Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

Vakar buvo mano mergvakaris - papasakosiu, kaip viskas vyko. rolleyes.gif Tik dabar truputį gaila, kad nepakankamai išnaudojau progos (vis dėl savo nelemto drovumo...), nes tokia nebepasikartos... Žodžiu, apie viską nuo pradžių.

Pirmiausia nuvažiavau į butą, kuriame gyvensime po vestuvių (šiuo metu jis tuščias, nes kaip tik ryte nuomininkai išsinešdino clap.gif , po to prastumdėm pusdienį baldus, o vakare jau sutikinėjau drauges...). Ten ilgiausiai laukiau draugių, nes jos vėlavo kokias 40 ar 50 min. Tada kažkas paskambino į telefonspynę. Kai atsiliepiau, moteriškas balsas paklausė, ar užsakinėjau striptizo šokėją. laugh.gif Žinokit, pasimečiau!!! Galvoju, gal tos mano padružkės bajerį padarė, užsakė man vienai, o dabar specialiai vėluoja!!! O aš dar jo ir nenorėjau, sakiau, kad nejaukiai jausčiausi... Balsas iš manęs griežtai pareikalavo įleisti, aš ir įleidau... O pasirodo, ten mano draugių bajeris buvo, tai paskui jos žvengė iš manęs laugh.gif , kad aš tokia patikli, o aš jau tokia esu, ką padarysi... Buvo tokia mintis, kad draugės apgaudinėja, bet kad balsas nei į vienos nepanašus...

Na va, tada susėdom, išgėrėm, tada jos pradėjo mane visko klausinėti, tipo apie mano patirtį, ar moku gundyti wub.gif ir panašiai. Dar patikrino mano orientaciją - pabandė sugundyti nuogų moterų paveiksliukais ir vienos iš jų kojomis... laugh.gif Tada mokė gundymo meno, įteikdamos raudonus stringus ir prilipinamas kojines iki šlaunų. wub.gif Tik aš per savo drovumą taip ir nesutikau pademonstruoti joms visoms stringų... O dabar lyg ir gaila... tongue.gif

Ai, dar nepaminėjau, kad visą laiką bandė atkalbėti nuo vestuvių. Prisiminėm visus meilės nuotykius, prie kurių vis kalė man į galvą, kad to jau nebebus... laugh.gif

Kai viską, ką turėjom, išgėrėm (šiaip ne tiek daug ir buvo), nuvažiavom į naktinį klubą. Ten liepė rinktis kokį tik noriu berniuką, nes po savaitės jau nebegalėsiu... Bet kažkaip manęs nei vienas nesužavėjo... O po kokios valandos, žinokit, prasidėjo striptizas. Iš pradžių šoko mergina - aišku, man liepė iš jos mokytis. Tada šoko vaikinas, į kurį turėjau žiūrėti ir gailėtis, kad ištekėdama netenku tokio nuostabaus bachūrėlio laugh.gif , bet jis irgi pernelyg manęs nesužavėjo... Na, po to dar buvo pora merginų šokių, kurie jau buvo drąsesni ir įdomesni, o tada!!!

O tada buvo visa mano mergvakario kulminacija, beje, neplanuota ir nenumatyta visiškai. Iš pradžių į sceną išnešė kėdę - na, aišku kam, nors aš niekada anksčiau nemačiau striptizo "gyvai", bet iš visokių TV laidų ir žurnalų jau žinojau, kas ten turėtų vykti. Dar pagalvojau, kad numirčiau, jei man tektų ten atsisėsti. Tada į sceną atėjo vyrukas ir pradėjo šokti, neilgai trukus nusileido nuo scenos išsirinkti merginos. Priėjo prie mano draugės (apskritai mes stovėjom visai prie pat scenos, kad, kaip viena iš merginų sakė, nepraleistume progos pasimokyti ir pamatyti... laugh.gif ), kuri išties yra ryškaus grožio ir išraiškinga, be to, sakė, kad kažkada anksčiau su tuo pačiu vaikinu kažkur bendravo. Ji atsisakė, o tada jis priėjo prie manęs!!! Kai šiandien aptarinėjom, draugė sakė, kad ji jam visiškai nieko nepasakė ir neparodė į mane (o aš jau taip pamaniau), čia jis savarankiškai prie manęs pasuko... Na ir, kadangi aš tokia didelė bailė, kad bijau lipti ant scenos, bet dar didesnė bailė, nes bijau pabėgti ir atsisakyti, kai manęs labai prašo laugh.gif , nuėjau su juo ant scenos... rolleyes.gif

