Įkraunama...
Įkraunama...

Cezario salotos

QUOTE(Javute @ 2012 10 25, 18:48)
as nezinau kaip jum, bet man darant cezario salotu padaza ydejus alyvuogiu aliejaus jis toks slykstus pasidaro, labai kartus.  schmoll.gif  kai darau su paprastu aliejum nieko normaliai smile.gif  o cia ziuriu pas dauguma tik alyvogiu aliejus.. koki naudojate gal pasidalinsit 4u.gif

niekada nepastebejau to kartumo, alyvuogiu alieju visada perku pirmo spaudimo ir stikliniuose buteliuose
Atsakyti
Mums skaniausios Cezario salotos Forto restoranuose thumbup.gif Gal kas žino ten dedamo padažiuko paslaptį?
Atsakyti
cezario salotu variacija:
iceberg, pomidoro puse, puse virto kiausinio,kepintu moliugo seklu,batono skrudinto, dziugo surio, vistienos, padazas is jogurto ,majonezo, zoleliu,alyv.aliejaus.user posted image
Atsakyti
cia jau i cezario salotas nepanasu...bet ,kad skanu,tai tikiu..
Atsakyti
Mano receptas labai paprastas. Romeniskos ir iceberg salotos, parmezanas arba dziugas, krutonai. Asmeniskai as megstu klasikini padaza.Bet mano vyras nelabai, todel teko eksperimentuoti.Padaza gaminu taip:naturalus jogurtas, du saukstai hellmans majonezo, cezario salotu prieskoniai is pakelio.

Vyrui prie salotu pakepinu vistienos file.
Atsakyti
Kiek daug puikiu receptu. As be galo megstu Cezario salotas, dazniausiai jas ir pagaminu. Tik asmeniskai nemegstu jojiu ,,naujoviu'' ir gaminu originalias. Salotos, krutonai, parmezanas ir padazas. Zinau daug kas nemegsta anciuviu bet man be galo skanu.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2015 02 19, 21:03)
cia jau i cezario salotas nepanasu...bet ,kad skanu,tai tikiu..

paskaitykit, kad improvizacija cezario salotu, juk uzvadinau. o viename is Kauno restoranu sitokiso salotos vadinasi deja Cezario.. tai as neisgalvojau pati 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat dievinu Cezario salotas smile.gif Deje, taip pat tik klasikines. Net apie restoranus sprendžiu pagal tų salotų pagaminimo lygį lotuliukas.gif Reikės receptą išsitraukti ir pagaliau aprašyti.
Atsakyti