Įkraunama...
Įkraunama...

Auksinė nelaimė- stafilokokas III

mum rado nosytej pavienes stafilokoko bakterijas doh.gif ar man cia reiktu baisei sunerimt g.gif parasykit kas susiduret su sia bakterija doh.gif
Atsakyti
kodel niekas neparaso g.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif
mum irgi rado streptokoka sita bjauru mikro organizma verysad.gif paskyre antibijotikus, bet sloga mum nemazeja, nors geriam tik antra diena g.gif
net neisivaizduoju is kur mes ji pasigavom schmoll.gif
man dar baisu ar mano vyresne dukryte jo irgi neturi verysad.gif
mamytes ar esat susidurusios su sia problema bigsmile.gif
Atsakyti
o mumgydymo jokio nepaskyre blink.gif sake nereikia g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,as esu susidurusi su stafilakoku,bet musu buvo biski rimciau gal.... zodziu kai buvo mano sunelis menesiuko jam atsirado ant kojyciu kur dedasi pampersas,tokios dideles pusles(piempigos-budingos stafilakokui),bet musu gydytoja nedave mums jokio siuntimi i ligonine kad ir kaip prasem.Zodziu parase kazkokio birzgalo tepti,aceit praeis,bet niekas mum nepraeidinejo,taigi mes su vaiku isvazevom i ligonine be jokiu siuntimu.Zodziu daktare kaip pamate,tai issigando ir iskart pagulde mus i ligonine,pasirodo jam buvo jau auksinis stafilakokas (kuri pasigaunama daznai gimdymo namuose,taip sake daktare) mes ishulejom dvi savaites,leido antibijotikus... Tai buvo musu ausidurimas su sita bjauria bakterija....
Atsakyti
QUOTE(Rue @ 2007 04 03, 17:08)
Sveika  4u.gif
mum irgi rado streptokoka sita bjauru mikro organizma verysad.gif  paskyre antibijotikus, bet sloga mum nemazeja, nors geriam tik antra diena  g.gif
net neisivaizduoju is kur mes ji pasigavom  schmoll.gif 
man dar baisu ar mano vyresne dukryte jo irgi neturi  verysad.gif
mamytes ar esat susidurusios su sia problema  bigsmile.gif


Mums irgi rado si "dziaugsma", kai reikejo akies asaru kanala pravalyti.
Meciausi duoti-neduoti antibiotikus. Ejau ir pas gydytojus ir pas zolininkus. Vistik daviau, nes issigandau galimu pasekmiu.
Po kurso antibiotiku kurso, del visa ko dar pasitirinau ar jis dar yra.
Tyrimai buvo jau geri
Atsakyti
Mano seimyna taip pat susidure su stafilokoku ,sunui rado ant rankos kai dare odos tepineli ,tai jam skyre antibiotikus ,bet jais daugiau herpe gyde,o dukrai rado nosies ertmej tai tik maudytis antibakterinem putom 5 dienas liepe ,ir po 4 savaiciu vaziuosim vel darys tyrima ziures ar bera ta bjaurybe ar ne.
Atsakyti
Sveikos maitynancios mamytes:)
Turiu tokia beda, pas mano suneli is isaugo stafilokokas, gulejom ligoninei apie 2sav leido gentamecina. Liktais praejo. Nusprendziau patikrint savo piena, ir suzinojau kad mano piene yra stafilokokas. Dabar nezinau ka daryt, ar galima vaika maitynt toliau ar ne? Gal jei maitynsiu jam vel tas pats bus? Gal kam taip buvo ir galit parasyt ka daret.
Rytoj eisiu pas daktare, bet noreciau suzinot ir jusu nuomone.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Busima mama @ 2007 11 13, 13:26)
Sveikos maitynancios mamytes:) 
Turiu tokia beda, pas mano suneli is isaugo stafilokokas, gulejom ligoninei apie 2sav leido gentamecina. Liktais praejo. Nusprendziau patikrint savo piena, ir suzinojau kad mano piene yra stafilokokas. Dabar nezinau ka daryt, ar galima vaika maitynt toliau ar ne? Gal jei maitynsiu jam vel tas pats bus? Gal kam taip buvo ir galit parasyt ka daret.
Rytoj eisiu pas daktare, bet noreciau suzinot ir jusu nuomone.
Aciu  4u.gif

Mano draugei piene stafilokokas buvo...pati nemaitino daugiau.

