Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

QUOTE(Inga04 @ 2008 10 03, 12:01)
Tai va merginos padare man skydliaukes mazgo biopsija, piktybinis verysad.gif , asarom papludus, nes tai visgi vezys. Bet visi guodzia kad tai pagydoma ir viskas bus gerai, labai noriu tuo tiketi. bet nuo to ne lengviau si momenta. verysad.gif

Užjaučiu- mano brolienės mamai buvo piktybinis... Pašalino visą skydliaukę... Paskui buvo chemoterapija. Bet tai berods buvo kažkur prieš 25m Gyva sveika moteris- tik tiek kad vaistukus reikia kiekvieną dieną gert. mirksiukas.gif

Dabar dar: deja mano brolienei irgi problemos su skydliaukę.... galutinis rezultatas nusprendė operuoti- iki pat operacijos nežinojo ar tik dalį išpjaus- ar visą. Brolienė labai vylėsi, kad tik dalį... deja, deja. pašalino visą. verysad.gif Taigi ir jei tenka kiekvieną dieną gerti vaistukus... Nors ir prieš tai gėrė- tai sako- mažai kuo ir skiriasi savijauta.

O šiaip sudomino tema: skydliaukė ir nevaisingumas. Net pašalinus visą skydliaukę gydytojai po operacijos ramino mano brolį ir brolienę kad viskas ok- vaikų jei nori jie gali susilaukt nors ir 5 blink.gif Na aišku jie nepasidomėjo ar jie jų tikisi dar- mat nors ir buvo problemų su skydliauke mano brolienė pasigavo 1 fantastišką netyčiuką ir 1 planuokliuką blush2.gif Dabar turi 2 fainus sūnelius... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, stoju i "kluba" smile.gif , nes turiu beda skydliaukes hipo... Mazgelius pamate kai nuejau siaip po gimdymo pasitikrint, bet sako, kad turejo but pakitimai jau ir pries gimdyma. Hormoniniai kraujo tyrimai buvo ziauriai nukrype nuo normos, bet per pora menesiu atsistate, atrodo paskirta endokrinologes doze tiko. Gydytoja iskart paklause ar neturejau persileidimu, nes esant skydliaukes suletejusiai veiklai labai sunku pastoti. Dabar jau noretume ir antro vaikucio, bet kol kas neuzkimba verysad.gif , labai bijau, kad nebepavyks huh.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes,
na ir as jungiuos prie jusu.
Man pries 1.5 metu rado 4 mazgus apie 1.8-2.00mm, bet sake reik tik stebet ir jokiu vaistu neisrase..dar turiu bedu su vaisingumu, manau viskas del tos skydliakes.. Ir stimuliacijas turejau, tiesa nesekmingas. Kazin ar nepaveike mano mazgeliu tie vaistai.. g.gif nes pas endokrinologa nebuvau nuo ano pavasario... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misslylu: 24 spalio 2008 - 08:14
priimkit ir mane i si kluba blink.gif
Skydliaukeje aptiko mazgeli jau pries 1,5 metu, hormonu tyrimai buvo geri. Vienas tyrimas (punkcija) labai nesekmingai baigesi, tai po to net nebejau ilgai pas gyytojus. O dabar va planuojam vaikeli, nuejau kraujo issitirt, tai labai hormonai nukrype nuo normu, TSH virs 6, ir visi kiti ne normose. Pirmadieni tik suzinosiu placiau is gydytojo, tai nuotaikos ne kokios, bijau, ka pasakys. Baisu, kad ir tas mazgas butu beprotiskai neuzauges...
Atsakyti
Sveikutes, as irgi savo skydliauke susidomejau. Jau 7 metai neturiu leliuko, turejau 5 IUI ir 2IVF, tyre man visus hormonus... bet skydliaukes nei vienas gydytojas nepasiule issitirti, as cia savo iniciatyva susigalvojau, siaip sau, del "sventos ramybes", nes kaip zinia skydliauke ir nevaisingumas labai susije.
Atsakyti
QUOTE(Delma @ 2008 10 28, 21:56)
Sveikutes, as irgi savo skydliauke susidomejau. Jau 7 metai neturiu leliuko, turejau 5 IUI ir 2IVF, tyre man visus hormonus... bet skydliaukes nei vienas gydytojas nepasiule issitirti, as cia savo iniciatyva susigalvojau, siaip sau, del "sventos ramybes", nes kaip zinia skydliauke ir nevaisingumas labai susije.

