Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės

user posted image

Mamos

01.01 Dilma - Baltijos pr.
01.01 Krika - Varpų g, prie BIGo
01.16 Drum - Mogiliovo g, prie Rimi
01.22 jėga - Vyturio g
01.23 Baltike - Kažkur Kretingoj
01.28 ČIČI - Laukininkų g.

02.03 limma - mieste
02.11 Laurindre - Baltijos pr.
03.02 Linaiva - netoli BIGo
03.05 Linapet - Reikjaviko g
03.04 Cypas – Šernai
03.16 Prula - Laukininkų g.

04.19 Pacankikė -Tiltų g

05.11 shanet - Baltijos pr
05.17 ezra - Mažasis Kaimelis
05.18 Loreli - Naujakiemio g. (netoli Debreceno g.)
05.22 Lexana - Simonaitytės g.

08.25 Aurute - Bandužių g.

09.14 uoga 3 - Reikjaviko g
09.19 Lindra – prie "Švyturio"
09.23 iewike - kažkur už miesto
09.25 Pajūrys - Mokyklos gv. rajonas

10.19 Westa - kažkur už miesto
10.28 jovana - Gargždai

12.14 Slapux
Ramunėlė - Naujakiemio g.

Vaikiukai

01 05 iewike E. m
01 09 Linaiva I.b
01 17 uoga 3 D.b
01 22 jėga B.D.b
01 24 Drum E.b
01 25 Baltike J.b
01 30 Loreli V.m

03 04 Lexana N.m
03 20 ezra A.m.
03 23 uoga 3 M. b
03 25 Linapet A.b

04 24 Ezra Dž.b
04 27 Slapux R. m
04 28 Baltike S.b

05.08 ČIČI A.m
05 28 jėga V.b.

06 02 shanet I.b
06 15 Slapux R.b
06 17 jėga H.b.
06 18 Krika L. m
06 23 Lindra J. b
07 05 Pajūrys R. m
07 22 Cypas J. b
07 26 jėga E.b.
08 02 Pajūrys J. b
08 12 westa D. b
08 18 ČIČI D.b
08 23 laurindrė S. b

09.04 Lexana A. m
09.04 Lexana F. b
09 07 westa A. m
09 16 Cypas UM.b
09 24 Ramunėlė* m
09 27 Baltikė M.b
09 28 Prula E.m

10 02 laurindrė G. m
10 08 Linaiva M. b
10 30 Dilma P. b
10 30 krika S. m.

11 10 Pacankė G.m
11 15 uoga 3 N.b
11 19 Linapet D.b
11 21 limma M. b
11 25 Dilma G. m
11 26 Ramunėlė b

12 04 jovana G.m
12 24 jėga M.b
12 29 iewike E. m

Statistika:
ČIČI 91
Dilma 91
krika 63
Pasišiaušęs 47
Lindra 45
jėga 41
argus 23
sotto 18
iewike 17
Linaiva 16
jovana 16
Slapux 14
Cypas 13
Baltike 12
limma 12
Aurute 10
Ramunėlė* 9
veiducka 8
guziukas 6
Pacankė 6
laurindre 5
Naktibalda 5
(mirtise) 5
Aistrute 4
Prula 4
skirgita 3
Paranormali 2
freimule 2
Netta 1
Liubita 1
admin*1 1
a_drute 1
Loreli 1
Kollekcionierė 1
tanler 1
mafa 1
Crazy Daisy 1
Linapet 1
daivajazz 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guziukas: 22 vasario 2013 - 10:23
prisirasau naujoj temikej 4u.gif
o tesiant tema apie gyvenama vieta, tai jei tureciau pinigu visai patiktu jakuose gyventi. nera ten didelio surmulio, o ir iki miesto arti. manes ta puse kur mazasis kaimelis kazkaip nevilioja ax.gif
Atsakyti
Patiktu ir man Jakai bigsmile.gif tik aisku ne ten kur namas prie namo ax.gif jei turet pinigu,tai jau rinktis sudejus visus pliusus tada ax.gif
Atsakyti
O man Jakai nepatinka - visi dūmai iš PET gamyklos dažniausiai eina tiesiai į juos.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2013 02 22, 12:18)
O man Jakai nepatinka - visi dūmai iš PET gamyklos dažniausiai eina tiesiai į juos.

reikia toliau prie misko i naujus Jakus vaziuot,nepus niekas lotuliukas.gif nes artimiau tai ir autostrada minusa duoda is vienos puses doh.gif

zodziu visur tu pliusu minusu galim sudet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 02 22, 09:58)
Kol daejo kas tas azuolyno parkas doh.gif  lotuliukas.gif o jis gal kaip nors atnaujintas? g.gif nes anksciau tai nieko ten gero nebuvo,jokio parko,tiesiog kazkiek zalumos ir tiek lotuliukas.gif as pro ten visalaik pedindavau i baseina,koks man kelias ilgas budavo nuo autobuso eit,kai jis prie Vetrunges stodavo tik doh.gif


O as ir dabar, jei sugalvoju kur su autobusu vaziuoti, tai einu i vetrunges stotele. Man maloniau per parka eiti, nei per kiemus, ar palei Kauno gatve, i akropolio stotele...

Na, labai naujo nieko ten nera. Tik naujas eurotakas eina, ir suoliuku neseniai pastate daugiau prie to eurotako. Nes senieji suoliukai pensinyku okupuoti visi, vos ne vardiniai... Retai buna laisvi:) O siaip, viskas taip pat... Bet o ko daugiau reikia parkui? Tiesa, prie 'kosmoso' daugiaaukscio yra ciuozyne, supynes... Tai galima ten pasisupt, jei ka su vaikais.

O skulpturu parkas irgi buvusios kapines GI... tai, man irgi nera labai jauku ten vaiksciot... Norsz kai pas gyd kokia einam, karoso gatvej kartais anksciau atvaziuojam ir pavaikstinejam... Bet specialiai ten vaikstinet nevaziuojam...
Papildyta:
a jo, del Jaku, irgi del Peto nenoriu... Na, kad ir toliau... ale vis vien... vejas nuo juros, vis vien danesa...

Mes nuo gargzdu 5km mazdaug planuojam... Ale netoli kiaulinykas gyevna, tai daznai srutom panesa... Bet kazkaip vis naturalesnis kvapas, nei miesto smogas...

Taip kad, neina tu visu pliusu susirinkti... Arba laaabai daug pinigu reikia...
Atsakyti
Labas 4u.gif

Iewike,o ne i Agluonenu puse planai apsigyventi?

Man tai Ginduliai ir aplink gal visai nieko rajoniukas, draugai gyvena visai smagu.
Man tai asmeniskai labiausiai nepatinka kur namai laukuose, kaip ten imanoma gyventi musu klimatu, kai tokie vejai, tai vaiku i kiema neisleisi, vieni skersvejai.
O siaip visur gerai biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, registruojuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2013 02 22, 20:36)
Labas 4u.gif

Iewike,o ne i Agluonenu puse planai apsigyventi?

Man tai Ginduliai ir aplink gal visai nieko rajoniukas, draugai gyvena visai smagu.
Man tai asmeniskai labiausiai nepatinka kur namai laukuose, kaip ten imanoma gyventi musu klimatu, kai tokie vejai, tai vaiku i kiema neisleisi, vieni skersvejai.
O siaip visur gerai biggrin.gif

na..jei laukuose ir namas nuo namo uz kilometro,tai nenoreciau lotuliukas.gif bet jei ploto aplink nama yra tai butu fainai bigsmile.gif o skersvejai traukia visur,kad mieste,kur namas prie namo,musu kiemas butent toks,aplink namas prie namo,musu kieme namas,po langais krepsinio aikstele,atrodo super viskas,bet... skersvejai nerealus doh.gif kai iseinam kur,prisirengiam,o nueje toliau issirenngiam,nes pastoviai vejaipas mus doh.gif
Taip kad mieste ar laukuose,visur pucia lotuliukas.gif tik laukuose dar zalumos kazkiek yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 02 23, 18:04)
na..jei laukuose ir namas nuo namo uz kilometro,tai nenoreciau lotuliukas.gif bet jei ploto aplink nama yra tai butu fainai bigsmile.gif o skersvejai traukia visur,kad mieste,kur namas prie namo,musu kiemas butent toks,aplink namas prie namo,musu kieme namas,po langais krepsinio aikstele,atrodo super viskas,bet... skersvejai nerealus doh.gif kai iseinam kur,prisirengiam,o nueje toliau issirenngiam,nes pastoviai vejaipas mus doh.gif
Taip kad mieste ar laukuose,visur pucia lotuliukas.gif tik laukuose dar zalumos kazkiek yra thumbup.gif


nesakyk, kad Laukininku g. gyveni ax.gif va, pas mus tai tikrai skersvejai... doh.gif o del zalumos "laukuose" - labai jau ten nezalia (gal kada ir bus) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2013 02 23, 20:36)
nesakyk, kad Laukininku g. gyveni  ax.gif  va, pas mus tai tikrai skersvejai...  doh.gif  o del zalumos "laukuose" - labai jau ten nezalia (gal kada ir bus) rolleyes.gif

oi nee biggrin.gif bet tikiu kad ir pas jus skersvejai,namas prie namo... nors parkeli nebloga turit ten uz mokyklos bigsmile.gif
Atsakyti

O pas mus va tokia bus zaluma... Cia pries kelis metus dar...

user posted image

Sian irgi ten buvom, tai busimoj terasoj sedejom, tai ten be jokio vejo, net karsta buvo.... O siaip, kai namas yra, tai is kur vejas bepustu, visur rasi uzuoveja... O beje, vakarais vejas visada nurimsta, kiek teko pastebeti bunant prie namo.

Atsakyti