Įkraunama...
Įkraunama...

Ananasas

Vaikiuką tai aš paliksiu, bet padovanosiu kolegei, nebeauginsiu kito ananaso. MB iš namų išvytu lotuliukas.gif Jau ir taip kantrus wub.gif , aštrūs lapai jam palei akis plėvesuoja, vienas lapas per pusę kompiuterio stalo išsidriekęs....tokiam augalui geriausia nuosavame name, ar kokaim foje, vandens parkuose...augti, nenormaliai daug vietos užima. doh.gif
Atsakyti
Gal todėl, kad bute šalta, gal todėl, kad lauke tamsu mano ananasiukas nustojo augti ir tik noto, tad po 5,5 mėn. nuo pražydimo Kalėdų proga ananasiuką sudorojome essen.gif
Kai pradėjo nokti, pradėjo džiūti apatiniai augalo lapai, tad dėl viss ko net atrėmiau į akvariumą:
user posted image

Pats vaisius praktiškai nebeūgtelėjo:
user posted image

Kol neišrautas augalas, su dukros pagalba nufotografavau ilgiausio lapo ilgį:
user posted image

Ananasiuką nuo koto,,nusukau", vat koks gražuoliukas užaugo:
user posted image

MB Kalėdoms po eglute padėjo ananasą, o ant atvirutės pakabintos ant lapo buvo parašyta ,,... jei lūkesčiai nuviltų" ax.gif Pirktinis ananasa didžiulis, ant jo kortelės nurodyta 7 dydis g.gif
user posted image

Jei gerai įsižiūrėsite pamatysite lašelius, čia ne vanduo, čia nektaras - sultys wub.gif
user posted image

Liko tik abu ananasus paragauti ax.gif
user posted image

Taigi gaila, kad kompiuteriu bent jau kol kas neįmanoma perduoti kvapų, maniškis kvepia nerealiai, pirktinis neprilygsta nė iš tolo, BET...maniškis beveik be skonio - matyt jam laaaabai trūko pietietiškos saulutės spindulių, jei pradžio valgėm maniškį, paskui pirktinį tai dar valgoma, tačiau po pirktinio paėmus gabaliuką maniškio, jis atrodė visiškai be skonio. TAČIAU 3-4 metus laukti kol kambaryje pražys pietų augalas, stebėti kaip namuose užauga MANO ananasas
buvo nepakartojama ir žinot kas svarbiausia MB visus tuos metus kentėjo per pusę kambario išsidriekusius lapus, bet pamatęs kaip aš apie jį tupinėju, šiandien man pasiūlė vėl pasisodinti wub.gif Nesodinsiu, smalsu tik vieną kartą.

Sėkmės visoms. Retkarčiais užsuksiu pasigrožėti jūsų augintiniais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 25 gruodžio 2013 - 18:48
Ačiū už foto.Ananasas mažasis,labai dailiai atrodo,o skonis ne pats svarbiausias dalykas.Svarbu pats auginimo procesas,laukimas.Auga po truputį ir maniškis.Tik vat tokio ilgio lapų ,kaip jūsiškio net neįsivaizduoju.Ir kur jį reiks pastatyti kada nors? g.gif
Atsakyti
Emma žinai kaip sakoma - yra bėda, yra roda mirksiukas.gif Nesitikėjau ir aš tokio dydžio augaliuko doh.gif
Atsakyti
Vau,finišas tobulas wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš vis pagalvodavau - kam tuos ananasus auginti g.gif . O pasirodo va kas išauga thumbup.gif
Atsakyti
Pamerkiau abiejų ananasų lapus, kad užauginti por` augaliukų draugams, pirktinis jau supuvo doh.gif O saviškį reiks stebėt, mat pas jį aplupus apatinius lapelius neradau šaknelių g.gif
Beje parduotuvėje šiandien buvo mažų ananasų pirkt, pats mažiausias buvo tokio dydžio kaip maniškis ax.gif Beje vat tik dabar ir prisiminiau, kad planavau saviškį pasvert. Nu jau po visko.

Kantrybės visoms belaukiant savo ananasiukų.
Atsakyti
Prieš mėnesį išdrėsau išplėšti ananso vaiką, motininis augalas taip ir nenumirė, tad trūko kantrybė. Vaiką išplėšiau taip, kad būtų kuo ilgesnė apatinė dalis, motininius lapus lupau nuo jo žemyn. Šaknis išleisdo per savaitę, ir ne siūliukus, o normalias baltas storas šaknis. Padovanojau vienai forumietei. Su ananasais baigiau. Eilė bananui ir citrinai.
Atsakyti
Man niekaip neišeina namie užsiauginti ananaso. Neseniai nusipirkau Maximoj, galvoju, vėl bandysiu.. Tas, pasirodo, su sėklytėm kažkoks. Bet nei skonio, nei kvapo.. sad.gif
Atsakyti
Maniškis dar vis auga.Rugpjūčio gale suėjo 2 metai.Bet,kadangi galima sakyt,kad auga ekologiškai,be trąšų,tai vaisiaus,galiu ir nesulaukt g.gif
Atsakyti
Laba, saviško netrešiau, tad kantrybės mirksiukas.gif Nuo pasodnimo 3-4 metus.
Atsakyti
Sveikos augintojos smile.gif
Man neduoda ramybės vienas dalykas g.gif unsure.gif
Žiemos laikotapis kai augalams turi būti žema temperatūra mano kambaryje kai pajungtas centr. šildymas 25C šilumos bijau, kad jie neužmigs tiek ananasas tiek kiti egzotiniai augalai ir jie nepasiilsės ir numirs.
Yra viena išeitis bet nežinau ar ji gera, tad tariuosi su jumis.Tikuosi padėsit.
Yra kolidorius kur near taip šilta bet ten visada šviesu visa parą tiek naktį tiek dieną ir ten nepatenka gaivaus oro.
Buvau išnešus kaktusus, bet po kurio laiko pastebėjau kad jiems ten nepatinka ir įnešiaus į namus, bet jau buvo per vėlu verysad.gif verysad.gif

Kur jūs laikot savo augalus tiek ananasą žiemos laikotarpiu? blink.gif
Atsakyti