Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologė Asta Svirkienė

QUOTE(Gytarė @ 2007 09 01, 22:05)
drinks_cheers.gif
Visiška tiesa. 4u.gif

Saulio kelias,susikloscius aplinkybems,galimybems,siekiams ir dar visokiems kitokiems dalykams,TAI MOKYTOJO KELIAS smile.gif Beje,tavo ankstesnis avataras tiesiog bure vien pazvelgus...
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 01, 20:44)
Argi saulys gali buti rimtas?  smile.gif


bigsmile.gif kartais gali lotuliukas.gif
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 01, 21:56)
Aha  smile.gif  Du tokius turiu namie  smile.gif Vienas-ta pacia diena gimes,kaip ir tu.Zavus,nepriklausomi,mieli,nesuvaldomi,kitu nuomone,geriausiu atveju gali tik isklausyti...  smile.gif


drinks_cheers.gif pritariu
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 01, 22:23)
Saulio kelias,susikloscius aplinkybems,galimybems,siekiams ir dar visokiems kitokiems dalykams,TAI MOKYTOJO KELIAS  smile.gif Beje,tavo ankstesnis avataras tiesiog bure vien pazvelgus...

blink.gif jau tai kazkada girdejau rolleyes.gif
Del avataro ,tai pritariu 100% drinks_cheers.gif nes ir filmas,jo pagrindine mintis man laaabai patiko wub.gif bigsmile.gif ,o aktore -grazuole bigsmile.gif Beje,Gytare irgi labai grazi(net mano koleges pritare lotuliukas.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marfa: 12 rugsėjo 2007 - 10:07
QUOTE(marfa @ 2007 09 12, 10:05)
bigsmile.gif kartais gali  lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif pritariu

blink.gif jau tai kazkada girdejau rolleyes.gif
Del avataro ,tai pritariu 100% drinks_cheers.gif nes ir filmas,jo pagrindine mintis man laaabai patiko  wub.gif  bigsmile.gif ,o aktore -grazuole  bigsmile.gif Beje,Gytare irgi labai grazi(net mano koleges pritare lotuliukas.gif ).

i Gytares avatara netgi siaip pasiziuredavau.TOKS ZVILGSNIS!!! uzburdavo!O sauliai man labai patinka.Originalios asmenybes.Ismintingos.
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 09 12, 12:05)
Beje,Gytare irgi labai grazi(net mano koleges pritare lotuliukas.gif ).


QUOTE(Chiromante @ 2007 09 12, 12:48)
i Gytares avatara netgi siaip pasiziuredavau.TOKS ZVILGSNIS!!! uzburdavo!O sauliai man labai patinka.Originalios asmenybes.Ismintingos.

blush2.gif Ačiū už komplimentus man ir mano buvusiam avatarui. 4u.gif Gal reikėtų susigrąžinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 13, 06:03)
blush2.gif  Ačiū už komplimentus man ir mano buvusiam avatarui. 4u.gif  Gal reikėtų susigrąžinti? g.gif


Tu geriau savo nuotrauką į avatarą įsidėk. Iš karto visi supras, su kuo turi reikalą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 13, 10:18)
Tu geriau savo nuotrauką į avatarą įsidėk. Iš karto visi supras, su kuo turi reikalą  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 13, 06:03)
blush2.gif  Ačiū už komplimentus man ir mano buvusiam avatarui. 4u.gif  Gal reikėtų susigrąžinti? g.gif

saulys negali buti negrazi,nes ji niekada,jokiom aplinkybem nebus AVIS smile.gif tikiuosi supratot minti...
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 13, 21:45)
saulys negali buti negrazi,nes ji niekada,jokiom aplinkybem nebus AVIS  smile.gif tikiuosi supratot minti...

lotuliukas.gif aha,bet uztat man patinka vyrai-avinai (horoskopine prasme) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 09 14, 10:17)
lotuliukas.gif aha,bet uztat man patinka vyrai-avinai (horoskopine prasme) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Horoskopine man irgi patinka smile.gif bet negaliu pakesti moteru aviu(nehoroskopine prasme smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 14, 11:35)
Horoskopine man irgi patinka  smile.gif bet negaliu pakesti moteru aviu(nehoroskopine prasme  smile.gif )


Tuoj tau ausį nusuksiu už tokį neprotingą pasiviešinimą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 14, 12:06)
Tuoj tau ausį nusuksiu už tokį neprotingą pasiviešinimą  lotuliukas.gif

biggrin.gif Pritariu,-kad neprotinga smile.gif ,bet nieko negaliu padaryti su savim sitoj srity,jeigu avis,tai ir sakysiu,kad avis,jeigu nores kazka keisti,kad nebuti avim,tada yra apie ka pakalbeti smile.gif ,jei tokia role tenkina-sekmes jai toliau...Juk apie nieka konkreciai nekalbam,cia Marfute isprovokavo biggrin.gif
Atsakyti
[quote=airea,2007 08 27, 18:41]
katik perskaiciau zurnale Ji interviu su Asta, pasidare labai idomu.... noreciau apsilankyti...

pasidalinkit ispudziais ar jau kas lankes pas ja.... raso kaina 150litu, tad ar verta informacija gaunama uz tai?

Aš buvau nuėjusi, vizitas kainavo 250lt. Man visiškai nepatiko, viską nusako bendromis frazėmis. Nesuprantu, kam suaugusiai moteriai pasakoti, kokią specialybę reikėjo pasirinkti? Į delną net nepažiūrėjo, tik kai primygtinai paprašiau- žvilgterėjo. pati domiuosi chiromantija: skaitau lietuvių, rusų, prancūzų kalba šios srities literatūrą. Todėl jai neduočiau net 20lt
Atsakyti