Įkraunama...
Įkraunama...

jaunu mamyciu ir nestukiu meetas

keliam i nauja...

Jaunu mamku meetas
numatoma data BIRZELIO 29-30d.

1. Indria
2. (:Buziukas:)
3. zhulikele
4. NaiLi
5. Albe69
6. Spindi
7. melle
8. ta - pa-ti
Atsakyti
pareeeinam!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Viskio gryno nee. Man skanu turi but.biggrin.gif sampes irgi daug negaliu, burbuliukai skrandi skaudina biggrin.gif jauciu kokteiliukus rinksiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2013 05 21, 01:16)
Viskio gryno nee. Man skanu turi but.biggrin.gif sampes irgi daug negaliu, burbuliukai skrandi skaudina biggrin.gif jauciu kokteiliukus rinksiuos biggrin.gif

aš irgi gryno negeriu juk sakau g.gif su viskiu kokteiliukai netinka?
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 05 21, 00:36)
aš irgi gryno negeriu juk sakau g.gif  su viskiu kokteiliukai netinka?
TInka, kas ten maisosi? smile.gif
Atsakyti
ale kazkaip mazokai prisirasiusiu g.gif
pas mane yra 3 dvigules lovos(jei vaziuos seimu tai ir tryse tilps, lovos dideles), ant sofos du zmones telpa ir dar viena stora ciuzinuka turiu tai vat reik skaiciuot ar jums dar reiks atsivezt kokiu ciuziniu ar tilpsim ir taip. Manes neskaiciuokit, as cia parasiau vietu skaiciu be savo lovos biggrin.gif
Atsakyti
Aš jei dalyvausiu tai pasirašysiu su Spindi gerti kokteiliukus su viskiu biggrin.gif arba dlightą g.gif
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2013 05 21, 10:12)
TInka, kas ten maisosi? smile.gif

Viskis, cola ir lime'as wub.gif

QUOTE(juodukeee @ 2013 05 21, 11:25)
Aš jei dalyvausiu tai pasirašysiu su Spindi gerti kokteiliukus su viskiu biggrin.gif arba dlightą g.gif

Kokį arba dlightą? blink.gif aišku kokteiliukus thumbup.gif o kodėl žadi nepasirašyti? g.gif

Man darbe nebebus išvis jokių normalių darbo dienų, kaip, kad būdavo, dabar grafikai bus mėnesiui į priekį ir tiek, tai bus dvi dirbi, dvi laisvos, trys dirbi, trys laisvos, na žodžiu vėjai...
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 21, 09:39)
as cia parasiau vietu skaiciu be savo lovos biggrin.gif


tai pas tave dar 5 tilps lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 22, 12:59)
tai pas tave dar 5 tilps  lotuliukas.gif

tai cia neaisku ar mano vaikiai bus ar juos kur issives biggrin.gif beto nerizikuociau i vaiku ta lova guldyt suaugusiu, kazkaip ten vis tiek apribojimai svorio yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 05 21, 11:31)
Viskis, cola ir lime'as  wub.gif
Kokį arba dlightą? blink.gif aišku kokteiliukus thumbup.gif o kodėl žadi nepasirašyti? g.gif


Gerai gerai, gersiu kokteiliukus biggrin.gif drinks_cheers.gif o dėl dalyvavimo tai žiūrėsiu ar dar bent vienas vyriškis dalyvaus be mano. Jei bent vienas bus tai būtinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2013 05 22, 20:06)
Gerai gerai, gersiu kokteiliukus biggrin.gif  drinks_cheers.gif o dėl dalyvavimo tai žiūrėsiu ar dar bent vienas vyriškis dalyvaus be mano. Jei bent vienas bus tai būtinai  smile.gif


buzis kaimyna pasikvies lotuliukas.gif
Atsakyti