Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

Arvile,as jau tris metus geriu metformina nors diabeto irgi neturiu.
Sitas vaistas ne tik prie diabeti skiriamas,o ir esant policistiniu kiausidziu sindromui ir prie ju esantiems dziaugmams kaip insulino rezistencija,auksti vyriski hormonai,nepilnaverte ar is vis jokios ovuliacijos,svoris.
Svoris su metforminu man tikrai neblogai krito,be jo su didziausiom pastangom nenumesdavau.O dar labiau prisiziurejus,tai is vis galima numesti nemazai.Tuo labiau yra tyrimai,kad kiausialasciu kokybe geriant metformina yra daug geresne,matyt del paciu androgenu ir insulino.Nera jis jau toks blogas tas vaistas,jei neturi reguliarios ovuliacijos,tai net ir padeda jis.Patikek,ne vienai merginai padejo apnesteti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 13:18)
Arvile,as jau tris metus geriu metformina nors diabeto irgi neturiu.
Sitas vaistas ne tik prie diabeti skiriamas,o ir esant policistiniu kiausidziu sindromui ir prie ju esantiems dziaugmams kaip insulino rezistencija,auksti vyriski hormonai,nepilnaverte ar is vis jokios ovuliacijos,svoris.
Svoris su metforminu man tikrai neblogai krito,be jo su didziausiom pastangom nenumesdavau.O dar labiau prisiziurejus,tai is vis galima numesti nemazai.Tuo labiau yra tyrimai,kad kiausialasciu kokybe geriant metformina yra daug geresne,matyt del paciu androgenu ir insulino.Nera jis jau toks blogas tas vaistas,jei neturi reguliarios ovuliacijos,tai net ir padeda jis.Patikek,ne vienai merginai padejo apnesteti  mirksiukas.gif

Dekui, Keberiokst, uz greita atsakyma 4u.gif Per kelias sekamas temas pastebejau, kad Tu turi labai daug ziniu siais klausimasi, tai jau galima kaip i rimta konsultante kreiptis biggrin.gif 4u.gif Turbut reiks nusipirkti tu vaistu ir pagerti, bent tris menesius, kaip rekomandavo gydytojas, o tada ziuresim kas bus ax.gif
Ir dar liepe daugiau mesos, bei lasinuku kartais valgyti. g.gif
Ir dar noriu paklausti, ar nutraukus vartoti siuos vaistus, organizmas islieka pasiektame lygyje, ar gryzta i pradine busena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvile': 28 vasario 2011 - 13:24
QUOTE(Arvile' @ 2011 02 28, 13:09)
praita savaite apsilankiau pas endokrinologa. Labiau profilaktiskai, nes mano sese, tetos, turejo rimtu problemu su skydliauke, todel ir man rekomenduojama buvo pasitikrinti. Pasakiau ir apie tureta viena nesivystanti nestuma. Atliko skydliaukes ir lytiniu hormonu tyrimus, padare kuno riebalu skenavima ir liepe numesti svorio  blush2.gif Nors skydliaukes ir lytiniu hormonu atsakymai visi normos ribose, bet israse Thybon gerti ir Metformino svoriui reguliuoti. Atrodo atlikau tyrimus, sumokejau zinomam gydytojui uz konsultacija ir tureciau juo pasitiketi, bet...  blush2.gif Labiausiai abejoju del Metformino. Jis skirtas diabetui gydyti, o as jo neturiu ir nesinori ziasti tokiais dalykais. Galvoju gal pradzioj pabandyti padidinti fizini aktyvuma ir labiau ziureti maista ir taip bandyti numesti svorio  g.gif o jei ne, tuomet ji gerti.
Skaiciau siek tiek sia tema, maciau, kad buvo merginu, kurios gere Thybon ir Metformina. Kokia jusu patirtis?  4u.gif
Aš labiau abejočiau ne dėl metformino, o dėl thybon'o biggrin.gif
Jei rimtai, tai metforminas truputį pagerina svorio metimo reikalus. Jei susiimsi su svoriu gali turėti labai gražių rezultatų. Metforminą dar skiria kai būna policistinės kiaušidės. Dėl metformino tu pasiklausinėk PKS skyrelyje - merginos tikrai paaiškins kas prie ko.. truputį pasiskaityti gali ir čia: Metforminas.
Iš tikro, jei visi tyrimai normos ribose, iš savo karčios patirties labai rekomenduočiau nepasitikėti vien Kazanavičium. Nueik pas dar vieną endokrinologą, kuris su Kazanavičium neturi jokių sąsajų. Aš po Kazanavičaus 'gydymo' perėjau 4 gydytojus. Visi kaip vienas tvirtino, kad man nereikėjo gerti jokio thybon'o, nes mano skydliaukė veikia normaliai. Pridursiu tik tiek: per prof. Kazanavičių išmečiau daugiau nei 1,5 metų 'gydydama' sveiką skydliaukę ir galvodama, kad nepastojimo priežastis būtent mano skydliaukė ir hormoninė sistema.. Per tą laiką būčiau gerokai pasistūmėjusi į priekį darydama tyrimus dėl nevaisingumo ir ieškodama nepastojimo priežasčių.
Beje apie thybon'ą. Pradėjau gerti thyboną nuo ketvirtuko per dieną, paskui po truputį dozės vis kilo ir kilo... kai priėjom prie 4 ketvirtukų per dieną (t.y. prie visos thybono tabletės per dieną) pradėjo tabaluoti širdis. Pasiskundus širdies sutrikimu, Kazanavičius dozę grąžino iki 3 ketvirtukų per dieną.. Nutraukus thyboną, permušimus jaučiau dar ilgokai, apie kelis mėnesius..
Kaip pasielgti spręsk pati. 4u.gif Aš tik pasidalinau savo turima informacija. Ir man visai nesinori, kad ir kitos merginos būtų durninamos už pakankamai nemenkus pinigus, kai yra 'gydoma' sveika skydliaukė bei atliekami eksperimentai testuojant thybon'o poveikį pastojimui.
Nesakau, kad Kazanavičius visoms tik kenkia. Tikiu, kad kažkam ir padeda. Deja, aš esu kitoj barikadų pusėj - prie nukentėjusiųjų.


