Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

QUOTE(egk @ 2010 09 01, 14:27)
Sella,
kodėl tiek daug tų histeroskopijų tau atlikta? Dažnai taip būna?


Kiekvienos atvejis individualus, man du kartus daryta diagnostinė histeroskopija, o vieną kartą buvau operuota histeroskopijos metu.
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2010 09 01, 14:38)
Kiekvienos atvejis individualus, man du kartus daryta diagnostinė histeroskopija, o vieną kartą  buvau operuota histeroskopijos metu.

blush2.gif o kodėl dareisi diagnostinę histero g.gif Kaip sugalvojai blush2.gif
Nes aš vis tiek dar neišmetu tos minties apie histero doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 09 01, 14:46)
blush2.gif o kodėl dareisi diagnostinę histero g.gif Kaip sugalvojai  blush2.gif
Nes aš vis tiek dar neišmetu tos minties apie histero doh.gif


Ginekologės liepimu dariau šiuos tyrimus, kai labai norėjau susilaukti vaikučio. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 09 01, 13:59)
Be siuntimo imanoma, jei raso, kad ekstra atvejis, valdiskose ligoninese tikiu, kad taip daro, histeroskopuojantis privaciai, vargu ar toks bajeris praeitu smile.gif

kalbu apie BAK. tai turbut as sapnavau arba tu geriau zinai kaip man buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ai, nesvarbu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 01 rugsėjo 2010 - 14:52
QUOTE(Sella @ 2010 09 01, 15:28)
Ginekologės liepimu dariau šiuos tyrimus, kai labai norėjau susilaukti vaikučio. smile.gif

O tai tau ką nors įtarė, ar tiesiog "eik ir pasižiūrėk" g.gif Nes man LP atlikta dėl nepastojimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 09 01, 15:50)
kalbu apie BAK. tai turbut as sapnavau arba tu geriau zinai kaip man buvo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ai, nesvarbu



Ir as apie ta pati, nezinau kaip Jums buvo, tiesiog paaiskinau, ka turejo parasyti histeroskopija darantis gydytojas, kad apseitu be siuntimo. Jis turejo parasyti, kad histeroskopija daroma ekstra.

Papildyta:
QUOTE(Ice tea @ 2010 09 01, 14:46)
blush2.gif o kodėl dareisi diagnostinę histero g.gif Kaip sugalvojai  blush2.gif
Nes aš vis tiek dar neišmetu tos minties apie histero doh.gif



Diagnostine histeroskopija gan daznas atvejis.

O siaip, jei histeroskopijos metu salinama mioma, gali buti, kad per viena karta to padaryti nepavyksta, nes visos proceduros metu i gimda leidziamas kontrastas, jei per valanda miomos pasalinti nepavyksta, operacija nutraukiama ir katojama kita karta, nes bijoma komplikaciju prileidus per daug kontrastinio skyscio.
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2010 09 01, 09:44)
Ačiū RositaK, tada bandysiu į BAK, nors dar yra maža viltis, kad ir man gal neprireiks, nors nedaug šansų...



Jei prireiks, tikrai nesijaudinkit, nieko baisaus ten nera 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 01 rugsėjo 2010 - 18:15
QUOTE(Ice tea @ 2010 09 01, 16:02)
O tai tau ką nors įtarė, ar tiesiog "eik ir pasižiūrėk"  g.gif Nes man LP atlikta dėl nepastojimo ax.gif


O kas tai LP? g.gif Ir aš dėl tos pačios priežasties dariau tiek tyrimų.
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2010 09 01, 20:28)
O kas tai LP? g.gif  Ir aš dėl tos pačios priežasties dariau tiek tyrimų.


LP - laparoskopija
Atsakyti
Man laparoskopija atlikta pries 3 metus, turiu vaika. Dabar nepasiseke 2 ivf, tai , kaip manot, ar vertetu atlikti histeroskopija? Cia gyd turi rekomenduoti, ar tiesiog kreiptis pas seimos gyd, paprasyti siuntimo?
Atsakyti
QUOTE(asiuklis1 @ 2010 09 16, 13:15)
Man laparoskopija atlikta pries 3 metus, turiu vaika. Dabar nepasiseke 2 ivf, tai , kaip manot, ar vertetu atlikti histeroskopija? Cia gyd turi rekomenduoti, ar tiesiog kreiptis pas seimos gyd, paprasyti siuntimo?



Žinoma, kad verta pasidaryti diagnostinę histeroskopiją.Jau nesykį rašiau, kad Italijoje prieš ivf tai yra privalomas tyrimas.
Atsakyti
Mergaitės, o galima tą histeroskopiją pasidaryti pačiai sugalvojus?
Tiek visko prisiskaičiau.
Na bet kiek aš supratau, tai žiūrint echoskopu gali kažką įtartina pamatyti ir skirti histeroskopiją? Aš buvau pas gyd. Treisą, jis sake, kad gali reikti histeroskopijos. Dabar važiuoju vėl pas jį pirmadienį t.y. ciklo viduryje ir tada sužinosiu reikia ar ne. Bet po to vistiek tikriausiai reiks galva sukt g.gif
Atsakyti
mano daktare kai planavo LP sake tuo paciu ir histeroskopija padarys, jei prireiks IVF, kad po to nereiktu vel narkozem save nuodyt.
Atsakyti