Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto, Dalinamės patari

Labas, iš pradžių irgi buvo mintis užsakyti savo vestuvine suknele iš internet. parduotuvių, taip tariant „ sutaupyti “, bet kaip peržvelgiau nuotraukų kokiu suknelių merginos tikėjo gauti, ir tai ką gavo realybei, pasakiau sau NE. Sukneles labai skiriasi nuo originalo, kaip pati medžiaga, taip ir modelio pasiuvimas, ir siuvėjo taisymas nepadės, pigiau bus siūti nauja smile.gif ar nuomoti thumbup.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
po ilgu svarstymu as nusprendziau uzsisakyti suknele is cia http://public.fotki....vines-sukneles/ per tarpininka, nes maniau, kad jis jau zino kur siuna kokybiskesnes sukneles, todel maziau rizikos paciai uzsisakant. Man garantavo, kad medziaga tikrai bus labai kokybiska ir grazi, audinys atrodys taip kaip nuotraukoje. Menesi pralaukusi, pries kelias dienas pamaciau savo suknele, ir likau labai nusivilusi sad.gif
Suknele pasiuta is uzuolaidinio audinio, tiulis nukirptas paprastom zirklem, be jokio atlenkimo ir pan.
p.s. nemoku nuotraukyciu ikelti, galiu atsiusti elekt.pastu, kad pamatytumet ko tiketis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editux25: 07 gegužės 2013 - 14:50
QUOTE(Nata1 @ 2013 05 07, 13:07)
Labas, iš pradžių irgi buvo mintis užsakyti savo vestuvine suknele iš internet. parduotuvių, taip tariant „ sutaupyti “, bet kaip peržvelgiau nuotraukų kokiu suknelių merginos tikėjo gauti, ir tai ką gavo realybei, pasakiau sau NE. Sukneles labai skiriasi nuo originalo, kaip pati medžiaga, taip ir modelio pasiuvimas, ir siuvėjo taisymas nepadės, pigiau bus siūti nauja  smile.gif  ar nuomoti  thumbup.gif

na nezinau ar pigiau, nes kitoms pasiseka gauti super sukneles uz kokius 500lt is isnterneto, tai manau pigiau nerasi niekur, bet zinoma tame ir yra rizika, jog nezinia ko sulauksi, ir tada bloguoju atveju tenka galvoti kita iseiti....bet mes visos tikim biggrin.gif ir tikimes geriausio...bent jau as tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Labuka,

Snd sedau uzsakinwt ir kilo dilema, pagal ju ismatavimus man nesiojanciai 36 dysi vos ne 40 reikia uzsakinet (pagal cm) ... Reikia patarimo...

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2013 05 07, 22:05)
Labuka,

Snd sedau uzsakinwt ir kilo dilema, pagal ju ismatavimus man nesiojanciai 36 dysi vos ne 40 reikia uzsakinet (pagal cm) ... Reikia patarimo...

Aciu 4u.gif

Sveikos! Na as irgi pries metus uzsisakinejau sukneles is Lightinthebox.. turiu pasakyti kad nors as labai priekabi, suknele stipriai manes nenuvyle. Bet kadangi mama sugebejo man pasiuti tikrai pasakiska vestuvine suknele, tai internetinis variantas liko stipriai nublankes ir taip ir guli su etiketemis:)).

 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2013 05 07, 19:05)
Labuka,

Snd sedau uzsakinwt ir kilo dilema, pagal ju ismatavimus man nesiojanciai 36 dysi vos ne 40 reikia uzsakinet (pagal cm) ... Reikia patarimo...

Aciu 4u.gif


as uzsisakineju pagal cm,nes dydziai visiskai neatitinka schmoll.gif net nezinau koks mano dydis butu? kartais tinka 8UK kartais 14UK ir suprask,kad gudrus doh.gif jei ko reikia uzsakyt netu,visad matuoju ir tik tada neapsigaunu
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2013 05 07, 22:05)
Labuka,

Snd sedau uzsakinwt ir kilo dilema, pagal ju ismatavimus man nesiojanciai 36 dysi vos ne 40 reikia uzsakinet (pagal cm) ... Reikia patarimo...

Aciu 4u.gif

as tai irgi siunciau tikslius savo ismatavimus, prie sukneles buvo parasya ka reikia ismatuoti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 08, 13:03)
as tai irgi siunciau tikslius savo ismatavimus, prie sukneles buvo parasya ka reikia ismatuoti.. g.gif

ten surašyti cm prie kiekvieno dydžio bet jau susisiekiau su kiniete, tai reikia į cm žiūrėt. jie būtent tos nesiuva spec...
Atsakyti
QUOTE(Pelergonija11 @ 2013 04 26, 17:31)
Labai smalsu originalia nuotrauka pamatyti? As pas si pardaveja trumpa suknute nusiziurejau. Labai domina kokybe



El.paštu galiu atsiųsti, neišeina ma nčia prikabinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_ @ 2013 05 08, 14:20)
El.paštu galiu atsiųsti, neišeina ma nčia prikabinti smile.gif

per šitą puslapį sudėk nuotraukas ir kurias išmes nuorodas sudėk į forumą, tik pasirink dydi pvz 320*240 smile.gif

labai laukiu foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2013 05 08, 10:16)
ten surašyti cm prie kiekvieno dydžio bet jau susisiekiau su kiniete, tai reikia į cm žiūrėt. jie būtent tos nesiuva spec...



su tais kinieciais didele rizika,kokybe tai doh.gif viena gavau,isiunciau atgal,dabar kitos laukiu,is kitu siuveju,ir lb bijau,kad nereiketu vel atgal siusti doh.gif nors suknele superine nuotraukoje,zadejo,kad taip ir bus,bet....gausiu ja geguzes pabaigoje.
Atsakyti