Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrėnų mamų pašnekesiai

QUOTE(kustuce @ 2014 04 12, 21:43)
Tai visuomet su antru pilvas didesnis būna, viskas gerai  smile.gif
--------
pirmadienį negalėsiu, nes iš pat ryto važiuoju pas gydytoją į Vilnių, kur minėjau tau tada, antradienį ateisiu būtinai  smile.gif
Ir kas gi ten per lauknešėlis, kaip įdomu  smile.gif


a niu ir ryt gali ar antrad negenda tai sulauks taves lotuliukas.gif

lauksim geru rezultatu is gyd 4u.gif
Atsakyti
atejo pavasaris pradingo mamos biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2014 04 16, 20:13)
atejo pavasaris pradingo mamos  biggrin.gif  4u.gif

tai, kad ir žiemą jų nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2014 04 16, 19:24)
tai, kad ir žiemą jų nebuvo  biggrin.gif


ale dabar visai "nutirpo" biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinu visas mamytes ir jų šeimas su šv.Velykom 4u.gif
Atsakyti
user posted image

sveikinimai!!!
Atsakyti
Karolilna, kaip tavo pilvinukas? Skaiciau, kad veziukas gims?Pavydu net wub.gif Turesi zmoguti savo sirdelei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenka @ 2014 04 22, 11:36)
Karolilna, kaip tavo pilvinukas? Skaiciau, kad veziukas gims?Pavydu net wub.gif Turesi zmoguti  savo sirdelei 4u.gif


pas mus abu veziukai wub.gif nors nzn, biski pradejau astrologijos mokintis tai griuna mano stereotipai apie zenklus lotuliukas.gif o siaip gerai laikomes, kraujas tik blogas bet prirase geleziu, susitvarkysim smile.gif

kaip Jus? LT ar DE? kaip velykas atsventet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2014 04 22, 14:15)
pas mus abu veziukai  wub.gif nors nzn, biski pradejau astrologijos mokintis tai griuna mano stereotipai apie zenklus  lotuliukas.gif o siaip gerai laikomes, kraujas tik blogas bet prirase geleziu, susitvarkysim  smile.gif

kaip Jus? LT ar DE? kaip velykas atsventet? smile.gif



Pavasaris, tai nieko keisto, kad kraujas blogas.Laiysim kumstukus, kad greiciau atsigautum mirksiukas.gif

Astrologija,tai ne tik zenklai. Galiausiai butu labai paprasta, jei galetume zmones suskirstyti i juos. Isivaizduoji kiek pasaulyje zmoniu.? Taigi suskirstom 7 milijardus zmoniu i vandens, ugnies , oro ir zemes zenklus - 12 ir zinom kaip valdyti mases. Jei butu taip paprasta....Net viena diena gime zmones yra didziaja dauguma skirtingi. Vyrai ir moterys,valandos, minutes, planetu itaka... Taciau bendrais bruozais eina atpazinti zmones pagal elgsena , isvaizda priskiriant juos vienam ar kitam zenklui.


Mes dar DE, bet jau kita penktadieni i pavakare kilsim ...pradziai Danija aplankysim, o tada jau namuciu.
Atsakyti
user posted image

KVIECIU VISAS SEKMAD 11 VAL SUSITIKT PUODELIUI KAVOS PRIE IDOMIOS PASKAITOS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2014 05 05, 23:05)

KVIECIU VISAS SEKMAD 11 VAL SUSITIKT PUODELIUI KAVOS PRIE IDOMIOS PASKAITOS smile.gif

buvau susigundziusi vien del pavadinimo ir puodelio kavos saunioj kompanijoj ax.gif bet nebusim sekmadieni Elektrenuose, isvaziuojam
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2014 05 06, 19:59)
buvau susigundziusi vien del pavadinimo ir puodelio kavos saunioj kompanijoj  ax.gif bet nebusim sekmadieni Elektrenuose, isvaziuojam


eh smile.gif na kita kart gal kada iseis 4u.gif

kaip tu pati, isivaziavai i naujas rolias? biggrin.gif
Atsakyti