Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys

Turiu nemaloniu "sveciu".Atrodo kaip dideles kandys (pilkos, blizga ir prispaudus palieka pilka deme...) Nezinau nei is kur atsirado, nei kaip pasivadina....Tuo labaiu nezinau kaip jas naikinti. Gal kas turejo panasia problema, pasidalinkit.Buciau dekinga. Perziurejau spintas, virtuves podelius...Beliko COBRA.....gal pades g.gif
Atsakyti
O mano mama, pvz. kabindama į spintą paltą vasarai iki kito sezono, prideda laikraščių, arba į kailinius.. atseit tas laikraščio kvapas (ir švinas) jas atbaido 4u.gif
Atsakyti
Labai neblogai isnaikina kandis ukiskas muilas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2008 04 08, 18:03)

6.Atminkite, kad kandys veisiasi ne tik drabužiuose, bet ir džiovintuose vaisiuose, grybuose, miltuose, konditerijos gaminiuose.


o pas mane su kruopose isiveise, ryziu ar makaronu ilgai negaliu laikyti dry.gif nors stovi supilstyti i indelius , baigia jau viska suesti laugh.gif mad.gif kaip jas is maisto isvaryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ebi @ 2008 05 18, 19:16)
o pas mane su kruopose isiveise, ryziu ar makaronu ilgai negaliu laikyti  dry.gif nors stovi supilstyti i indelius , baigia jau viska suesti  laugh.gif mad.gif kaip jas is maisto isvaryti? 4u.gif

o jų dar bestijų ir maiste būna swoon.gif
Atsakyti
mano mama į spintą prideda kvapnaus muilo, jos nepakenčia kažkodėl aštraus kvapo smile.gif
Atsakyti
mama tarp daiktų deda gailius arba žemuoginį muilą.
Atsakyti
QUOTE(vėjuke @ 2008 05 19, 07:56)
o jų dar  bestijų ir maiste būna  swoon.gif

pasirodo buna, as pries gerus puse metu vos isnaikinau, beveik visas kruopas reikejo ismesti, nes ten jau buvoju lervu, fui kaip bjauru doh.gif , o mano naikinimo budas buvo pats primityviausias, nes nezinojau kaip su jais kovoti, tai dar sveikus produktus susidejau i saldytuva, o juos skraidancius vis musinejau cool.gif . dabar po kiek laiko ziuriu vel koks vienas kitas skraido, jauciu reiks imtis grieztesniu priemoniu cool.gif

bet kelis kartus ir parduotuvej esu maciusi ju prie dziovintu produktu, taip kad atsargiai, ju galima ir nusipirkti kartu su kruopom ar pan..... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauriukkas: 09 birželio 2008 - 21:10
sveikos, ir mano namus to bjaurastys užpuolę jau seniai sad.gif
atkasiau, kad virtuvėje gyvena, išvaliau spinteles gražiausiai...mėnesį nebuvo...matyt kažkur yra dar veisykla, kad išsirito nauji brudai sad.gif
skraido pilna, naikinam ir neišnyksta sad.gif

išbandysiu jūsų patarimus, gal kas nors padės smile.gif
Atsakyti
Mačiau maximoj kedro gabaliukus, spec. kandim naikint. Pigu, ilgaamžiška, užima mažai vietos ir veiksminga, bei mažiau vargo nei su Kobra. Įdedi į spintą, o kandys lauk bigsmile.gif
Atsakyti
Ephestia elutella Hübner - maistinė kandis (aš ja taip vadinu, lietuviško pavadinimo nežinau), apsigyvena kruopose, kavoje, riešutuose, džiovintuose vaisiuose, žolelėse ir pan., arbūzo sėklos dydžio, o ant tamsisai pilkų sparnų gerai matosi šviesesni dryžiai. Įsigijau parduotuvėje su Galintos košėm, nors radau jų ir sezamo sėklose, kurios bėje buvo dar neatidarytos, pasitaikė jų net ekologinėse kruopose bei žirniuose. kaip kovoju? Kol kas tik lakstau su skudurėliu iš paskos, be to teko mest lauk visas kruopas, arbatas ir prieskonius... Gal kas žinot kitus būdus???
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 07 04, 15:26)
sveikos, ir mano namus to bjaurastys užpuolę jau seniai :(atkasiau, kad virtuvėje gyvena, išvaliau spinteles gražiausiai...mėnesį nebuvo...matyt kažkur yra dar veisykla, kad išsirito nauji brudai sad.gif
skraido pilna, naikinam ir neišnyksta sad.gif


pas mane irgi bjaurybės virtuvėje užsiveisė, niekaip neaptinku jų veisyklos schmoll.gif , paskaičiau postus, net nepagalvojau, kad maiste gali apsigyventi, bet viskas sudėta indeliuose unsure.gif , na kai kas maišeliuose.., bandysiu pervalyti su actu, kaip kažkuriame poste radau parašyta.
Nesinori namie visokios chemijos purkšti doh.gif , tuo labiau virtuvėje..

Tiesa, kokiame skyriuje Maximoje ieškoti tų kedro gabaliukų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabe60: 09 liepos 2008 - 08:16