvius kur visi vaikšto paniurusiom nosim, rimti, ir jai baaaaaaisiai pasitempę....  schmoll.gif  aš tai visom keturiom prieš tokias vestuves  doh.gif  juk tai panašiau į laidotuves o ne į vestuves tik jaunoji balta.  doh.gif  doh.gif  doh.gif

As tai pries savo vestuves buvau gal kokiose bent penkiose tradicinese vestuvese, nu nepatiko, nors tu ka schmoll.gif Atrodo, ir muzikantai skirtingi, ir vieta, ir organizacija taip pat skiriasi, bet man vis kazkaip atrodydavo, kad ten buvo tokiu pakankamai dirbtinu vietu, tikrai buvo nemazai atveju, kai jaunieji sededavo visi pavarge ir tik noredavo greiciau sprukti namo g.gif
Visiskai sutinku su tavim, kad tos pacios netradicines vestuves gali buti nuobodzios, jei tik bus pasamdytas dj, o toliau jau patys jaunieji tures lakstyti ir bandyti svecius uzimineti. Va del to manau, kad pagrindinis vaidmuo tenka sventes vedejams. Kalbant apie savo vestuves, as ten buvau vos ne panasus svecias, kaip ir visi - nelebai zinojau, kokia bus programa, vedejai ja savarankiskai buvo suplanave. Mes tik buvom pasake, kad nenorim tu sablonisku tradiciju. Nors buvo ir tos pacios lietuviskos muzikos, bet jau daugiau parodijos forma, pvz. kai vedejai parodijavo Cicina ir kitus lietuviskos estrados grandus tongue.gif
O po sventes, tai tikrai buvo daug laimingu veidu - sake, kad tokioje linksmoje sventeje jau seniai nedalyvavo, ir svarbiausia, kad patiko ne tik jaunimui, bet ir vyresnei kartai. Nu tikiuosi, kad nemelavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurqutee @ 2006 06 18, 21:07)
blush2.gif

aišku, kad kiekvieno asmeninis reikalas kaip kelti savo vestuves, nu bet man tas saksofonas tai primena tokius aukštuomenės pobūvėlius kur visi persitempę vaikšto  lotuliukas.gif  juk turėtų būti linksma, juokaujama ir visai nebūtinai apie anus galus... kodėl gi tu taip būtent išsivaizduoji?gal tu nedalyvai tokiose vestuvėse kur muzikantai ir piršliai moka vesti vakarą ir pajuokauti fainai nelendant kur nereikia? jei tai kažkokių kaimiečių (labai atsiprašau) vestuvė tai gal apie anuos galus juokeliai tik ir būtų... bet kai susirenka normalūs žmonės tai ir tikisi normalių juokelių...
o šiaip tai gal ir norėčiau bent kartą sudalyvauti tuose furšetuose, bet kol kas mano nuomonė tokia kad ten nuobodu be galo... nepykit jei ką įžeidžiau su savo tokia kategoriška nuomone, bet ji jau tokia yra  blush2.gif


Esu dalyvavusi gal 6 vestuvese, tracidinese su pirsliais ir muzikantais. Nu nzn bet visose buvo tu juokeliu apie antra gala, ryte atnesamas suspaustas suris doh.gif feeee, uzrisa skarele jaunajai ir visis gaili oi pasibaige tavo grazios jaunos dieneles. Pamegintu pas mane kas taip pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2006 06 18, 22:25)
o kodel tu isvaizduoji, kad ten visi sedi nukabine nosis? manau tokie ir per tradicines nosi nukabina. nes jei niekas pirslio nekoria, tai nereiskia , kad nesisypso, nesoka, nedainuoja:)


isivaizduoju todėl kad jei netradicinėse vestuvėse groja ištisai tokia muzika kai saksofonas tai ką ten gali veikti doh.gif tik miegas ima per tokią muziką... neisivaizduoju kaip ten gali būti linksma... nebent kokie vedėjai geri būt nusamdyti, programėlė suruošta ir pan... jei matei kada per televiziją kaip politikai "baliavoja" tai aš taip ir isivaizduoju vestuves netradicines... kai visi vaikštinėja į parankes įsikabinę ir viskas... o piršlio korimas čia ne prie ko... aš asmeniškai baisiai nemėgstu šios dalies ir nenorėčiau jos per savo vestuves. aš kalbu tik apie muziką ir apie programą kuri man 100 kartų geresnė tradicinėse vestuvėse thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lijyte @ 2006 06 19, 16:17)
Esu dalyvavusi gal 6 vestuvese, tracidinese su pirsliais ir muzikantais. Nu nzn bet visose buvo tu juokeliu apie antra gala, ryte atnesamas suspaustas suris  doh.gif feeee, uzrisa skarele jaunajai ir visis gaili oi pasibaige tavo grazios jaunos dieneles. Pamegintu pas mane kas taip pasakyti...

