Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių trukmė

Manau svarbu, kad tiesiog galvojama apie tolesni zingsni, sprendziama data. Nes as esu tik uz tai, kitaip nematau tikslo pirstis ir nekelt vestuviu. Turiu pazistamus, kur jau ilgiausiai susizadeje, gal kokius 5 metus. Tai visi ju draugai aplink spejo apsizenyt biggrin.gif tad manau jei zmogus nera pasiruoses vedyboms, geriau nesipirsti ir palaukti tinkamo momento. Be to, mes neseniai susizadejom, kadangi ateinancia vasara neiseina, tad viska planuojame dar kitai. Nes mums suzadetuves reiskia pirmaji zingsni link vedybu smile.gif
Atsakyti
Jau kaip nuotaiką pakėlė biggrin.gif
Eina sau!
Nu nekantrauju kol grįš mano brangusis iš darbo, pasakysiu, kad po pusmečio turės vėl man pirštis. Valio!!!
Papildyta:
QUOTE(spaicyy @ 2013 09 25, 11:06)
Manau svarbu, kad tiesiog galvojama apie tolesni zingsni, sprendziama data. Nes as esu tik uz tai, kitaip nematau tikslo pirstis ir nekelt vestuviu. Turiu pazistamus, kur jau ilgiausiai susizadeje, gal kokius 5 metus. Tai visi ju draugai aplink spejo apsizenyt  biggrin.gif tad manau jei zmogus nera pasiruoses vedyboms, geriau nesipirsti ir palaukti tinkamo momento. Be to, mes neseniai susizadejom, kadangi ateinancia vasara neiseina, tad viska planuojame dar kitai. Nes mums suzadetuves reiskia pirmaji zingsni link vedybu  smile.gif

Kodėl taip galvoji? kad jei po piršlybų praeina keli metai, vadinasi nepasiruopšę?

Mano sesei jos sužadėtinis pasipiršo prieš metus. ir juodu tada sutarė, kad jie susituoks 2015 metų pavasarį. Bet tai nė velnio nereiškia, kad jiedu nepasiruošę mirksiukas.gif
Tiesiog yra žmonių, kurie viską mėgsta apskaičiuoti, sudėlioti, suplanuoti ir sustyguoti.
O ne pasipiršo- viskas maunam datų rezervuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Jau kaip nuotaiką pakėlė biggrin.gif
Eina sau!
Nu nekantrauju kol grįš mano brangusis iš darbo, pasakysiu, kad po pusmečio turės vėl man pirštis. Valio!!!
mums ir šypsenėles pakėlė, negalėjau nepapasakot savajam. Tai kai nusprendėm, kad kurį laiką savo žiedelio nenešiosiu, paėmė, įdėjo į dėžutę ir juokauja "viskas, turėsi dabar laukt, kol iš naujo pasipiršiu", senos piršlybos gi "nebegalioja" lotuliukas.gif
Atsakyti
Na man pasipirso kovo pradzioj ir rugsejo pradzioj jau susituokem. Kazkaip spejom viska suplanuot biggrin.gif Bet manau ir todel, kad buvom numate po metu keist gyvenama vieta ir kitais metais del to pokycio butu buve dar sunkiau suorganizuot svente kokios norim, o plius ir financiskai netik isikurimui pinigus skaiciuot, bet dar ir vestuviu islaidas pridet butu reikeje.
Tai del suzadetuviu mum niekas nieko nesake. Bet mes kartu 8 metus iki vestuviu buvom ir 6+ is ju kartu gyvenom, tai per ta laiko ko tik neprisiklausem, del nepasiruosimo, del gresiancios senmergystes/senbernystes, del vaiku ir tt ir pan biggrin.gif

O planuodama vestuves cia forume kazkur uzmaciau, kad po suzadetuviu reik per 6 men apsizenyt, kad santuoka laiminga butu (man lyg paprociu ir tikejimu skyrelyj), tai net nusijuokiau pati sau, kad dabar labai daznai net suplanuot datos ir rast tinkamos vietos per tuos 6 menesius nespejama, o cia jau matai turi ir susituokes but biggrin.gif
Atsakyti
Prisikikenau skaitydama jūsų atsakymus biggrin.gif Šiaip nesu žmogus, kuris labai kreipia dėmesį, ką kiti sako, nes ne mano gyvenimą jie gyvena, mano tikslų nepasieks, bet šįkart gan jautriai sureagavau, nes kurį laiką gyvenau tik tarp laba taktiškų žmonių ir čia staiga: "jūs čia tik namus žaidžiat" biggrin.gif
Atsakyti
27 dienas
Atsakyti
Ohoho, kaip spėjote taip greitai susiplanuoti vestuves? blink.gif
Atsakyti
Mūsų sužadėtuvės truko mažiau nei metus laiko, t. y. susižadėjome spalio mėnesį, o tuokėmes rugpjūtį. Visada maniau, kad sužadėtuvės turėtų trukti iki metų, juk jeigu susižadėjote, vadinasi rimtai esate apsisprendę kurti šeimą ir nėra ko delsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašmyras @ 2013 10 21, 17:20)
Ohoho, kaip spėjote taip greitai susiplanuoti vestuves? blink.gif


Tais laikais kai aš tekėjau turbūt mažai kas vestuves planavo metus, ėmė jom paskolas ir pan. smile.gif

Susiplanavome puikią šventę sau, pietus artimiausioms giminėm. Tą patį vakarą mudu išlėkėm į pajūrį.

Nieko nekeisčiau. nebent tik suknelę ir šukuoseną lotuliukas.gif

Labai daug padėjo draugai ir artimieji. Muzikantas, šeimeninikės, filmuotojas, fotografas. Visi buvo iš artimųjų rato smile.gif
Atsakyti
Suzadetuves truko 3,5 men smile.gif ir per tiek laiko viska suspejom, ir pamokeles praejom ir dokumentus visus surinkom. kad baznycioj galetumem susituokt. Aisku, is kai kuriu paslaugu reikejo rinktis tai kas liko, bet tai nebuvo prasciausi variantai, sakyciau mums gan pasiseke smile.gif Tai tos sekmes lydimi sukurem sau ir savo artimiesiems nerealiai saunias vestuves smile.gif
p.s.: nescia nebuvau hihihi.gif tiesiog, nesinorejo laukti istisus metus blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gavau žiedelį, po dviejų dienų nunešėm pareiškimus, ir po pusės metų susituokėm smile.gif

Visas paslaugas rinkomės ne iš to kas liko, o tai ko norėjom (pradedant fotografu, atlikėju, baigiant vieta, visažiste, suknele ir t.t.)
Ar pasisekė, ar tiesiog mokėjau ieškot nežinau smile.gif


O dėl ilgai trunkančių sužadėtuvių, tai kiekvienos poros asmeninis reikalas.
Nors dėl pusantrų metų planavimo tikrai nesutinku, išprotėjus būčiau per tiek laiko. Vistiek pagrindinis organizavimas ir didžiausias tempas būna likus porai mėnesių, nelabai įsivaizduoju kokios šventės reikia norėt kad ruoštis jai reikėtų pusantrų ar du metus smile.gif
Atsakyti
suzadetuves truko 5 men 4u.gif nematau prasmes laukti, sulaukiau isvajoto pasiulymo ir jau ant rytojaus buciau tekejus, tik va uztruko siek tiek pasiruosimas 4u.gif
Atsakyti