Įkraunama...
Įkraunama...

Anykščių žaviosios mamytės

Sveikos,

QUOTE(wicked @ 2013 03 07, 18:22)
auksytėlės mergaičiukės nei vardo nežinau, nei gimimo datos blush2.gif

na kad nepameni, gal nieko tokio, nelabai mes čia daug ir bebendraujam smile.gif va man keista tik, kad žmogus, su kuriuo čia bendraudavom seniau daug ir net susitikusios buvom ne kartą, dabar net nebesisveikina prasilenkiant blink.gif

Baigiau masažus, rankos nebetirpsta bigsmile.gif reikės manau ir profilaktiškai karts nuo karto nueiti, nes taip gerai išminko, nors pirmus tris kartus gana skausminga buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2013 03 07, 20:12)
Sveikos,
na kad nepameni, gal nieko tokio, nelabai mes čia daug ir bebendraujam smile.gif va man keista tik, kad žmogus, su kuriuo čia bendraudavom seniau daug ir net susitikusios buvom ne kartą, dabar net nebesisveikina prasilenkiant blink.gif

nu nu,pasakok cool.gif biggrin.gif kas tokia cia nemandagi? biggrin.gif

Wicked,ziurejau ar is sarasu as neismesta lotuliukas.gif tai ir kitas pracekinau.. o jei rimtai,tai seip prameciau akim visas,dar manau ir ''valyma'' reiktu padaryt..

Chimera,nu teisingai vaikas sako,pasigimdei,tai ir priziurek lotuliukas.gif

Atsakyti
labas, mano damute Patricija 20120222, gali irasyt i sarasiuka mirksiukas.gif
o del bendravimo, manau vaikiukai ugtelejo daugumos ir nebera tokio poreikio didelio diskutuot, o gal ir visos temos jau isdiskutuotos biggrin.gif

Na ar palepino vyrukai moteris ? thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

aude:), aj, tiek to, jei ji kartais skaito dar čia, tai tegul raudonuoja iš gėdos biggrin.gif

QUOTE(mochito @ 2013 03 08, 11:01)
labas, mano damute Patricija 20120222, gali irasyt i sarasiuka mirksiukas.gif
o del bendravimo, manau vaikiukai ugtelejo daugumos ir nebera tokio poreikio didelio diskutuot, o gal ir visos temos jau isdiskutuotos biggrin.gif

Na ar palepino vyrukai moteris ? thumbup.gif

Na data pas tavo Patriciją tai liuks thumbup.gif O aš net nežinojau, kad mano Ugnius ir tavo Patricija tą pačią dieną gimtadienius švenčia bigsmile.gif

Nepalepino, nes ar Valentinas, ar Kovo 8, maniškio tradiciškai nėra šalia biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Pilietinė iniciatyva "TEISĖ PASIRINKTI" -ar pasirašėte?

Lietuvos įstatymai mums suteikia teisę pasirinkti gydytoją ir gydymo įstaigą.

Iškilo grėsmė, kad ja nebegalėsime pasinaudoti. Todėl prašome Vyriausybės užtikrinti, kad būtų išsaugotos šios mūsų teisės:

laisvai rinktis ir savarankiškai nuspręsti, kurioje įstaigoje – valstybinėje ar privačioje – gydytis,
naudotis mūsų pačių ir darbdavio mokamomis Privalomojo sveikatos draudimo įmokomis, kompensuojant gydymą tiek valstybinėse, tiek privačiose sveikatos priežiūros įstaigose,
laiku gauti šiuolaikiškas, saugias ir kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas

Pasirašyti galima štai čia:

TEISE PASIRINKTI
Papildyta:
QUOTE(smileja @ 2013 03 07, 21:12)
  va man keista tik, kad žmogus, su kuriuo čia bendraudavom seniau daug ir net susitikusios buvom ne kartą, dabar net nebesisveikina prasilenkiant blink.gif





Su manim net dvi nesisveikina :DDD
Bet aš tai nekreipiu dėmesio biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(eegle @ 2013 03 10, 09:51)
Su manim net dvi nesisveikina :DDD
Bet aš tai nekreipiu dėmesio  biggrin.gif

Nu va biggrin.gif Reiškias, tu net dviem kažkuo neįtikai, kad draugauti nebenori lotuliukas.gif

Kaip man atsibodo tie šalčiai, šiandien lauke sustipau unsure.gif greičiau tas šiltas pavasaris prasidėtų..
Atsakyti
laba mirksiukas.gif

su manim viena is sio forumo tik nesenai pradejo sveikintis hihihi.gif
Atsakyti
Labas sveikintojos ir nesisveikintojos biggrin.gif

Gal šį šeštad. kas norėtų kavos? rolleyes.gif Rodos niekur, pagaliau, nevažiuosim biggrin.gif
Atsakyti
labos, o man idomu pasidare ar pakliuvo kurios namas i renovuojamus ? ar atsiklause kas jusu nuomones? smile.gif

vistiek pavasario dar nematyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(mochito @ 2013 03 18, 09:49)
labos, o man idomu pasidare ar pakliuvo kurios namas i    renovuojamus ?  ar atsiklause kas jusu nuomones? smile.gif

mūsų nepakliuvo, nors aš ir nežinau kaip ten buvo atrenkama kuriuos renovuoti ir nežinau ar kas nors kur nors atstovavo iš mūsų namo. Žinau, kad susirinkimas buvo, uošvis dalyvavo, bet nelabai gilinausi.

Na namie tai pavasaris kai saulė pro langus kepina, bet iškišus nosį laukan, nesijaučia jo..
Atsakyti
Labas,

Smilėja, nei jūsų, nei mūsų namai dar ne tragiški biggrin.gif Jūsų tai normalios būklės palyginus, o mūsų tai 8butis, o tokių nerenovuoja. Mūsų gatvėj renovuos pirmus du elekros tinklų namus, ten žiauriausi... O šiaip matyt yra limitas ir yra žymiai tragiškesnių energetiškai neekonomiškų...


Pavasario laukiu jau isteriškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2013 03 18, 10:51)
Smilėja, nei jūsų, nei mūsų namai dar ne tragiški biggrin.gif

Na mūsų nėra tragiškas, o ir stogą neseniai tvarkė, bet vistiek būtų neblogai, kad iš lauko apšiltintų tongue.gif
Atsakyti