aš buvau 3 -jose tradicinėse tai lb faina buvo, nes muzikantai su piršliais buvo viską susiderinę nuo A iki Z... ir tikrai nieks nepalietė tų temų apie anuos galus... buvo be galo linksma... linkiu pakliūti į linksmas tradicines vestuves mirksiukas.gif ir tarp kitko galima apsieiti ir be antros dienos - piršlio korimų, skarelių, puodų bei sūrių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurqutee: 19 birželio 2006 - 17:37
O ko jau tos skarelės su prijuostėmis yra blogai? Visada su malonumu užsidedu šiuos atributus gaminant maistą. Dar norėčiau turėti ir išeiginį komplektėlį, kad pvz per paskutines minutes, kai jau svečiai renkasi, neapsitepliočiau švarių drabužių tongue.gif Nesuprantu žmonių, kurie tais pačiais drabužiais ir darbe būna, po parduotuves vaikšto ir dar namie vakarienę gamina - baisu, kokia nešvara doh.gif
Ir kuo gi tas sūris su puodais ( blink.gif ) nusikalto? Man asmeniškai per naktį spausto sūrio vaišinimas mažiausiai pošlas momentas.
Eisiu greit "dirbt" svočia ir nesant profesionalia renginiu vedėja - menkas pasirinkimas kaip linksmai ir nepošlai pravesti vakarą.
Atsakyti
nu nezinau , bent jau mant ai labai super kai per vakariene groja smuikeliu ar saksofonu ar seip ka nors is ramesnio...nes as tikrai nenoriu visokiu palingavimu prie stalune taip kad pradejus valgyt , kaimynas ciumpa uz parankes , nes labai smagi daina:) ...man aptinka toks variantas grazi iskilminga vakarienes, su tostais ( jei yra norinciu pasisakyt) , padekom, o paskui smagus vakarelis, sokias ir kitasi malonumais wink.gif
Atsakyti
[quote=jurqutee,2006 06 19, 18:43]
isivaizduoju todėl kad jei netradicinėse vestuvėse groja ištisai tokia muzika kai saksofonas tai ką ten gali veikti doh.gif tik miegas ima per tokią muziką... neisivaizduoju kaip ten gali būti linksma... nebent kokie vedėjai geri būt nusamdyti, programėlė suruošta ir pan... jei matei kada per televiziją kaip politikai "baliavoja" tai aš taip ir isivaizduoju vestuves netradicines... kai visi vaikštinėja į parankes įsikabinę ir viskas... o piršlio korimas čia ne prie ko... aš asmeniškai baisiai nemėgstu šios dalies ir nenorėčiau jos per savo vestuves. aš kalbu tik apie muziką ir apie programą kuri man 100 kartų geresnė tradicinėse vestuvėse thumbup.gif

Tai va blogai isivaizduoji, buna ir DJ ir vedejas, kuris uzima svecius ir sokiai ir visokios linksmybes.
Papildyta:
QUOTE(Žuvė @ 2006 06 19, 19:16)
O ko jau tos skarelės su prijuostėmis yra blogai? Visada su malonumu užsidedu šiuos atributus gaminant maistą. Dar norėčiau turėti ir išeiginį komplektėlį, kad pvz per paskutines minutes, kai jau svečiai renkasi, neapsitepliočiau švarių drabužių tongue.gif Nesuprantu žmonių, kurie tais pačiais drabužiais ir darbe būna, po parduotuves vaikšto ir dar namie vakarienę gamina - baisu, kokia nešvara  doh.gif
Ir kuo gi tas sūris su puodais (  blink.gif ) nusikalto? Man asmeniškai per naktį spausto sūrio vaišinimas mažiausiai pošlas momentas.
Eisiu greit "dirbt" svočia ir nesant profesionalia renginiu vedėja - menkas pasirinkimas kaip linksmai ir nepošlai pravesti vakarą.

O dievuleliau doh.gif doh.gif doh.gif , nu ta prijuoste namie dar nieko, bet kad skara deciaus virtuvej tai
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O kai antra diena budavo ta ceremonija su suriais ir skarom iseidavau pasivaikscioti, nes slykstu pasidarydavo
Papildyta:
Nu o del poslumo tai nesupykit visos bet pasakysiu savo nuomone, pvz kai is ryto ateina visi sveciai tuoj muzikantai kokia dainuske apie pirma nakti padainuoja, o visi ziuri ir isivaizduoja kaip jus ten ......., o paskui dar suri atnesa, ir nors ji ne tiesiogiai jaunieji spaude, bet i burna tokios nesamones paimti niekada negaledavau.Tai argi cia ne posla
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 06 19, 22:22)
O dievuleliau  doh.gif  doh.gif  doh.gif , nu ta prijuoste namie dar nieko, bet kad skara deciaus virtuvej tai
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O kai antra diena budavo ta ceremonija su suriais ir skarom iseidavau pasivaikscioti, nes slykstu pasidarydavo
Papildyta:
Nu o del poslumo tai nesupykit visos bet pasakysiu savo nuomone, pvz kai is ryto ateina visi sveciai tuoj muzikantai kokia dainuske apie pirma nakti padainuoja, o visi ziuri ir isivaizduoja kaip jus ten ......., o paskui dar suri atnesa, ir nors ji ne tiesiogiai jaunieji spaude, bet i burna tokios nesamones paimti niekada negaledavau.Tai argi cia ne posla

jei turi tarnaitę - lux, bet jei nea, tai kaip nesmulkintus bananus, jogurtą valgai ar morkas/agurkus perki? biggrin.gif Net įsivaizduot negali, ką šalia esantys PAGALVOT gali lotuliukas.gif Mažiau reikia imt į galvą tokius mažmožius tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žuvė: 19 birželio 2006 - 22:30