Mano mazius irgi ta stafilokoka turejo(uzaugo kai buvo 4-5 savaiciu),bet nei ligoniu nei antibiotiku neprireike,o ir nesiule niekas schmoll.gif tik gerosiomis bakterijomis gydemes,ir issigydem thumbup.gif Neseniai vel auginom ir nieks nebeisauga thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Creed: 13 lapkričio 2007 - 13:42
QUOTE(Creed @ 2007 11 13, 14:42)
Mano draugei piene stafilokokas buvo...pati nemaitino daugiau.

Mano mazius irgi ta stafilokoka turejo(uzaugo kai buvo 4-5 savaiciu),bet nei ligoniu nei antibiotiku neprireike,o ir nesiule niekas schmoll.gif tik gerosiomis bakterijomis gydemes,ir issigydem thumbup.gif Neseniai vel auginom ir nieks nebeisauga thumbup.gif

o ji pas daktarus neejo?
Atsakyti
QUOTE(Busima mama @ 2007 11 13, 13:26)
Sveikos maitynancios mamytes:) 
Turiu tokia beda, pas mano suneli is isaugo stafilokokas, gulejom ligoninei apie 2sav leido gentamecina. Liktais praejo. Nusprendziau patikrint savo piena, ir suzinojau kad mano piene yra stafilokokas. Dabar nezinau ka daryt, ar galima vaika maitynt toliau ar ne? Gal jei maitynsiu jam vel tas pats bus? Gal kam taip buvo ir galit parasyt ka daret.
Rytoj eisiu pas daktare, bet noreciau suzinot ir jusu nuomone.
Aciu  4u.gif

pačiam piene stafilokoko būt negali, nes pienas yra sterilus. nebent tau būtų kraujo užkrėtimas (bet tada čia prei kompo nesėdėtum, o leisgyvė ligoninėj būtum). stafilokokas piene dar gali būt jei tau mastitas g.gif ( nu čia irgi nesunkiai gali nustatyt). o šiaip stafilokoką piene atrandą nes jo gali būt ant spenelių odos, arba žaizdelės ant spenelių, taip pat nuo rankų, kurias naudoji traukiant pieną. o pačiam pien krūtyse - negali schmoll.gif .
nutraukt maitinimo tikrai nebūtina. išgelbėt padėtį galima girdant mažiuką gerosiomis bakterijomis ir labai griežtai laikantis higienos (apsiplaut prieš žindymą rankas ir krūtinę po dušo srove su muilu), nenaudot sintetinių krūtų įklotų, dažnai keist liemenuką ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 11 13, 15:08)
pačiam piene stafilokoko būt negali, nes pienas yra sterilus. nebent tau būtų kraujo užkrėtimas (bet tada čia prei kompo nesėdėtum, o leisgyvė ligoninėj būtum). stafilokokas piene dar gali būt jei tau mastitas  g.gif ( nu čia irgi nesunkiai gali nustatyt). o šiaip stafilokoką piene atrandą nes jo gali būt ant spenelių odos, arba žaizdelės ant spenelių, taip pat nuo rankų, kurias naudoji traukiant pieną. o pačiam pien krūtyse - negali  schmoll.gif .
nutraukt maitinimo tikrai nebūtina. išgelbėt padėtį galima girdant mažiuką gerosiomis bakterijomis ir labai griežtai laikantis higienos (apsiplaut prieš žindymą rankas ir krūtinę po dušo srove su muilu), nenaudot sintetinių krūtų įklotų, dažnai keist liemenuką ir t.t.

Nu nzn, kai paskambinau suzinot analizu, man pasake kad mano piene isaugo stafilokokas g.gif o maziukui po antibiotiku kurso duodu Jogurto kapsules po 1, 2 kartus i diena. ziuresim kas toliau bus verysad.gif
Atsakyti