Turint galvoje, kad tai pirmasis mano gyvenime matomas striptizas, o ką reikia daryti, sėdint ant tos kėdės, aš išvis nežinau, jaučiausi labai keistai. Bet kaip buvo faina!!!!! thumbup.gif Taip nerealiai jaučiausi, kai jis aplink mane šoko, glostė mane, bučiavo ranką ir t.t., ir pan.... Ir dar visą laiką drąsino... rolleyes.gif Beje, šiandien pagalvojau, kad tikriausiai jo paties mačiau mažiausiai, lyginant su salėje stovinčiaisiais, nes jis šoko aplink visą mano kėdę, o aš pamatydavau tik kokį nors kūno lopinėlį, kuris atsirasdavo prieš mano akis. tongue.gif Bet šiaip buvo taip smagu... Nors tada taip neatrodė, tada tik sėdėjau ir galvojau, kuo čia viskas baigsis... O baigėsi labai smagiai, jis visai nusirengė, dar su juo apsikabinę atseit pašokom, tada jau jis mane palydėjo prie scenos krašto, o man nulipant dar bernai plojo ir šūkavo, po ko nutariau, kad reikia kuo greičiau mauti namo, nes nejauku būti žvaigžde... rolleyes.gif

Blogiausia tai, kad naktį niekaip negalėjau užmigti, o šiandien jaučiuosi kaip maišu priplota... wink.gif

Na va, daug prirašiau, bet tiesiog visos emocijos karštos, kunkuliuoja, labai jau norėjosi išlieti...
Atsakyti
Pasakojau šiek tiek savo brangiajam (gal nereikėjo?), aišku, ne viską, tai, kas man kėlė daugiausia emocijų - nutylėjau... Jis pasirodė labai supratingas, visai normaliai sureagavo. Bet nesuprantu, kodėl aš taip sureagavau? Na, čia gal ir visai kita tema, bet kažko visą dieną (nekalbant jau apie tai, kad naktį užmigti negalėjau) neišeina iš galvos man tas striptizas, nors jau beveik nieko neatsimenu, lyg per miglą kažką...

Na, tiek, kiek aš leidau tam striptizioriui, manau, nesupykčiau, jei leistų ir maniškis kažkam (aišku, turiu galvoj, tokiai, su kuria nėra jokių romanų, o tik vienadienis nuotykis, kaip man). Gal kitaip pasakyčiau, jei tai realiai būtų... Žodžiu, dabar man atrodo, kad viskas normaliai, tik savo būsenos visiškai nesuprantu. Nerandu sau vietos. Kaip draugė pasakė, kai jai papasakojau: "Na, mergvakaris savo tikslą pasiekė". smile.gif Tai vat gal nereikėjo. Gal geriau ir be to... Būtų ramiau...

Bet man asmeniškai gera, kad visa tai įvyko. Šiandien vis galvoju, kad mergų prie scenos buvo tiek daug, o striptiziorius išsirinko būtent mano draugę, o po jos - mane...

Beje, aš ant tos kėdės irgi nežinojau, ką veikt. smile.gif Tai nieko ir neveikiau. Sėdėjau sukryžiavusi kojas ir žiūrėjau į savo drauges, kurios baisiai žvengė, ir retkarčiais - į striptiziorių, bandydama suvokti, ką jis daro. tongue.gif Ir dar kartais persimesdavom pora žodžių - kaip rašiau, jis vis mane drąsino, sakė, kad nebijočiau, taip nedrebėčiau (nors nejaučiau, kad būčiau drebėjusi...) laugh.gif , klausė, ar aš čia pirmą kartą (matyt, matėsi...) laugh.gif , o gale tiesiog pasakė, ką daryt - ta prasme, jį apsikabinti (tuo metu pusė salės plojo, kaip man draugė pasakojo, atseit taip atrodė, kad jis mane pagaliau sugundė, bet aš nieko negirdėjau...).

