Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

Ale jus cia gerai su ta greitaja thumbup.gif .
O man mergos irgi mergvakari darys, thumbup.gif
siandien visas sukviečiu pas vyriausiąją pamergę, supažindinu ir lai jos organizuojasi. Man tik pasakyta, kad bučiau su sijonu ir tinklinem kojinem. Dar žinau, kad pradžioj porą valanų pas vieną drauge namie būsim, o paskui varysim i kokį kabaką
***** kaip noriu mergvakario clap.gif clap_1.gif bis.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Liko 2 savaitės iki vestuvių. Jaučiau, kad vyksta didelis bruzdesys draugių tarpe, supratau, kad mergvakaris bus, tačiau likus ~1 savaitei iki vestuvių.

O tai tau! kai visai nesitiki, o tave užklumpa vidury baltos dienos gatvėje... Jau pradedu atsigauti nuo vakar mane sukrėtusio labai malonaus šoko;)

Mano istorija:
su sese buvom susitarę šeštadienį nueiti į soliariumą, o paskui - pasidairyti bižuterijos vestuvėms. (Iš namų, kaip savaitgalį - išėjau visai paprastai apsirengus, su sportiniais batais, paprastom kelnėm...) Po soliariumo traukėm link Akropolio, o ji staiga prie sankryžos mane ėmė tempti visai į kitą pusę, sakydama, kad kitoj gatvės pusėj - jos sena kolegė, kurios nenori matyti. Gatvėje stovėjo su kaspinu papuoštas autobusiukas. Atsisukau, sakau "o, žiūrėk, vestuvės!" - ir tuo metu iššoko tuntas (gal net 8) mano kolegių biggrin.gif Stovėjau visiškai pasimetus - juk netikėta blink.gif Važiuojantys pro šalį pypsino, tai jos man parodė ant autobusiuko galo priklijuotą gražiausiai išpieštą plakatą "IŠTEKU". thumbup.gif

Važiuojant buvo smagu, ošėm, gurkšnojom Martini ir "Gerą", o jos mane vis atkalbinėjo "NETEKĖK". Sakė "šiandien turėsi įvykdyti keletą užduočių, kurios - šventai tikim - padės tau susiprasti, kad tekėti neverta;)" Nuvežė jos mane (ir akis buvo užrišę) į Riešės žirgyną (esu žirgų mylėtoja), pasijodinėjau, tada traukėm toliau.

Atvažiavom į grožio ir terapijos centrą Sugiharos g. - pasodino kirpykloje į kėdę ir išėjo sau kavos gerti. Per tą valandą šukuoseną padarė, merginos vėliau padailino, aprengė... sijonukas, batukai, įteikė raudonus marškinėlius - priekyje užrašas "kam?", nugaroje "visiems" Jaučiausi thumbup.gif Visą tą laiką - euforija ir šypsena mano veide, o jos kurį laiką nežinojo, kaip vertinti mano būseną smile.gif

Prasukom keletą ratų Vilniaus centre. Visur važiuojant netrūko dėmesio - šypsenos ir automobilių signalai, mojuojančios rankos ... Visi vyrai galėjo būti mano! tongue.gif Viskas - fiksuojama. Tikslas - kuo daugiau foto su vyrais, per bernvakarį draugai įteiks maniškiui - viliasi - "pavyks atkalbėti". doh.gif bet ten tokių nuotraukų bus doh.gif (kai tik gausiu - įdėsiu)

Atvykom į FORUM PALACE, kur pasibuvom keletą valandėlių. Čia taip pat vykdžiau kelias užduotis: gavau 5 vaikinų tel. numerius, jei kada "bėda" prispaustų, o tada -kad būčiau saugi, privalėjau vyrų paprašyti prezervatyvo. Sunkiai, bet pavyko! (merginos - atsargiai - arba jie laužosi, arba tikrai daugelis visą atsakomybę už "vakaro" saugumą, nori aiduoti jums).
Prasidėjus vakaro programai su didžiausiais plojimais buvau pakviesta į sceną dainuoti karaoke. Turėjau pačią puikiausią pažįstamų ir visos salės palaikymo komandą. Vėliau scenoje gavau apdovanojimą - keliaraištįwink.gif (jį pasiuvo mano sesuo). Pasirodo - tuo viskas nesbaigė!

