Įkraunama...
Įkraunama...

Rokiškio mamytės renkasi čia

Čia renkasi rokiškietės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
MŪSŲ KULINARINĖS IDĖJOS user posted image

Atsakyti
Labas rytas smile.gif

dekui uz nauja tema thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Diaaaa uz nauja pastoge 4u.gif Oi, ir koks vaizdelis mielas wub.gif pasiilgstu wub.gif

Nupirkau mazajai dar viena dovana, neatsilaikiau bumui biggrin.gif
user posted image
Kalbantis katinas, ta prasme, jam pasakai koki zodi ar sakini, o jis atkartoja tai, bet savo juokingu plonu balsu biggrin.gif
Atsakyti
Atiduokite savo patinka Facebook,jei jums patinka Smiltės šypsena biggrin.gif 4u.gif

My Webpage
Papildyta:
Diaaa ačiū už naują temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikte;) @ 2012 11 16, 21:27)
Atiduokite savo patinka Facebook,jei jums patinka Smiltės šypsena  biggrin.gif  4u.gif 

My Webpage

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2012 11 16, 16:26)
Aciu Diaaaa uz nauja pastoge  4u.gif  Oi, ir koks vaizdelis mielas  wub.gif pasiilgstu  wub.gif

Nupirkau mazajai dar viena dovana, neatsilaikiau bumui  biggrin.gif
user posted image
Kalbantis katinas, ta prasme, jam pasakai koki zodi ar sakini, o jis atkartoja tai, bet savo juokingu plonu balsu  biggrin.gif


mano panos telefonu zaidzia su situo katinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikte;) @ 2012 11 16, 21:27)
Atiduokite savo patinka Facebook,jei jums patinka Smiltės šypsena  biggrin.gif  4u.gif 

My Webpage
Papildyta:
Diaaa ačiū už naują temą  4u.gif


O kaip reik atiduot biggrin.gif Nerandu kur palaik'int
Kokia zavi sypsena wub.gif
QUOTE((april) @ 2012 11 16, 22:20)
mano panos telefonu zaidzia su situo katinu  biggrin.gif

Tai va, kad dabar ant bangos jis, radau su nuolaida ir neatsispyriau biggrin.gif
Atsakyti
Daidora, su gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
Laba.
Kažkaip netyčia užklydau, žiūriu temukė dar ir nepalaidota, galvojau, jau FB viską nukonkuravo.Šaunuolės gal ir man čia reiks sugrįžt, kažkaip trūksta jūsų wink.gif

Dabar jau gyvenu Kalėdinėmis nuotaikomis, gal šiek tiek ir ankstokai, bet ieškau Advento kalendoriaus idėjų, jei mamytės pamatysit kai ką nerealaus įmeskit. Ačiū.
Papildyta:
Dainai sveikinimai dideliausi !!
Papildyta:
Dar permečiau ir senąją temą, galvojau aš čia jau taip anksti Kalėdinėm nuotaikom, ale ir jūs jau dovanas perkat, aš irgi savo merginom žinau kaip ir jau ko reiktų, bet dar nerandu kur tai nupirkt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgužė: 18 lapkričio 2012 - 13:15
Labukas 4u.gif
Aciu Diaaa uz naujus namus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sveikinimai DAIDORAI SU GIMTADIENIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SVEIKINIMAI BESILAUKIANCIAI MAMYTEI!!!!!
[SIZE=7]
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2012 11 18, 14:14)
Laba.
Kažkaip netyčia užklydau, žiūriu temukė dar ir nepalaidota, galvojau, jau FB viską nukonkuravo.Šaunuolės gal ir man čia reiks sugrįžt, kažkaip trūksta jūsų

Dar permečiau ir senąją temą, galvojau aš čia jau taip anksti Kalėdinėm nuotaikom, ale ir jūs jau dovanas perkat, aš irgi savo merginom žinau kaip ir jau ko reiktų, bet dar nerandu kur tai nupirkt wink.gif

Laba
Kaip fainiai, kad uzklydai, truko cia taves labai thumbup.gif Iskart tema apmire, kai taves nebuvo ...

As jau visas dovanas supirkau, dabar ramiai lauksim Kaledu ... Kazkaip gal pirmakart taip anksti, bet labai nenorejau pasilikt visko paskutinem dienom ...
Atsakyti
Sveikos.

Jurga, ta prasme pati galvoji daryti Advento kalendorių?

Lotyna, kaip gerai tau, kad jau turit dovanas, mes a nei vienos biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti