Įkraunama...
Įkraunama...

Kėdainiečių nameliai

QUOTE(Niuta @ 2013 04 16, 17:58)
Sveiko, siaubas kad patvino, gal zinot kiek kainuotu suspausti - pamazinti zieda?

jo ten pas jus anas galas visas graziai grazus.. dar taip turbot nebuvau macius..ot nuostoliu doh.gif o del ziedo nesk ir klausk nu bet tikrai ne kosmosa kainuos... as siandien nesiau vestuvinius slifuot,atnaujint sumokejau net 5lt-vos nenugriuvau kai pasake kiek bigsmile.gif
Atsakyti
Geras net 5 biggrin.gif as gal kokii 10 sumokesiu biggrin.gif tik man idomu ar spaustu nes akmenukas idetas nu reikes prie progos uzsukti
Atsakyti
dovanojamas skiepytas 3 menesiu suniukas Kedainiuose http://www.pifas.org...as/sunys/magas/
Atsakyti
Sveikos Kedainiu mamytes,kazkada buvau jusu rate,prasau paslaugos,rekomenduokit gera specelista-stomotologa Kedainiuose.Is anksto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Anzela0626 @ 2013 04 21, 18:43)
Sveikos Kedainiu mamytes,kazkada buvau jusu rate,prasau paslaugos,rekomenduokit gera specelista-stomotologa Kedainiuose.Is anksto dekoju.

sveikute bigsmile.gif gryztat? ar tik atostogyciu smile.gif mes pas Berankiene lankomes, vyrui ji per kalbi:D tai eina pas Dambrauskiene smile.gif tai kiekvienam savo sakyciau ax.gif nors tvarko tai abi gerai smile.gif
Atsakyti
Labos bigsmile.gif

Mes prie Ergo einam pas Krasauskienę smile.gif
Bandysim irgi sia savaite su dukryte eiti-gal parodys dantukus, nes pernai nepasiseke doh.gif
Atsakyti
Sveikos, brangiosios smile.gif


Balandis pas mane svenciu maratonas biggrin.gif Tik spek dalyvaut ir pati ruost doh.gif rolleyes.gif
Orai gereja ir lauke daugiau bunam. Dar turim nauja gyventoja, tai ir jai demesio reikia wub.gif smile.gif Taip ir gyvenam smile.gif

Atsakyti
tikriausiai suniuka ?
Atsakyti
Labos,
jau žydi žibutės, matėm besiskleidžiančių saulėje pienių, tikrai pavasaris jau čia, tik vėjas nedraugiškas ...
QUOTE(Rožytė @ 2013 04 25, 18:28)
Dar turim nauja gyventoja, tai ir jai demesio reikia wub.gif  smile.gif Taip ir gyvenam smile.gif

Jau matėm FB, kokia wub.gif wub.gif wub.gif

O mes šiandien apsilankėm pas stomatologę, viskas gerai su dukrytės dantukais. Kam reikės su vaikiukais- tai tikrai rekomenduojam Krasauskienę- taip gražiai prikalbino, kad dukrytė norėjo dar pabūti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2013 04 25, 18:14)
Labos,
O mes šiandien apsilankėm pas stomatologę, viskas gerai su dukrytės dantukais. Kam reikės su vaikiukais- tai tikrai  rekomenduojam Krasauskienę- taip gražiai prikalbino, kad dukrytė norėjo dar pabūti  thumbup.gif

oi toil grazu ne visiem gali danti uzkalbet graziu zodeliu:D:D:D
Atsakyti
Žinoma ir visa mėnesį pasiruošimas vyko visaip kaip biggrin.gif Bet mes pernai bandėm pas kitą eiti-tai visai kitoks ir pačios gydytojos elgesys buvo ax.gif
Atsakyti
Labu laba, hi, privet,
gal pirmadieni arba ketvirtadieni I ciliaka ?
Atsakyti