Nuvažiavom į vienos iš draugių namus... žvakės.. o jau tortas! (sunku nupasakoti -toks geeeras vyriškas daikčiukas...), šalia lėkštėj - irgi kažkas panašaus tik su agurku ir virtais kiaušiniais. Turėjau pradėti valgyti tortą - ba rankų!!! "Gąsdino", kad po vestuvių taip bus mirksiukas.gif Vėliau iš agurko traukiau pagaliukus (patikėkit, kiek ten jų buvo) ir sakiau, kodėl noriu tekėti, o jos man - kontraargumentus...

Po kiek laiko pradėjome šokti ir staiga mane pasodina į kėdę - atsidaro kambario durys... pasirodo labai neblogas "arabas" ir mane vilioja tongue.gif 3 šokiai, kiekvienas skirtingas, kita apranga, vis karščiau ne tik man, bet ir merginoms, puiki plastika. Po kiekvieno šokio išeina tik priekį prisidengęs cool.gif 4-ąjį šokį paliko mudviem, intrigos buvo trupučiuką daugiau.

10 val. euforijos ir nuolatinio dėmesio! Kas gali būti geriau? Linkiu visoms tai ptirti drinks_cheers.gif

Didelis AČIŪ mano mergvakario organizatorėms!

Dar vienas dalykas, kurį jos papasakojo tik vėliau: mano būsimas turėjo su draugu važiuoti savo reikalų tvarkytis, ir tuo metu, kai išsukinėjo iš kiemo - pro jį pravažiavo autobusiukas su mergaitėm - jos važiavo manęs! Sakė maniškio reakcija ir veido išraiška buvo verta nuotraukos tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovė: 08 gegužės 2005 - 13:33
Na žiuriu Dove labai ryšliai ir gražiai papasakojo savo mergvakario istoriją, nežinau ar man taip pavyks (neturiu rašytojos gislelės ax.gif ), bet pabandysiu... blush2.gif

Mano vestuves liepos men, bet kadangi dvi pamerges išvažiuoja i užsienį ir griš tik prieš vestuves likus 2 dienom, o sesuo kaip tik šią savaitę grįžo iš Danijos atostogom, jos visos nusprende padaryti mergvakarį būtent dabar ... thumbup.gif Tai man turėjo būti staigmena, bet kadangi viena drauge taip netyčia tongue.gif prasitarė, kad gegužės 7 dieną būsiu Vilniuje, as viską supratau..

Taigi gegužės 7 d. ryte 10 val, buvau nuvesta pas kirpeją ir visazistę , mane išdažė, padarė sukuoseną... kai grižau is kirpėjos, kieme jau stovejo sesers masinyte, visa iškabinėta balionais ir ant mašinos subinytės puikavosi plakatas: atsargiai, vežame busimą nuotaką... thumbup.gif Mergaites liepe apsirengti patį trumpiausią sijoną, įsodino į masiną ir nulekeme į Vilnių.... Pakelyje gėrėme šampaną, dainavome ir pypsinome bei šypsojome pravaziuojancioms mašinoms, o ypač vis lenkiantiems mus baikeriams (oi kiek dayg jų sutikome pakeliui) ... mirksiukas.gif

Pasiekę Vilnių, nuvaziavome i Akropoli, Sugiharos saloną, ten pirmiausia pasikaitinome pirtyje, paburbuliavome dzakuzzi, paskui kiekvienai padare viso kuno atpalaiduojantį masažą, gėrem šampaną , plepejom ir ilsejomes

Masažo gale masažiste užmove man ant kojos keliaraštį (tipo draugių dovana)

Po visų procedūrų užejome visos isgerti kavos ir po gero atsipalaidavimo vėl atstatyti energijos atsargas (kofeino pagalba) mirksiukas.gif

Jau buvo apie 6 valandos, todėl nulekėme pas viena draugė namo. Ten viskas buvo ispuošta mergvakario tema, ant durų puikavosi užrašas : Vyriškos giminės atstovams įžengti draudžiama. Stalas buvo nukrautas įvairiausiais skanumynais. Kampe puikavosi is balionu padarytas , nu kaip ji dabar pavadinti g.gif - vyriškas daikčiukas, nu pamatysite nuotraukoje:

Visos mano mergaitės persirengė mokinukemis, pasidažė ir prasidėjo vakarėlis.

Man reikėjo atlikti įvairias užduotis, prisiekti priesaiką,

atlikti išpažintį, pašokti pilvo šokį, už gerai įvykdytas užduotis gavau marškinėlius - priekyje AR NORI MANĘS ? .. nugaroje DĖJA, AŠ JAU IŠTEKU.... smile.gif, prisegė prezervatyva prie sijono, ir daug daug buvo juokų, šėlsmo, tostų, dainų ir šokių...

Nu ir aišku vakarėlio kulminacija - gražuolio striptizas thumbup.gif Jis tikrai buvo nuostabus... (įdėsiu aiku pačia nekalciausią nuotrauką blush2.gif ):

O jau filmuota medžiaga.... blush2.gif

Po striptizo visom mergaitėms įteikiau po pižamą ir pažadėjau surengti pižamų vakarėlį. biggrin.gif

Vėliau, pratęsimui, buvo užsakytas stalas Helios klube. Pakeliui stabtelėjome Katedros aikštėje, kur aš patvirtinau parašu ir štampu (būčiniu) savo priesaiką.

O Helios klube labai daug durniavome , šokome, gėrėme, linksiminomės ir viliojome berniukus... blush2.gif Grįžome namo paryčiais ir su šypsena veide bei įspūdžių pilna galvelė užmigau... biggrin.gif

Ech, kodėl geri dalykai taip greitai baigiasi... unsure.gif

Mano merginos nepakartojamos, aš jas labai visas myliu! wub.gif Didelis joms ačiū už gražią šventę man! notworthy.gif

Linkiu visom nuostabaus ir įsimintino mergvakario! bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As savo mergvakari svesiu kita sestadieni, geguzes 21 diena, tai zinau kad pamerges jau striptizo sokeja pasamde - Mireka is "Gelbetoju sou" (galit ji pamatyti cia, spauskit vyrukai: http://www.rescuemen.com ).
Atsakyti
Sveikutės merginos,
jau ir aš galiu pasigirti, kad apturėjau nerealų malonumą pavadinimu mergvakaris. Nežinau ar galėjau pasvajoti apie geresnį mergvakarį, pabandysiu trumpai papasakoti kaip viskas vyko.
Merginos man liepė namo grįšti apie 16.30, aš žinoma vėlavau ir grįžau tik 17.00. Jos man liepė greitai eit į kambarį ir pokuot dovaną. Išpokuoju tą vadinamą dovaną, o ten vestuvinė suknelė, tik jos modelis madingas buvo prieš kokia 15-20 metų. Aišku man reikėjo ja apsirengti. Tikriausiai įsivaisduojat kaip aš atrodžiau doh.gif Įėjus į kambarį, išlindo visos panos persirengusios "mokinukėmis" (šitos grupės žiauiriai nevirškinu) ir užleido jų kompaktą, kuris grojo visą laiką kol buvom namuose. Merginos greitai supynė man kasas, uždėjo veliumą ir kepuraitę, ant kurios buvo užrašyta - "gelbėkit, aš išteku". Tada prasidėjo visokiausi žaidimai ir šaipymaisi iš manęs. Pastoviai buvau įkalbinėjama netekėti. Laikas bėgo labai greit. Staiga visos pakilo, pradėjo rengtis, liepė ir man rengtis, sako varom į miestą. Aišku man tos suknios neleido nusirengti, teko su ja po visą miestą trankytis ir juokinti žmones. Išėjus iš laiptinės, merginos užrišo man akis ir pradėjo mae vesti link gatvės. Šiaip ne taip mes iki jos nuėjom, įsodino mane į kažkokią tranporto priemonę ir atrišo akis. Pasirodo sėdėjau viliuke be stogo, liaudyje dar vadinamu "kaziolas". Tokių voliukų buvo trys. Visos merginos susėdo į juos ir pajudėjom centro link. Važinėjom po visą centrą, dainavom, šėliojom, mojavom praeiviams ir t.t.-jausmas nerealus, įpač kai visų dėmesys nukreiptas tik į mane vieną. Pasivažinėję apie valandą, išlipom prie katedros, užlipom į Gedimino kalną, ten reikėjo leisti savo norus, troškimus ir svajones surašytus į lapelius, kurie buvo pririšti prie balionų. Nusileidom nuo kalno ir su dainom patraukėm Pilies ir Vokiečių gatve. Vėl praeivių dėmesys nerealus. Daug paauglių bėgo paskuj mus, prašydamos autografų. Tačiau pribėgę pamatydavo, kad čia ne tikros mokinukės. Prie rotušės susitikom su dar dviem būreliais merginų, švenčiančių mergvakarius. Labai smagu buvo sušokti jų sugalvotą mergvakario šokį. Nuo rotušės patraukėm Vokiečių gatve. *****, kiek grupiokų ir pažystamų susitikau, taip smagu buvo.
Mųsų kelionė pasibaigė ties pab'o Lotyno. Šiaip ne taip visas suleido į klubą, nes reikėjo įtikint, kad visoms yra 21-eri smile.gif))))))) Merginos tikrai laaaabaaaaai jaunai atrodė. Na galvoju, visos atrakcijos jau pasibaigė, dabar tik šėliosim. Bet kur Tau. Pagarsėjo šiek tiek muzika ir žiūriu išlenda berniukas. Berniukas šoko, aš sėdėjau apšalus ir raudona viduryje, o mergos tikra ta žodžio prasme žviegė. Jausmas labai įdomus, kai šalia staiposi nuogas, treniruotas, bet svetimo vyro kūnas mirksiukas.gif Užmovė jis man aišku ir keliaraištį. Nu pašoko berniukas, atsigavom visos ir vėl prasidėjo šaipymaisi iš manęs. Reikėjo net su guminėm pirštinėm rutų vainikėlį nusipinti (čia vis dėl to, kad tekėt noriu). Toliau sekė visokios priesaikos, pažadai ir t.t. Galų gale, man neapsigalvojus, liepė nusirengt suknelę, aprengė ir mane mokinuke, suplėšėm visos tą nerealiai "gražią" suknelę, gavau dar "naktinius" pirmai nakčiai, nors tie naktiniai tai tik skarelė ant kaklo, atseit daugiau ir nereikia ir prasidėjo šokiai pokiai. Dūkom visos kiek sveikatėlė leido. Gerokai po vidurnakčio, jau pavargę ir išalkę susivertėm dar į Čili piceriją Pilies gatvėj, pavalgėm, pagėrėm dar alelio ir su gerom nuotaikom išsiskirstėm namolio. Tiesa picerijoj man reikėjo būti su seilinuku, kurį atstojo vyriškos trumpikės aprašinėtos merginų palinkėjimais.
Visą vakarą buvau euforijoj, ir sekmadienį atsikėlusi norėjau viską pakartoti dar kartelį. Tai toks tas mano mergvakaris be smulkmenų.
Beje turiu daug nuotraukų, bet nemoku įdėti. Jei kuri pasufleruotumėt kaip tai padaryti, susidarytumėt geresnį vaizdelį.
P.S. didelis dėkui merginoms už tikrai labai šaunų mergvakarį.