Papildyta:
QUOTE(Arvile' @ 2011 02 28, 13:24)
Ir dar liepe daugiau mesos, bei lasinuku kartais valgyti.  g.gif
Jei gerai pasidariau išvadas, thybonas mažina testosterono lygį, todėl Kazanavičius visoms geriančioms thyboną rekomenduoja valgyti mėsą, bei gyvulinės kilmės riebalus. Geriant thybon'ą testosteronas būna tikrai žemas, net valgant mėsą bei gyvulinės kilmės riebalus.
Nutraukus thybon'ą, po pusmečio dariausi testosterono tyrimą - viskas kuo puikiausiai telpa į normas. Vartojant thybon'ą testosteronas net neįtilpdavo į laboratorijos mažiausias normas.
Atsakyti
Palaikau Rutes nuomone,kad del thybono reitku pasikonsultuoti su kitu gydytoju.Nors as pati tik teigiamai galiu atsiliepti apie ji,bet geriau pasidometi,kad jei kas ne taip nereiktu griauztis.Tik reiketu isidemeti,kad skydliaukes jis ir negydo,jis tik per skydliauke didina SHBG ir reguliuoja lytinius hormonus.Tas pats kas ir stimuliuojami vaistai naturalios ovuliacijos neatstato,tik veikdami per visa sistema ja sukelia.
Pas mane problemos berods kitos,bet tik pradejus gerti thybona as pastodavau dvieju triju menesiu begyje.Jei tai butu kita mergina su gerais kiausintakiais ar tvarkinga imunine,tai gandru paieskos su thybonu butu buve labai trumpos.Taigi cia kaip kam susiklosto viskas.
Atsakyti
sunku apsispresti... Siaip as dazniausiai esu linkusi pasitiketi gydytoju, bet nuejau pasitikrinti skydliauke tik profilaktiskai, nes siaip nelabai kuom skundziausi. Rado du mazgelius skydliaukej, bet nedidelius, tai sake del to nieko nereikia daryti. Hormonu, tiek skydliaukes, tiek lytiniu hormonu tyrimai, kaip minejau, irgi normos ribose. Kai uzsiminiau apie persileidima, tai pasake - nepergyvenk, padarysim tave vaisinga. Nors as pastojau labai lengvai, tik nestumas buvo nesivystantis. Gydytojas sako, kad tai gali itakoti skydliauke. Is ginekologines puses, gydytoja niekad net neuzisimine, kad gali buti policistines kiausides unsure.gif pasak jos, as sveika, jokiu infekciju nerasta ir bereikalo metau pinigus gydytojams. Gal ir is tikro be reikalo blush2.gif bet vis bijau bandyt pastoti antra karta ir vel patirti nesekme unsure.gif
nezinau, nezinau... Gal pabandyti tuos tris menesius ir ziureti kas bus? unsure.gif

