Įkraunama...
Įkraunama...

Dobermanai

Sveiki, štai ir nauja temutė, gal truputį pagyvejimas bus 4u.gif

Prieš renkantis šią veislę rekomenduoju pasidomėt ir susipažint realiai su šiais šunimis. Jie labai gražūs, tą mes visi matom, bet reikalauja didelės atsakomybės auklėjant!!! Bei labai svarbu! - atkreipkit dėmesį į šuniuko tėvelių sveikatos tyrimus, jei norite sveiko augintinio wub.gif

Smagaus bendravimo 4u.gif


Papildyta:
Temos pagyvinimui foto, kaip mes su Leiliuku apsaugai ruosiames wink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2013 01 23, 08:52)
juokingas kombinezonas biggrin.gif gerai atrodytų Wu biggrin.gif
o tai kas darėsi kai nušalo ausiai?


Žiemą aš tai nieko nepastebėjau-nei pūslelių kažkokių, nei žaizdelių. Tik ausų galiukai nubalo. Nurašiau stresui. O paskui su veisėja perkalbėjau, pasirodo, čia nušalimas. Dabar vis tikrinu ausis, kad šiltos būtų, pamasažuoju. Jei dar šals, dėsiu tą, ką turiu biggrin.gif

user posted image


Ačiū, Kornelija, už temą!!!

Šaunuolės, mergaitės darbininkės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zauber: 23 sausio 2013 - 10:03
ninja ph34r.gif
Atsakyti
Spakainas Wu koks biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Wu tikras Ninja wub.gif

Gal kas kokiu patarimu turit man vienu klausimu? Mes dabar leliuko laukiames, tai turiu tokia beda, Ramzis labai lojikas. Zinau kad jau praleidau spraga sitam reikale ir nesutvarkiau is karto. doh.gif Bet dabar man baisu darosi kad jis infarkta vaikui ivarys su savo tuo lojimu. Gal kokiu budu zinot stebuklingu kaip sustabdyt? biggrin.gif

Ir dar niekada nera mates leliuku mazu jis, kazi kaip reaguos? g.gif Bandysim aisku ji graziai pratinti nuo pirmos dienos. Bet vistiek toks neramumas yra, kaip cia reaguos jis. blink.gif
Atsakyti
Nevelu dar ismokint. Leila buna irgi isijaucia su lojimais, ypac po viesnages pas "pusbrolius" aviganius, kur laisve sargauti beveik neribojama. Tiesiog draudziu namie loti, tenka pasitenkint jai tik burzgimu. Grieztai sitoj vietoj. Jus juk nustatinejat taisykles!
O del vaikelio nemanau, kad problemu bus, susigyvens su nauju seimos nariu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2013 01 23, 13:05)
Nevelu dar ismokint. Leila buna irgi isijaucia su lojimais, ypac po viesnages pas "pusbrolius" aviganius, kur laisve sargauti beveik neribojama. Tiesiog draudziu namie loti, tenka pasitenkint jai tik burzgimu. Grieztai sitoj vietoj. Jus juk nustatinejat taisykles!
O del vaikelio nemanau, kad problemu bus, susigyvens su nauju seimos nariu smile.gif


Na draudziu as irgi, kai subaru tai paklauso, tada burbet pradeda, urgzti tik. Bet vistiek sekanti karta isgirsta ka nors prie duru ir vel kad ims loti doh.gif Net as krupteliu. Tai vakar taip supykau, taip apibariau, kad issigandes net po stalu pasislepe. lotuliukas.gif

Mano is kaimo kai gryzta pabuves vasara, tai isvis kaip sulaukejes pasidaro, loja ant visu doh.gif
Atsakyti
Tiek ten mes ir lakstom. Iki aikštelės nubėgam, ten pažaidžiam ir namo..O kombinezonas laaaabai gražus smile.gif įdomu kur tokį gaut būtų galima..
Atsakyti
QUOTE(Pūkis=) @ 2013 01 23, 15:22)
Tiek ten mes ir lakstom. Iki aikštelės nubėgam, ten pažaidžiam ir namo..O kombinezonas laaaabai gražus  smile.gif  įdomu kur tokį gaut būtų galima..


Iš Rusijos forumo užfiksavus esu, man irgi patiko labai biggrin.gif Siuvosi pas šitą moterį http://vk.com/id134455953 Tolokai biggrin.gif

Atsakyti
Nu joo biggrin.gif sakau, kad Lietuvoj nieko panašaus nemačius. Apsritai rūbus kažkaip siūna daugmaž mažiukam, o va dičkiam tai nieko gero..liemenės ir nieko geresnio nerandu..gal gi greit atšils ax.gif
Tada dar paklausiu: ar gali pleiskanot kailis dėl netinkamo ėdalo? Ilgą laiką gydėm auksinį stafilokoką, veterinarė sako, kad toks kailis nuo antibiotikų. Ar laukt ir tikėtis, kad pasitaisys, ar reikėtų kažką galvot pradėt?
Atsakyti
[quote=Pūkis=),2013 01 23, 19:35]
Nu joo biggrin.gif sakau, kad Lietuvoj nieko panašaus nemačius. Apsritai rūbus kažkaip siūna daugmaž mažiukam, o va dičkiam tai nieko gero..liemenės ir nieko geresnio nerandu..gal gi greit atšils ax.gif



Mes turime kalyte 1.5metu,labai jau salcmire toji musu Torres blush2.gif mes pirkom super kombinezona is www.4dogs.lt

Turi ir didelierms sunims,doberiai dar ne patys didziausi sunys 4u.gif
Atsakyti
Yra nemažai, kas siūna pagal užsakyma. Tai galima pasimodeliuot pagal save ir spalvas pasirinkti biggrin.gif

Kailis gali pleiskanot ir nuo ėdalo netinkamo, ir nuo šildymo sezono, ir, manau, nuo antibiotikū labai realu. Ką žinau-lašišų aliejus kažkiek gerina odos būklę. Turi būti daugybė dar visokių papildų tam reikalui. Bandykit gal tą lašišų aliejų. O turit minčių, kad netinka maistas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zauber: 23 sausio 2013 - 21:29