Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus naujokes

Sveikutes smile.gif as irgi dzukaite esu smile.gif turiu du berniukus, gyvenam putinuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2013 04 12, 08:19)
Sveikutes smile.gif as irgi dzukaite esu smile.gif turiu du berniukus, gyvenam putinuose smile.gif

labas labas smile.gif malonu smile.gif galetum kada susibegti:)
Atsakyti
Labukas,mamytes.Gal butu kokios mamytes is Alytaus?kurios noretu kartu pasivaiksioti su maziukais?Auginu du berniukus vyresnem beveik 3metukai,kitam 1m4m.Butu malonu pasivaiksioti ir pabendrauti rasyti i a.z. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistovicius @ 2013 05 28, 01:46)
Labukas,mamytes.Gal butu kokios mamytes is Alytaus?kurios noretu kartu pasivaiksioti su maziukais?Auginu du berniukus vyresnem beveik 3metukai,kitam 1m4m.Butu malonu pasivaiksioti ir pabendrauti rasyti i a.z. smile.gif


norim norim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kucikas @ 2013 06 09, 09:46)
norim norim smile.gif


Sveikutes,as taip pat noreciau susipazinti,bendrauti,pabodo jau namuose sedeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiluti @ 2013 06 12, 14:13)
Sveikutes,as taip pat noreciau susipazinti,bendrauti,pabodo jau namuose sedeti  smile.gif

visada mielai susipazystam:)
Atsakyti
Saunu,tuomet reikia organizuoti susitikima, as galiu bet kada siulykite,mamytes, laika ir vieta. Jeigu jus is putinu,galime,kad ir prie maximos susitikti su vezimeliais.
Atsakyti
QUOTE(Deiluti @ 2013 06 18, 14:09)
Saunu,tuomet reikia organizuoti susitikima, as galiu bet kada siulykite,mamytes, laika ir vieta. Jeigu jus is putinu,galime,kad ir prie maximos susitikti su vezimeliais.

mes rytoj kaip tik busim alytuje , nes seip vasarojam kaime , tad mielai susitiktume .paliekam savo nr jeigu kas norit parasykit :)862223408 smile.gif
Atsakyti
malonei prasom.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
gal galite parasyti kur perkate vokiskus ar norvegiskus pampersiukus smile.gif
mums reiketu 4dydzio, aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, būsimos ir esamos mamytės 4u.gif Esu iš Alytaus, man 19 metų ir ieškau tokių pat namų šeimininkių biggrin.gif kaip aš, kad galėtume išeiti kur nors prasiblaškyti. Pati vaikučių dar neturiu, bet juos labai labai myliu. Nesenai su draugu atsikraustėme gyventi į vidzgirį ir čia visai neturiu pažystamų schmoll.gif Tikiuosi čia atrasti daug naujų ir įdomių žmogučių drinks_cheers.gif
Atsakyti