Ir dar, siek tiek uzkliuvo man tai, kad gydytojas dirbo labai greitai, tarsi as buciau milijoninis egzempliorius. Ir kai rase vaistu deklaracija sesute, tai maciau, kad tam faile reikejo tik pakeisti mano pavarde ir gimimo data, o visa kita tas pats. Tai supratau, kad daugumai pacienciu skiriamas tas pats gydymas unsure.gif Suprantu, kad jis profesionalas ir labai greitai gali nustatyti diagnoze, bet kartais norisi, kad labiau isiklausytu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvile': 28 vasario 2011 - 21:04
QUOTE(Arvile' @ 2011 02 28, 13:09)
Labas, merginos  4u.gif

praita savaite apsilankiau pas endokrinologa. Labiau profilaktiskai, nes mano sese, tetos, turejo rimtu problemu su skydliauke, todel ir man rekomenduojama buvo pasitikrinti. Pasakiau ir apie tureta viena nesivystanti nestuma. Atliko skydliaukes ir lytiniu hormonu tyrimus, padare kuno riebalu skenavima ir liepe numesti svorio  blush2.gif Nors skydliaukes ir lytiniu hormonu atsakymai visi normos ribose, bet israse Thybon gerti ir Metformino svoriui reguliuoti. Atrodo atlikau tyrimus, sumokejau zinomam gydytojui uz konsultacija ir tureciau juo pasitiketi, bet...  blush2.gif Labiausiai abejoju del Metformino. Jis skirtas diabetui gydyti, o as jo neturiu ir nesinori ziasti tokiais dalykais. Galvoju gal pradzioj pabandyti padidinti fizini aktyvuma ir labiau ziureti maista ir taip bandyti numesti svorio  g.gif o jei ne, tuomet ji gerti.
Skaiciau siek tiek sia tema, maciau, kad buvo merginu, kurios gere Thybon ir Metformina. Kokia jusu patirtis?  4u.gif

Sveika. is aprasytu vaistu aisku pas koki gydytoja lankeisi lotuliukas.gif man ir buvo to metformino israses, bet as kai nuejau i vaistine, vaistininkas su tokiu pasibaisetinu veidu paklause ar cia as sau perku.. zodziu, nutariau as jo nevartoti. Yra visokiu priemoniu kuno svoriui sumazinti. Ir zinok, pastojau bei isnesiojau savo dukryte thumbup.gif tybona geriau iki kokio 8 menesio, po to nutraukiau, nes kaip jau ir rasiau, keletas gydytoju pasake, kad bereikalo geriu. Ar be reikalo ar ne, dabar tik Dievulis zino, nes visai neseniai patyriau nesivystanti verysad.gif
O gerti ar ne ta metformina, nuspresti gali tik tu pati mirksiukas.gif
Atsakyti
Rute, idomus tas straipsnis, kur idejai nuoroda, aciu 4u.gif
QUOTE(jamiro @ 2011 02 28, 21:20)
Sveika. is aprasytu vaistu aisku pas koki gydytoja lankeisi  lotuliukas.gif

biggrin.gif
Smagu girdeti, kad isnesiojai ir pagimdei dukryte wub.gif Gal vis gi thybon'as prisidejo prie to ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvile': 28 vasario 2011 - 22:09
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 14:18)
Arvile,as jau tris metus geriu metformina nors diabeto irgi neturiu.

o tau skyre ji medikai? del kokiu priezasciu? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 01, 11:39)
o tau skyre ji medikai? del kokiu priezasciu?  ax.gif  4u.gif



Taip.Is pat pradziu skyre Kazanavicius,del aukstu androgenu.Cia buvo pati kelio pradzia.Aisku dar geriau thybona.Nevartojus nieko nebandziau pastot,tiesa pasakius pas Kaz kreipiaus del kitu priezasciu.Tai va,hormonais susitvarke per gerus 3 menesius.Pastodavau stabiliai,tik pati zinai kaip viskas baigdavosi-negimdiniais.Kadangi po kiekvienos nesekmes mindavau kelia pas UK gydytojus,o paprasti su Kaz gydymu nesusidure,tai vis liepdavo palikti tik metformina.Po to buvo laikas,kai visi hormonai atsistate,tai Kaz patare palikti thybona,o metformina nutraukti,nes savo darba padare.Tai vel kuri laika nieko nedariau,veliau pamaciau,kad per kelias salis del doziu reguliavimo,gydymo pastojus ir tyrimu
neprilakstysiu ir nusprendziau paziureti ka UK siulo,o jie pasiule vien tik metformina del tu paciu aukstu androgenu ir tuo paciu pks.Tas pks pas mane echo ziurint tai matosi tai ne,ciklas reguliarus,pastot galiu.IVF klinika metformino sake nenutraukti del geresnes kokybes kiausialasciu(kiek suprantu auksti vyriski hormonai labai blogina kokybe,tai matyt laikant juos normaliose ribose geresne ir kokybe).Pasikartojanciu persileidimu klinika taip pat siulo metformino nenutraukti iki 3 menesiu,nes yra irodymu,kad sumazina persileidimo rizika (cia tas negalioja kas neturi persileidimu del neaiskios priezasties istorijos).
Na tai va,ir geriu as jau ji 3 metai,uzkniso,bet ka daryt.