O šiaip tas mergvakaris kažkaip per greitai praėjo... Norėčiau dar vieno...

Žinai, midux, gaila, kad tau su mergvakariu neišeina... Aš net pati labai norėčiau suorganizuoti tau mergvakarį smile.gif , aišku, tai tikriausiai ir liks noru. smile.gif Dabar aš galvoju apie tai, kad norėčiau susibėgti su savo "doromis" draugėmis, t.y., tomis, kurios nevaikšto į klubus ir nežiūri striptizų... Jų visai nemažai yra... Tik iš jų nei viena nepasisiūlė organizuoti kažkokio mergvakario (tik atskirai viena nuo kitos vis prasitaria ar paklausia, kada gi bus...). Galvoju, kad paprašysiu kurios nors tiesiog imti ir suorganizuoti, pagaliau šiaip pasėdėtume prie arbatos ir paplepėtume apie sukneles ar dar ką nors... Gal ir tu taip padaryk?
Atsakyti
o mano mergvakary striptizas buvo skirtas tik man ir mano draugem, atskiram kambariuky. mane pasiodino i foteli, kuris skirtas specialiai "vakaro damai". na tada ir prasidejo, isejo berniukas ir eme sokti, daugiausiai demesio buvo skirta man tongue.gif o jau kad gunde kad gunde wub.gif nu labai fainai buvo. kliuvo ir draugem, ne vienos nepaliko nuskriaustos. o mane net pasokdino ir ant ranku panesiojo thumbup.gif
Atsakyti
o va maniskis organizavo bernvakari, organizavo, bet nieko doro neisejo. strip mergos negavo (uzsiprase sokeja 300, tai jiem ir fantazija atsoko). taip jau gavos, kad ta penktadieni veik puse jo draugu negalejo, nukelt savo sventes jis jau nebegalejo. tai pasedejo ir grizo namo 3 val nakti, dumais pramirdes ir net negirtas tongue.gif
Atsakyti
Vakar svenciau savo mergvakari:)
Buvo labai linksma ,net nesitikejau,kad man gali taip mergyckos paruosti;)Apakau /
O buvo taip:
Atejau i drauges buta ,tipo kavos isgersim:)Nespejau uzeiti pamaciau daug draugiu.man uzriso akis ir nuvede i kita kambari ir nurenge;)
Kazka renge ant manes ,tai koja pakelk ,tai ranka ir po nufotkino.
Atriso akis ir sako pasiziurek i veidrodi;)wink.gif;)Vos i kelnes nepridejau.padare is manes nuotaka,uzdejo seksovus apatinius drabuzius,tipo sijona ,veliuma,karolius ir.t.t
Papuose visa kambari ,zvakes balionai ,ziedlapiai,ir aisku grazu stala suruose .
Sedejom ,kalbejom ,sokom ,voobscem prigirde;)Buvau kaip tapke.....o po to atejo grazus berniukas ir susoko striptiza ir t/t .bet jam ten teko daug ilgiau pasilikti negu reikejo ,jauciu paciam patiko...:)toliau jau man soko jis nemokamai.....wink.gifwink.gif
Po to buvo visokiu zaidimu,prisigeriau kaip kiau....., o siandien visi susitikom ir pratesem .bat jau kartu visi;
)wink.gif
Atsakyti
As tokio tikro mergvakario neapturejau, bet sis tas buvo. Likus 2 savaitems iki vestuviu mes uzsisakem pirti, susikvietem draugus ir paaiskinom, kad cia vietoj bernvakario-mergvakario toks "tipo" atsisveikinimo su jaunyste baliukas. O kai jau pradejom baliavot, tai is kazkur atsirado "tortai" (jei juos galima taip vadinti) laugh.gif Su vyreliu turejom juos buciuoti/laizyti/valgyti laugh.gif , buvo labai saunu ir linksma smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
as irgi toki tortuka gavau rolleyes.gif tik mano visas rudas buvo, sokoladinis laugh.gif dar gavau super striptiza. ir nuotrauku turiu... deja, susitarem, akd tos nuotraukos liks mano ir mano draugiu paslaptis rolleyes.gif bet jau tokiu isimintinu foto turiu... vyrui tik pacias nekalciausias parodziau.
mano drauge tekes balandi, tai as jau mergvakari organizuosi. oj pasistengsiu thumbup.gif
Atsakyti
O as tai turejau nepakrtojama mergvakari thumbup.gif
Mano drauges turi beribia fantazija, tad as turejau ka veikti visa vakara biggrin.gif
Visa esme buvo praeiti kelis isbandymus, kurio metu as turejau "persigalvoti".
O isbandymai buvo tokie:
- mane sueme policininkai. Taip taip tikri policininkai. Pradzioje viskas buvo labai tikroviska, bet kai jie mane isodino i masina, pastebejau, kad mano drauges mane filmuoja...tada biski nusiraminau biggrin.gif Jei buciau atsisakius teketi, mane paleistu iskart
- lipome i Gedimino kalna be funikulioriaus ir anta kalno leidome balionus su mano norais
- turejau svetimam vyrui prisipazinti meile be zodziu (labai sunkus isbandymas, nes as labai nedrasi ir prieiti priekabiauti prie nepazystamo vyro man neiprasta biggrin.gif _
- turejau miesto centre, uzlipus ant paminklo garsiai skaityti ODA mano busimas vyrui (pro sali eje zmones sustodavo, nes galvojo kad cia aktoriu vaidinimas)
- turejau prieti kavineje prie svetimo vyro ir paprasyti jo pastatyti man kokteili
- ir paskutinis isbandymas buvo pats sunkiausias, nes striptizo sokejas buvo toks nuostabus, kad net suabejojau, ar tikrai atejo laikas atisakyti laisves thumbup.gif