Atsakyti
Pristatau MILDOS mergvakario nuotraukos ČIA ax.gif
Prisijungimo vardas: samta0204
Slaptažodis: c6cf641f
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samta0204: 18 gegužės 2005 - 15:19
Mano laptinėje, dviem aukštais virš mano buto (Šilainiuose, prie Maksimos) šiandien kažkas švenčia mergvarakį smile.gif. Mačiau krūvą merginų balkone, kelios su ragiukais ant galų buvo, o viena tai su nuometu ant galvos. Ir mašinytę mačiau su baltais kaspinais kieme. Tik tas butas tikrai ne tos, kuri su nuometu buvo, tai įdomu, gal kuri iš forumiečių čia netoliese dabar? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
niu va, as jau po mergvakario. pazada, kad ilgai nelaikytu istesejo
buvo taip:
siandien manojo katedroje buvo pirma komunija. tai po misiu, paciame sventoriuje man buvo iteikta rabarbaru puokte, uzdetas nuometas ir isodinta i gelemis papuosta masina. sake, kad veza pas tikra vyra - erzila. manasis akis isputes stovejo ama prarades. blink.gif
nuveze i marveles zirgyna ir atvede skrybele ir peteliske papuosta erzila teko lipti ant jo, pirma as prajojau, paskui svocia pabande, tada pameges. buvo nerealiai faina thumbup.gif
dar pavakarojom unijoj.
gaila, kad nuotrauku kol kas nera, nes savo fotoaparato nepasiemiau, o is mergu nuotraukas gausiu tik ryt, butinai bus sudetos su issamesniu pasakojimu:)
Atsakyti
Maniškis šeštadienį atšventė bernvakarį. Atvarė vyr.pabrolys, pirmiausiai perrengė, uždejo kazkokius margus šortus-kalconus, baltus marškinius, su nuplėšytom rankovėm, švarką be rankovių, dar nugaroj iškarpė, marškinių kalnierių pusę atkirpo ir paliko kabaliot ant nugaros, užrišo tokį ryškiai žalią šlipsą su kalėdiniais seneliais ir elniais. Tada atvažiavo liudininkas su keliais draugeliais ir išsivežė. Kiek žinau tai stumė mašiną i Aleksoto kalną, sakė vaizdelis buvo geras, pro šalį važiuojančios mašinos net pristodavo, vargšą paskui vaikė po Aleksoto gatveles. Šventė pas liudininką , o ten dar nebaigtos statybos, tai ir i griovi bandė užkast, įkišo į apverstą mašiną ir liepė važiuot į naują gyvenimą, ir patys ant lentos jį nešė irgi į naują gyvenima. Paskui išrengtas po trusam, užsilipės ant supyniu, kokia 10 minučių visa gerklę rekė:- AŠ MYLIU LAIMĄ ,. Na šaip labai liko patenkintas. thumbup.gif
Aš jau atvažiavau vėlai vakare lavonus biggrin.gif namo parsivežt. Tai dar ir šašlykiuko gavau paragaut biggrin.gif
Atsakyti
Dalyvavau viename mergvakaryje, suorganizavo piršlienė. Jaunoji nieko nežinojo koks bus scenarijus, tik kad tūsas bus pas ją ir tiek. Ji pati šiek tiek pasiruošė, o šiaip buvo suneštinis, maistas ir alkoholis. Kaikas ir dovanų dar atnešė jaunajai.Buvo pakviestas striptizo šokėjas (tas kuris beje dalyvavo ir laimėjo laidoje "Myli -Nemyli" thumbup.gif ) Bet labai gražiai ir kultūringai paško. Atsiklausė pas organizatorę ar labai drovi jaunoji, kad žinotų kokiam lygyje šokti ir kaip su ja elgtis.Tortas - "VYRO ORGANAS" ir jį turėjo jaunoji suvalgyti vykstant foto sesijai. O poto jau merginos siautėm ne realiai. Jaunoji po šiai dienai ne visas nuotraukas rodė saviškiui ax.gif
Pinigus metėsi visos ant berniuko ir torto, išskyrus janąją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uolma: 02 birželio 2005 - 11:58
sveikos, busimosios mergvakario dalyves iri siaip, bendramintes smile.gif dalyvavau as trijuose mergvakariuose - dviejuose pas drauges, kitas - man paciai smile.gif dabar kaip pirsliene organizuoju savo draugei smile.gif tad reikia idejo, nes nebesinori kartoti, kas buvo smile.gif
pirmasis mergvakaris buvo toks: isnuomojau rubus dramos teatre su perukais, atvaziavom pas viena is dalyviu, ten suvezem maista, balionus, papuosem viska, persirengem ir laukem jaunosios. jai atvaziavus, ja sexy perrengem fainais rubeliais, padovanojom keliarasiti - kas manau BUTINAS atributas smile.gif tada zaidem zaidimus - banano valgymas be ranku, vynuogiu kekes, pakabintos ant lempos, valgymas, prezervatyvo movimas ant banano, speliones, burimai apie meile ir t.t. prisigalvoti - kiekvieno fantazija. tada atvaziavo berniukas. Labai fainas - rekomenduoju. jis - vienas is Gelbetoju sou dalyviu (vilnietes turetu zinoti). labai fainai pasoko, kulturingai, sexy ir nebanaliai. tada vazivom i kluba, kur davemes iki paryciu... buvo tikrai smagu, jokiu nusigerimu ar pigiu berniuko "trynimosi", ka kitos ir isivaizduoja.