Dar siandien is klinikos vaziuodama galvojau apie Kaz.metodus ir metodus taiko giniai.Pasverus visus uz ir pries as vis del to rinkciausi Kaz.Jau geriau pusmeti sirdele padrebint ir pabuti jautresniai,nei leistis ar gerti hormonus,kurie labai sekina kiausides.Juk tie hormonai irgi ne vitaminai,atsiliepia visai sistemai,o dar ir prie didesnio skaiciaus priaugusiu folikulu,gerokai klimaksa priartina.Aisku,ta thybona ryti metu metus ir daugiau nieko nedaryti,matant kad nepasiseka,tai irgi nesamone,bet jei cia nevykstancios ovuliacijos klausimas,tai thybonas pakankamai greitai sutvarko hormonus,kad ji ivyktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 01 kovo 2011 - 13:27
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 01, 14:12)
IVF klinika metformino sake nenutraukti del geresnes kokybes kiausialasciu(kiek suprantu auksti vyriski hormonai labai blogina kokybe,tai matyt laikant juos normaliose ribose geresne ir kokybe).

o grynai del geresnes kiausialasciu kokybes IVF metu (tarkim neturint PKS ar hormonu nukrypimu) yra taikoma metformino praktika? ar gal tai didelis cheminis blogis organizmui ir jo geriau nevartot g.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 01, 12:29)
o grynai del geresnes kiausialasciu kokybes IVF metu (tarkim neturint PKS ar hormonu nukrypimu) yra taikoma metformino praktika? ar gal tai didelis cheminis blogis organizmui ir jo geriau nevartot  g.gif


Kaip supratau,pas juos taip.Cia is merginu parasu sprendziu,nes pakankamai daug maciau,kad metforminas pradedamas pries IVF.Tik pagal koki kriteriju jie nusprendzia nezinau,bet galiu pasidometi.Bent kiek mano supratimas leidzia,gal but pasiulo tiems kas su antsvoriu,ar lasinukais pilvo srity (vyriskas storejimas,del aukstu androgenu) ar su insulino rezistencija (o tai susije su pks tuo paciu ir auktais androgenais).
Pas mane lasinuku ties pilvu tikrai nemazai,anstvorio baisiai didelio neturiu.KMI 26,tai faktiskai reiktu kokius 5-6 kg numest,kad butu norma.O dar geriau,daugiau numest.Na reiks susiimt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 01, 13:37)
Kaip supratau,pas juos taip.Cia is merginu parasu sprendziu,nes pakankamai daug maciau,kad metforminas pradedamas pries IVF.Tik pagal koki kriteriju jie nusprendzia nezinau,bet galiu pasidometi.Bent kiek mano supratimas leidzia,gal but pasiulo tiems kas su antsvoriu,ar lasinukais pilvo srity (vyriskas storejimas,del aukstu androgenu) ar su insulino rezistencija (o tai susije su pks tuo paciu ir auktais androgenais).
Pas mane lasinuku ties pilvu tikrai nemazai,anstvorio baisiai didelio neturiu.KMI 26,tai faktiskai reiktu kokius 5-6 kg numest,kad butu norma.O dar geriau,daugiau numest.Na reiks susiimt  blush2.gif

vis gi, pasiskaicius jusu atsiliepimus ir straipsnius apie tai, manau, kad pabandysiu pavartoti metformina ir Thybona 3 menesius, o tada paziuresiu ka tyrimai parodys g.gif
Del to, kad vaistai yra "cheminis blogis", tai cia kaip kada turbut. Kartais tas "blogis" ir yra blogis, o kartais tas "blogis" gali tau dovanoti geri smile.gif
Pas mane lasinuku irgi netruksta blush2.gif bet bandysiu grieztai save imti i naga, gal pavyks susitvarkyti kazkiek blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvile': 01 kovo 2011 - 13:44