Tai cia trumpai.
Esu labai laiminga, kad turiu tokias drauges, kurios organizavo man tokia nepakartojama paskutine laisves diena thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(sarlote @ 2005 02 03, 18:31)
Sveikutes,noriu paprasyti pasidalinti patirtim kaip gerai atsvesti mergvakari.Gal turit kokiu minciu kaip padaryti kad istekanti mergina ilgai prisimintu. thumbup.gif


na, mano mergvakaris vyko taip:
pirmiausia visos surinko pas mane, kur gerem sampana ir valgem torta. Aisku, torto forma atitiko mergvakario reikalavimus tongue.gif
ten drauges man iteike keliaraisti, pampersa ir prezervatyvu, ir dar knygute "kaip surasti ta vieninteli", kad kol nevelu, pasitikrinciau ar mano isrinktasis atitiko visus kriterijus.
tada keliavom i lkuba, kur mazoj salytej vaikinukas mum susoko striptiza. o jau tada selom klube sokdamos.

o stai neseniai rengiau draugei mergvakari. del tam tikru priezasciu striptizo sokejo ir uzimo klube teko atsisakyt. todel viska darem pas jaunaja namuose. padarem jai nuometa. pacios persirenge, taip- istekejusi ponia, panele svajojanti apie vestuves, senmerge ir vejavaike paaugle. tuomet liepem jai prisiekti ir priesaika patvirtinom lupu dazais. tada bandem jaunaja tyrumo testu- davem kopusta ir liepem laimes ieskoti (na, ji ieskojo, taigi nekalta, nes mano, kad vaikai kopustuose auga) biggrin.gif . toliau seke kiti bandymai- nupiesti savo vyra uzristom akim, prisegti vyro pasididziavima (panasiai kaip priseg asilui uodega). tada dalinom patarimus ir sakem vestuvinius prietarus, iteikem jaunosios apsisaugojimo nuo pikti negru dvasiu reikmenis- duona, cesnakas, druska, adatos ir skambaliukai (cia pagal lietuviu papracius, kad atbaidyti piktas dvasias). zaidem zaidima "As niekada": buvau priruosusi kruva lapeliu su kazkokiais veiksmai, reikejo traukit, sakyti "as niekada" ir skaityti, kas parasyta lapely.pvz.: As niekada "nedraugavau su dviem vaikinais is karto", "nesimaudziau ezere nuoga", "nesimylejau autobuse" ir pan. ta, kuri to nedare gauna saldaini, ta kuri taip elgesi- negauna, bet turi papasakoti visa istorija. taip suzinoma, kuri labiausiai patyrus.laaaaaabai geras zaidimas. linksmas biggrin.gif buvom pririnkusios anekdotu apie seimynini gyvenima ir taip papasakojom kas jos laukia. tongue.gif

