Įkraunama...
Įkraunama...

2012 m. II pusmečio Klaipėdos mamytės ir vaikučiai

Sveikos ax.gif

vis tik yra dar gyvų bigsmile.gif O tai galvojau, kad visos į darbus tiek įritusios, kad niekam laiko nebelieka g.gif biggrin.gif

-Lugne, nu žinok (tfu tfu tfu), jau visai gerai, netgi pats į grupę nueina, bučkį duoda, tik dar parodant ate būna, kad susigraudina, bet aš greit pro duris, atėjus pasiimti džiaugsmingai pasitinka.

Grupėje pastoviai eina 10-11 vaikų blink.gif vakar buvo susirinkimas darželyje, tai sakė auklėtojoms tikra yra ką veikti. Šiais metais minėjo, kad palyginus mažai serga, bet vat pradėjo šildyti, tai taip šilta jų grupėje, kad po trumpų rankovių vaikšto ir tie temperatūrų skirtumai ne į gerą, tai ryte tokia įtartina nosis buvo g.gif

elizieja, stiprybės tau ir sveikatos Žymantui 4u.gif O kuo mažoji princesė vardu, kaip auga, pienelio turi? wub.gif

O gal vis tik pavyktų kitą savaitę susibėgti???
Atsakyti
QUOTE(briliantine @ 2014 10 24, 09:04)
elizieja, stiprybės tau ir sveikatos Žymantui  4u.gif O kuo mažoji princesė vardu, kaip auga, pienelio turi?  wub.gif

Mažylę pavadinome Aukse 4u.gif Auga neblogai, bent mano akimis tai varo į ūgį, bus tikrai už Žymantą aukštesnė biggrin.gif Labai mėgsta rankas, pastoviai nori ant jų būti, mat pritrūksta turbūt jai šilumos ax.gif Aišku ir papą labai mėgsta, nu niekaip neįkišau jokios tūtės (o bandžiau keletos firmų), tai belieka tūte man būti doh.gif Pienuko turiu, manau užtenka, nes ir kakojam ir sysiojam kaip priklauso rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

Po truputėlį visi vaikučiai pripras prie darželių, tik kad tos ligos. Sveikatėlės ligoniukams 4u.gif
Jau trečią kartą Justas pradėjo sirgti, paeina dvi savaites ir vėl sloga bei kosulys, nebūna temperatūros. Greičiausiai per savaitgalį nepasveiks ir ateinančią savaitę tėtis bus su abiem vaikais (vienam atostogos, kitas sirguliuojantis) ax.gif Tik gerai, kad Justas be jokių ašarų pasilieka, valgo nemblogai, tik miega neilgai ir dar kitus vaikus pažadina doh.gif Auklėtojos sakė, kad doh.gif ši grupė labai pasiligojusi, nes kai Paulius ėjo, tai vaikai tiek nesirgdavo.
Atsakyti
Labuka 4u.gif

smagu matyti sioki toki pagyvejima smile.gif mes i moliugu svente manau prisijungtume jei tik butu po darbo valandu biggrin.gif

kurie vaikuciai praeitais metais nesiojo columbia, kokius nesiojot? gal papasakosit kurie modeliai tinkami musu ziemoms? gal kur uzmatet nebrangiai? ax.gif maziui batus demaro uzsakiau o kombio neturim tai mastau ar pirkt kombi ar ieskot tik kombi kelniu nes pukine striuke turim... g.gif
Atsakyti
mes pernai nešiojom columbia pūkinuką, šiemet turim dviejų dalių. striukytę jau pradėjo nešioti, bet jau ir į kelnes lipsim, šaaalta smile.gif manau, jei turit pūkinę striukę, užteks gerų kombikelnių.
Atsakyti
Labryt,

mes irgi šią žiemą turėsim striukę+kombio kelnės. Manau, bus mažiau vargo rengiantis..
Atsakyti
Labukas smile.gif
Dėkojam už sveėikinimus ir sveikinam visus kuriuos praleidom 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(-Lugnė @ 2014 10 23, 14:41)

Vitaskina, kaip tu jautiesi grįžusi į darbą?

Kaip kiti mažyliai? Neserga? Sėkmingai žygiuoja į daržiukus?

