Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgaauliai

Juodi be pašiltinimo ilgaauliai batai nestorai blauzdai "MIOMIO Italian Fashion". Užsidėjau vieną dieną, bet supratau, kad nusipirkau per mažus. Labai gaila, nes batai tikrai gražūs, dailus kulniukas (oda dirbtinė, be kailio). 39 dydis, 46 Eur
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaunas, kitur siunčiu drinks_cheers.gif
Atsakyti

Nauji odiniai itališki Maliparmi (www.maliparmi.com) ilgaauliai su pašiltinimu (dirbtiniu kailiuku) viduje. Dydis 37, tokį ir atitinka. Pirkti yoox'e su labai didele nuolaida. Kaina 55€.

user posted image
Atsakyti
HOGL austrų firmos batai

Natūrali oda, su lengvu pašiltinimu

Dydis 40 , tikrai atitinka

Avėjau tikrai mažai, vidus kaip naujas, man aukštoka
pakulnė, kai mano pėda deformuota, galiu avėti iki 3 m pakulnę

labai minkšta kokybiška oda, padas paklijuotas smulkai
rantuota guma, neslidūs

Kaina 35 EUR

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Mano tema, labai kokybiški rūbai, batai, kosmetika ir kt.
Atsakyti
39 d. po 5 eur, nenunesioti, vilnius (lorenso ir tamaris)
user posted image
user posted image
Atsakyti
Odiniai superstilingi ilgaauliai. 37 dydis.
Labai patogūs, nes paduke paslėpta platforma, nenudylantis padas. 60 €
user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
ESTE odiniai batai, be pašiltinimo, lengvi, labai patogūs. Avėti du kartus. Pirkau dukrai, nes be galo patogūs lygiapadžiai. Dukrai netiko.

Kaip nauji. 55 €

Foto: http://www.vinted.lt...-este-aulinukai
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Naturalios odos La Redoute ilgaauliai 39dydis. Vidpadis 25.5-26cm. Aulo ilgis nuo kulno 37.5cm, placiausioje vietoje aulo plotis per blauzda 16.8*2cm. Viduje su pamusaliuku. kaina 23€ Smulkiau http://www.laredoute...-324223244.aspx
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Naturalios odos pasiltinti ilgaauliai, tamsiai rudi, vidpadis 24.8cm, dydis 38, kaina 18€
Atsakyti
Lorenzo stilingi labai patogus naturalios minkstos odos ilgaauliai batai,aulas truputi virs keliu,bet galima nesioti ir atsilenkus,dydis 39,karta uzsideti per darbo svente,lauke nenesioti,tik viduje uzsideti,galima sakyti nauji,noreciau 70 euru,moketa daug daugiau,bet su rimta pirkeja kainyte dar paderinsime mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
HOGL austrų firmos batai

Natūrali oda, su lengvu pašiltinimu

Dydis 40 , tikrai atitinka

Avėjau tikrai mažai, vidus kaip naujas, man aukštoka
pakulnė, kai mano pėda deformuota, galiu avėti iki 3 m pakulnę

labai minkšta kokybiška oda, padas paklijuotas smulkai
rantuota guma, neslidūs

Kaina 15 EUR

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

MANO IŠPARDUOTUVĖ YRA IR DOVANOJAMŲ DAIKTŲ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 31 sausio 2016 - 15:26

Nauji, su deze, atsisiusti is JAV, Vince Camuto Leisha Tall Boots odiniai ilgaauliai, 9,5 dydis.
tiks 40 dydzio kojai.
100 euru 90 euru
70 EURU su reg siuntimu
user posted image
http://www1.macys.co...oots?ID=1036663
labai grazus ir kokybiski wub.gif

Atsakyti
Lauren Meranda Burnished Leather Boot, 8 usa, vidpadis 25 cm, 100 eur.
user posted image
Vilnius, siunčiu 4u.gif
Atsakyti
Ecco naturalios odos ilgaauliai,deveti mazai, labai tvarkingi, be jokiu defektu.Pirkti vinted , bet man siauroki per aula(be dezutes,neissaugojau),Patogus,kokybiski,39 dydis(vidpadis-25.5-26)atitinka 39 dydi.Aukstis be kulno-41,kulnas-3cm.Virsuje aulo plotis-40,sone yra guma,dar pasiduoda pora cm.125eur.Reg. siuntimas+2.5eur
user posted image

user posted image

user posted image
Naturalios odos ilgaauliai,buvo uzsideta tik viena syki, praktiskai nauji.,su pasiltinimu, odyte minksta,,raso 37 dydi, manau, kad padidinti, galima nesioti ir su 38 d.(vidpadis-~24.5),kulnas-3cm. aulo ilgis-38cm,virsuje-40,dar yra gumutes, siek tiek pasiduoda.Tikrai geri, nuostabus kokybiski ilgaauliai.turiu daugiau foto, kas domesis-atsiusiu-45eur+2 p.i.
user posted image


Atsakyti
DinSko ilgaauliai batai,labai grazus modelis ir super patogus. Uzsegami is vidines puses uztrauktuku,o blauzdos ploti galima reguliuoti raisteliu pagalba. 38 dydis. 15 eur.
user posted image
user posted image
user posted image
Vilnius,siunciu nemokamai.
Atsakyti