Atsakyti
Sveika Bitinka,


gaila jog neparasei kur ruosiates svesti - tai yra kokiame mieste. Kai mes organizavome mergvakari, tai ir ieskojome ideju kur tik sugebejome ispesti. Bet galiausiai gavosi jog dareme pagal save.

Musu buvo septynios su jaunaja. Bte kadangi ne visos galejo prisideti tai mergvakaris susidejo is keliu daliu. Pirma dalis buvo Jovarelyje. Jaunajai priklabejom jog busime tik keturios visos kitos del ivairiu priezasciu atsisake.
Jovarelyje buvo sauna, turkiska pirtis su gruzinu, galiausiai masazistas. Mes tris padengem visas islaidas. Laikas prabego super greitai ir smagiai. Juokingiausia jog musu jaunoji ir super kukli buvo smile.gif
po visu smagumu vaziavome i plota, kur kitos lauke su vaisem bei ivairiom uzduotim. Kaip pavyzdziui kompromituojantys klausimai bei ivairios smagios uzduotys. Pasilinksminusios traukem i miesta.
mirksiukas.gif
Atsakyti
pirtele kiekvienai organizatoriai kainavo po 65 litus. Tai yra 50lt vienam zmogui.
kadangi mes dengeme pirties islaidas, tai likusios suorganizavo vaises.Plius islaidos mieste - cia jau kiekvienos pasirinkimas kas kiek galejo tiek. Esme tame kad skaiciuojant pinigus visada yra brangu, bet koks pasisukinejimas, bet kai pagalvoji kad tik viena karta sventi savo drauges mergvakari tai truputi atsipalaiduoji ir pirmyn.
Veliau tikrai nesigaili kad leidai sau atsipalaiduoti, bent jau mano isgyvenimai tokie :)sekmes alc.gif
Atsakyti
Praeita vasara organizavom kelis mergvakarius, sia vasara reik vel organizuoti tik ideju truksta g.gif smile.gif
Praeitus kartus tai darem taip, viena panele buvo ramesne, tai pas ja viskas buvo ramiau, pirmiausia jaunosios namuose surengem vakareli su viskokiais zaidimais, atrakcijomis jaunajai, o po to uzsake buvom tris dzipus atvirais stogais su kuriais pasivazinejome po miesta ir tada visos i naktini kluba, ten truputeli dar paselom ir namo. Kas liecia pasivazinejima dzipais tai buvo tikrai saunu thumbup.gif
O kitai jauanamertei viskas buvo daug idomiau. Uzsakem striptizo sokeja kuris persirenge daktaru, taip pat isisnuomavom greitosios masina, buten su ta masina atvaziavo striptizo sokejas i namus pas jaunaja ja pagulde ant nestuvu ir issiveze. Musu jaunajai buvo sokas, nes ji nieko apie tai nezinojo, net nenutuoke kad ta diena laukia jos mergvakaris tai buvo thumbup.gif Na o visas kitas veiksmas vyko pirteleje, kur visos panos persirenge seselemis lauke jaunosios.
Si mergvakari atsimenam visos kaip pati linksmiausia ir idomiausia, ypac patenkinta liko jo kaltininke drinks_cheers.gif
Atsakyti