antrasis mergvakaris buvo pas mane, nes as tada buvau busima jaunoji smile.gif atvaziavo drauges. as pati prisiruosiau sio bei to uzkasti, plius jos suveze. mane nuvede i vonia, pridejo visokiu kvapu, liepe guleti zvakiu sviesoje plius vartyti grazius zurnalus su berniukais smile.gif tipo, pasvajoti smile.gif per ta laika jos puose kambari, ruose stala, kokteilius- buvo sugalvotas specialus kokteilis tai progai. keleta ju atnese man i vonia. tada as atejau i kambari, ten mane jos papuose, padovanojo keliaraisti. zaidem ivairius zaidimus. vienas ju - reikejo iseiti i gatve ir tipo parsivesti namo koki berna. aisku, jos jau viska buvo suplanavusios ir vienas toks kaip tik musu lauke masinoj. na, jos tipo nurode gal ji ir parsivesti. as ji parsivedziau, turejau vilioti, perkisti persika per kelnes, atsekti uztrauktuka be ranku ir t.t. tada reikejo graziai ji islydeti smile.gif po zaidimu vel atvyko tas pats striptizo berniukas is Gelbetoju sou. buvo faina. po sokiu mes niekur nevaziavom, nes ne visos galejo sau leisti i kluba. tai selom namie smile.gif buvo tikrai unreal party smile.gif
trecias mergvakaris - vyko pas mano drauge. tiesiog kukliai tryse pasisedejom prie stalo, padovanojom simboline dovanele, siek tiek isgerem ir varem i Muzikini angara (pries 5 metus ten buvo fainas klubas smile.gif ten sokom ir tiek. labai kuklu, nes kuo daugiau panu, tuo didesne galimybe susimesti ir pasidaryti faina vakareli. aisku, galima ir kelioms...
JEI KAM IDOMU - SIULAU TA STRIPTIZO BERNIUKA, VARDU EDVARDAS. KAINA VAKARELIUI - 50 lt. IR TIKRAI YRA KUO SUSIZAVETI, KA PAZIURETI ir ypac toms, kurios nenori pigiaus sou su "pasitrynimas".
Edvardo INTERNETE psl: http://www.rescuemen...ward/index.html
bendras Gelbetoju puslapis - www.rescuemen.com
o visu svarbiausia - nuotaika ir nusiteikimas smile.gif sekmes, jaunamartes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunny: 06 birželio 2005 - 14:02
niu va, ir as "svieziai" is po mergvakario. reikia pripazinti, kad vakarelis buvo thumbup.gif
is pradziu galvojau,kad mergvakario niekas nesuorganizuos. tada paprasciausiai paprasiau, kad "busima liudininke" paorganizuotu bent koki pasisedejima. aisku, uzsiminiau, kad jokie striptiziorai manes nedomina ir siaip geriau ramiau pasisedeti. organizaciniams reikalams buvo skirta 1 savaite (ir tai nepilna). zodziu, jinai pasake, kad suorganizuos ir toliau tylu. nieko nesako nei kas, nei kur nei kada. na, kad sestadieni - tai zinojau, bet laiko nepasake. sako, nepergyvenk, ateis laikas - tau bus pranesta. (lengva pasakyti - nepergyvenk)
tai va. sedziu penktadieni darbe, kai uzeina zavus vyriskis su tokia diiiidele raudona roze ir iteikia pakvietima. man, aisku, stalcius iki zemes atsidare smile.gif
zodziu, liepe laukti kieme su roze rankose. buti apsirengus kelnes, bet tureti ir trumpa sijona. man aisku, kilo klausimu: o kodel negaliu iskart su sijonu ateit? bet niekas su manim i diskusijas nesileido smile.gif
sutarta valanda isejau i kiema, o ten kazkoks baikeris su motociklu laukia! Beje, lauke tuo metu lynojo, gerai kad nors nestipriai. bet visvien i vakareli nuvaziavau pusiau slapia. o manes ten jau merginos laukia smile.gif nusivede i vidu ir iskart puole perrengineti. liepe uzsimauti raudonas tinklo kojines iki slaunu, sijona ir dave maikute su uzrasu "dar savaite ir as nebe -aite". ai, dar kaspina raudona ant kaklo uzriso.
paskui nusivede i kita kambari ir liepe skaityti priesaika. o po kiekvieno punkto isgerti sampano.
paskui lauke tortas su visais privalumais, testas, dovaneles is serijos naujas, senas, skolintas. gavau nauja keliaraisti, skolinta grafke ir sena savo mokykline uniforma thumbup.gif
ai, dar prie viso to, ant galvos uzdejo vainika.
toliau veiksmas persikele i naktini kluba. vynas, sokiai, bernu kabinimas.... sake, kad klube buvom demesio centre, ypac as smile.gif o galiausiai striptizas. nu nieko as ten nemaciau. man tik parode kur apsikabinti ir ka laikyti blush2.gif
gavosi laaabai saunus vakarelis. tik kita diena biski galva barskejo
Atsakyti