Įkraunama...
Įkraunama...

Utenos mamytes

QUOTE(korsakyte @ 2012 09 25, 21:20)
Sveikos smile.gif

As taip pat is Utenos. Gyvenam prie Rases parduotuves, todel dazniausiai sukiojames prie dauniskio ezero arba uz maximos parkely. Mano princui 9men smile.gif
FB yra sukurta grupe Utenos mamytes, ar jusu ten nera? Kai kurios mamos daro susitikimus, susirenka nemazai smile.gif

Tai vat kad jau panašu visos susibendravę toj temutėj, o mes čia žalios ax.gif biggrin.gif Va tai tam pačiam parke vaikštom 4u.gif Aš tam kur už Maximos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepavyzdinga @ 2012 09 25, 21:36)
Tai vat kad jau panašu visos susibendravę toj temutėj, o mes čia žalios ax.gif  biggrin.gif Va tai tam pačiam parke vaikštom 4u.gif  Aš tam kur už Maximos smile.gif



yra susibendravusiu yra ne, as i tuos susitikimus tiesa sakant ir neinu del to kad ten visos susibendrave biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, jo ten visos kaip sakant senbuvės smile.gif
Atsakyti
labas rytas, ar yra norinciu siandien vezimelous pastumdyti?turiu truputi laisvo laiko ir oras superinis lauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daiset @ 2012 09 26, 07:51)
labas rytas, ar yra norinciu siandien vezimelous pastumdyti?turiu truputi laisvo laiko  ir oras superinis lauke smile.gif



mes su nedu sergam.. :/
kai pasveiksim, jei oras leis prisijungsim, jei ne, susitikima galesim padaryt pas mane smile.gif mamos kavos atsigers, vaikai pazais..
Atsakyti
o mes deja ne Utenoj, prisijungtume 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shirsyte @ 2012 09 21, 11:50)
oi kaip malonu. smile.gif as Lina, kaip jau sakiau man 22, bet ir tai tik neuzilgo sueis smile.gif  ax.gif  gal mamytes susimatom facebook'e kurios norit, o kuriom patogiau cia, tai galim ir cia smile.gif nes bent jau man, tai vistiek kazkaip patogiau asmeninem zinutem bendrauti, o ne forumuose smile.gif bet zinoma reikia ir cia susibegti, gal gi atsiras daugiau mamyciu, norinciu pasibendrauti ir susimatyti smile.gif  4u.gif  tai mane galite rasti Lina Bakanaviciene  blush2.gif ( na va ir issidaviau biggrin.gif )


yra ir dar jaunesniu zinok, man 21 biggrin.gif
Atsakyti
Mes ką tik iš lauko, oras pasakiškas smile.gif Pasivažinėjom, pamiegojom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksiukas: 26 rugsėjo 2012 - 11:05
QUOTE(korsakyte @ 2012 09 26, 10:18)
yra ir dar jaunesniu zinok, man 21 biggrin.gif

Man irgi 4u.gif

QUOTE(Oksiukas @ 2012 09 26, 11:05)
Mes ką tik iš  lauko, oras pasakiškas smile.gif Pasivažinėjom, pamiegojom smile.gif

O taip, oras šiandien super thumbup.gif
Atsakyti
kadangi matau kad sitas forumas nelabai vystosi, siulau toms kuriu dar nera prisijungti prie fb grupes. parasykit man savo varda pavarde, surasiu jus ir pridesiu. ten mamytes ir daiktais dalinasi, ir patarimais, o ir susitikima bus lengviau suorganizuot.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korsakyte @ 2012 09 25, 21:20)
Sveikos smile.gif

As taip pat is Utenos. Gyvenam prie Rases parduotuves, todel dazniausiai sukiojames prie dauniskio ezero arba uz maximos parkely. Mano princui 9men smile.gif
FB yra sukurta grupe Utenos mamytes, ar jusu ten nera? Kai kurios mamos daro susitikimus, susirenka nemazai smile.gif



labutis, net nezinojau kad fb yra tokia temute, butinai reikes nulekti paziureti, kas kad susibendrave, juk galima pamegint prisibendrauti, o jeigu ne tai ne smile.gif mes irgi prie ezero dauniskio vaikstom smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif as taip pat cia nauja smile.gif man 23metai auginu beveik 4menesiu dukryte smile.gif bet fb nerandu tos temeles.
Atsakyti