Delma, o tu jau issityrei ar dar ketini tik eit ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Esprit @ 2008 10 29, 08:53)
Delma, o tu jau issityrei ar dar ketini tik eit ?  ax.gif

Dar tik eisiu lapkricio 11d. Spalio viduryje jau buvau uzsiregistravusi, bet poliklinikoj foje ant sienos kabo skelbimas, kad moterys, kurios laukiasi ar bent jau mano, kad laukiasi negali daryti rentgeno tyrimo. (nu aisku skydliauke tiriant tai nepavojinga, nes ji virsutineje kuno dalyje). O as tuo metu kaip tik pries savaite buvau IVF pasidariusi, todel nusprendziau nerizikuoti ir perkeliau tyrima i lapkriti. Pagalvojau, jei pastosiu, tai to tyrimo ir neprireiks, bet kadangi IVF nepasiseke... verysad.gif Jei ras ka nors negero, nu tai jau cia bus akmuo i gydytoju darza. aggressive.gif Jei tau idomu, tai po apsilankymo poliklinikoje galiu parasyti rezultatus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delma @ 2008 10 29, 20:58)
Dar tik eisiu lapkricio 11d. Spalio viduryje jau buvau uzsiregistravusi, bet poliklinikoj foje ant sienos kabo skelbimas, kad moterys, kurios laukiasi ar bent jau mano, kad laukiasi negali daryti rentgeno tyrimo. (nu aisku skydliauke tiriant tai nepavojinga, nes ji virsutineje kuno dalyje). O as tuo metu kaip tik pries savaite buvau IVF pasidariusi, todel nusprendziau nerizikuoti ir perkeliau tyrima i lapkriti. Pagalvojau, jei pastosiu, tai to tyrimo ir neprireiks, bet kadangi IVF nepasiseke...  verysad.gif  Jei ras ka nors negero, nu tai jau cia bus akmuo i gydytoju darza. aggressive.gif Jei tau idomu, tai po apsilankymo poliklinikoje galiu parasyti rezultatus.  smile.gif

Butinai parasyk, man ir idomu smile.gif , tikrai tikuosi ir linkiu kad viskas butu gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delma @ 2008 10 29, 20:58)
Dar tik eisiu lapkricio 11d. Spalio viduryje jau buvau uzsiregistravusi, bet poliklinikoj foje ant sienos kabo skelbimas, kad moterys, kurios laukiasi ar bent jau mano, kad laukiasi negali daryti rentgeno tyrimo. (nu aisku skydliauke tiriant tai nepavojinga, nes ji virsutineje kuno dalyje). O as tuo metu kaip tik pries savaite buvau IVF pasidariusi, todel nusprendziau nerizikuoti ir perkeliau tyrima i lapkriti. Pagalvojau, jei pastosiu, tai to tyrimo ir neprireiks, bet kadangi IVF nepasiseke...  verysad.gif  Jei ras ka nors negero, nu tai jau cia bus akmuo i gydytoju darza. aggressive.gif Jei tau idomu, tai po apsilankymo poliklinikoje galiu parasyti rezultatus.  smile.gif

As tai su ultragarsu tyriaus, kazkaip man tas rentgenas schmoll.gif . O paskui kraujo hormoninius tyrimus padare ir pamate, kad nuo normos ziauriai nukrype. Bet po 2 menesiu, kai pageriau L-thyroxina norma atsistate. Tai endokrinologe sake, kad paskirta norma man tinka ir dabar visa gyvenimeli tas tabletikes lesiu doh.gif . Aisku svarbu, kad tik viskas tvarkoj butu, tai nesunkus ta tabletka is ryto nuryt wink.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites 4u.gif Ar priimsit mane i savo gretas ax.gif Nusiunte mane gydytoja echo darytis del skydliaukes sake,kad panasu i tai jog ja turiu doh.gif Visi tyrimai padaryti ir rytoj aisku jau bus del skydlaiukes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux000 @ 2008 10 30, 13:49)
Sveikutes mergaites  4u.gif Ar priimsit mane i savo gretas  ax.gif  Nusiunte mane gydytoja echo darytis del skydliaukes sake,kad panasu i tai jog ja turiu  doh.gif  Visi tyrimai padaryti ir rytoj aisku jau bus del skydlaiukes  doh.gif

Zinoma, junkis prie musu, tikimes tavo rezultatai bus geri thumbup.gif .
As tai labai bijau savo operacijos, bet ka padarysi, reikia tai reikia, greiciau ispjaus, greiciau pagysiu.Man tai kai dare hormonu tyrima tai hormonai tvarkoj, biski ne normoj, bet kaip sakant normos ribose, o mazgas skydliaukes piktybinis, tai vat ir suprask kaip ten viskas vyksta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga04 @ 2008 10 30, 14:14)
Zinoma, junkis prie musu, tikimes tavo rezultatai bus geri thumbup.gif .
As tai labai bijau savo operacijos, bet ka padarysi, reikia tai reikia, greiciau ispjaus, greiciau pagysiu.Man tai kai dare hormonu tyrima tai hormonai tvarkoj, biski ne normoj, bet kaip sakant normos ribose, o mazgas skydliaukes piktybinis, tai vat ir suprask kaip ten viskas vyksta. g.gif


Aciukas uz priemima 4u.gif Oho kaip pas tave rimta labai doh.gif As tai nezinau kokie mano tyrimai nors jie yra jau padaryti doh.gif Rytoj echo darys tai ziuresiu ka pasakys mano gydytojas doh.gif Buvau pas gine tai ji tyrimus mate padarytus,bet nieko nesake ir planuoti tiktai padrasino leliuka ax.gif Tai gal nieko rimto pas mane nera ax.gif O sakykit panos del skydlaiukes sunkiau pastoti ar cia tik snekos tokios blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux000: 30 spalio 2008 - 15:07