Dėl grįžimo į darba,tai man labai sunkiai ryte keltis i darba,tai vakare grižtu tik i lova noriu. Nors darbe visai neblogai įsivažiavau,tad jau nebestresuoju. Manieji abu serga,tai tėtis gavo imt bilioteni.Nežinau net kaip bus su darželiu,nes palanko 3-4 dienas ir vel sergam doh.gif Kažkoks užburtas ratas doh.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif

kaip tylu cia... rolleyes.gif gal jau planuojat maziesiems dovanas kaledoms? gal ir laiskus jau rasot su kalbanciais mazyliais? wub.gif mano dar savo kalba burbuliuoja tai nelabai gali savo norus isreiksti blush2.gif

kaip suprantu helowynas neivyko ax.gif

norim pasveikinti siandienos sukaktuvininke Mildutę su antruoju gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif linkim dar daug dziugu ir linksmu akimirku 4u.gif
Atsakyti
Labryt,
siunčiam sveikinimus Mildutei bei jos šeimynai 4u.gif o mamukui ramaus adaptacinio periodo darbuose mirksiukas.gif
Po truputį visos baigia išsibarstyti po darbus. Ramiau ir ramiau čia darosi g.gif

Kalėdoms dar nemasčiau ką pirkt, bet kadangi bus dovanų ir daržiuke bei pas senelius, labai išlaidauti nesiruošiu. Mano gudruolis dar nekalba, bet mėgsta pakartoti žodžius - tai kasdien pažaidžiam ta tema: daugelį dviskiemenių žodžių pasako taip, kad galima suprasti. Ir vardus taria juokingai, prasideda linksmumai su žodeliais thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Prisidedame ir mes prie sveikinimų damutei Mildutei happybday.gif

Mes lyg jau kažkiek išsikapstėm iš ligų, mėnesį nebuvom darže - eisim ryt pas gydytoją, jei gausim leidimą, pagaliau eisim į daržiuką tik kaži ar ilgam unsure.gif Nu bet jau vaikas lipa galvom, neturi namie ką veikti doh.gif
Ai dar mažąją svers mėnesiuko proga - ta tik ant rankų mėgsta būti blush2.gif Visi man priekaištauja, kad prisipratinau ir dabar teks supti ant rankų, nu ir ką pasupsiu porą metelių rolleyes.gif
Mes dičkiui kalėdoms plančetkę nupirkome, nes pastoviai griebia mano tel žaisti su paukščiukais, o galiausiai eina per tel knygą ir visiems skambinėja doh.gif Reiks tik dėklą atsparų smūgiams nupirkti ir turės savo kompiuterį cool.gif
Atsakyti
Sveikos,

mes irgi jungiamės prie sveikinimų Mildutei 2-ojo tortadienio proga clap.gif thumbup.gif happybday.gif clap_1.gif gathering.gif birthday.gif sokiai.gif flirt.gif 000552.gif

elizieja, jei tik jau didysis brolis labai nepavydi, tai ir nešiok savąja Princesę wub.gif

Niki, nieko dėl Kalėdų negalvoju, o ir kaip nekeista, šiemet net dičkė nežino, ko prašyti Kalėdų Senelio, kai visada turėdavo n visokių norų (p.s. vis dar tiki, kad toks egzistuoja rolleyes.gif ) Jau žaislai kaip ir nelabai įdomus, bet paaugliški dalykai dar per anksti. Gumyčių bumas jau nusibodo, sakė nebenori, Lego 2 dėžės ax.gif

Gal kas kokių idėjų pametėsite?

O kaip sekasi darželyje, adaptavosi jau vaikai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briliantine: 03 lapkričio 2014 - 13:13
QUOTE(briliantine @ 2014 11 03, 13:11)
1.Gal kas kokių idėjų pametėsite?

2. O kaip sekasi darželyje, adaptavosi jau vaikai?

laba,

1. aš dičkei mastau dovanoti kokios nors veiklos dovaną-čekį: pvz. pasijodinėjimas arkliu, rankdarbių pamokėlė arba pramoga visai šeimai (būtų vienas čekis visiems). Mažiukui mastau apie knygutę su lipdukais ar pan., o MB nori jam nupirkt vaikišką planšetę, kad nesikėsintų į mūsiškę, bet aš manau, dar ankstoka jam..

2. Adaptavomės, tik periodiškai sergame intervalu kas 2-3 sav. doh.gif Paskutinis namo parneštas gėris - Nora virusas swoon.gif visi persirgom..
Atsakyti