Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

Labas vakarelis 4u.gif
Na, kaip jauciasi merginos po histeroskopijos? Kaip tos, kurios tik dar planuoja ja darytis?
O as rytoj keliauju pas gydytoja, ziuresim, kaip ten viskas sugijo ir kaip viskas atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 03 02, 22:16)
Labas vakarelis  4u.gif
Na, kaip jauciasi merginos po histeroskopijos? Kaip tos, kurios tik dar planuoja ja darytis?
O as rytoj keliauju pas gydytoja, ziuresim, kaip ten viskas sugijo ir kaip viskas atrodo  rolleyes.gif

sveikute,parasyk kokie tavo tyrymu atsakymai bigsmile.gif ,nes idomu pati labai laukiu tu tyrymu,bet mano dar po geru 2 savaiciu turetu buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 03 02, 22:16)
Labas vakarelis  4u.gif
Na, kaip jauciasi merginos po histeroskopijos? Kaip tos, kurios tik dar planuoja ja darytis?
O as rytoj keliauju pas gydytoja, ziuresim, kaip ten viskas sugijo ir kaip viskas atrodo  rolleyes.gif

sveikute,kaip tavo reikalai ?neparasai kokie tyrymu atsakymai g.gif ,gal kas ne taip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 03 08, 18:41)
sveikute,kaip tavo reikalai ?neparasai kokie tyrymu atsakymai g.gif ,gal kas ne taip schmoll.gif


Sveikute 4u.gif
matai, as kai ejau ketvirtadieni pas gydytoja, tai dar neturejau histologinio tyrimo atsakymo. Mano gydytoja dirba ir BAK'e, ir kitoje klinikoje. Tai pas ja lankiausi BAK'e, o atsakymas buvo kitur. Mane siaip apziurejo, kaip kiausides, gimda ir t.t. Paziurejo folikulus, gleivine. Atrodo, kad viskas gerai thumbup.gif
Siandien vel pas ejau i BAK'a stebet folikulu, kiek paaugo ir pan. Tuo paciu ji dar pasiskambino i ta klinika, kurioje nuejo atsakymas. Isvada ta, jog polipas gerybinis thumbup.gif Atrodo, kad akmuo nuo sirdies nukrito, nes kazkaip labai pergyvenau blush2.gif

Na o kaip tau sekasi? Gal jau ir tavo atsakymas atejo? Jau turbut ir tu mmm sulaukei? Kaip kraujas, ar pagerejo hemoglobinas? Gal jau i darbuka eini? Papasakok ir apie save... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 03 08, 20:05)
Sveikute  4u.gif
matai, as kai ejau ketvirtadieni pas gydytoja, tai dar neturejau histologinio tyrimo atsakymo. Mano gydytoja dirba ir BAK'e, ir kitoje klinikoje. Tai pas ja lankiausi BAK'e, o atsakymas buvo kitur. Mane siaip apziurejo, kaip kiausides, gimda ir t.t. Paziurejo folikulus, gleivine. Atrodo, kad viskas gerai  thumbup.gif
Siandien vel pas ejau i BAK'a stebet folikulu, kiek paaugo ir pan. Tuo paciu ji dar pasiskambino i ta klinika, kurioje nuejo atsakymas. Isvada ta, jog polipas gerybinis  thumbup.gif  Atrodo, kad akmuo nuo sirdies nukrito, nes kazkaip labai pergyvenau  blush2.gif

Na o kaip tau sekasi? Gal jau ir tavo atsakymas atejo? Jau turbut ir tu mmm sulaukei? Kaip kraujas, ar pagerejo hemoglobinas? Gal jau i darbuka eini? Papasakok ir apie save...  ax.gif

jo jau geriau ir kraujas neblogas,bet dar histologinio tyrimo nebuvo,ryt kaip tik einu pas gydytoja,nes dar turiu iki ryt nedarbinguma tai pasiklausiu gal jau yra g.gif ,jo jau mmm..praejo ir tokios neskausmingos ir tik 6 dienas,tai man cia labai gerai thumbup.gif ,padarysiu ryt kraujo tyrimus pasiziuresiu ar uzdegimo nera nes truputi paskauda apacia doh.gif ryt parasysiu kas naujo pas mane bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 03 08, 22:13)
jo jau geriau ir kraujas neblogas,bet dar histologinio tyrimo nebuvo,ryt kaip tik einu pas gydytoja,nes dar turiu iki ryt nedarbinguma tai pasiklausiu gal jau yra g.gif ,jo jau mmm..praejo ir tokios neskausmingos ir tik 6 dienas,tai man cia labai gerai thumbup.gif ,padarysiu ryt kraujo tyrimus pasiziuresiu ar uzdegimo nera nes truputi paskauda apacia doh.gif ryt parasysiu kas naujo pas mane bigsmile.gif


Na saunu, kad viskas klostosi i geraja puse thumbup.gif
Laukiu naujienu is po pasimatymo pas gine rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 03 09, 22:21)
Na saunu, kad viskas klostosi i geraja puse  thumbup.gif
Laukiu naujienu is po pasimatymo pas gine  rolleyes.gif

sveikute,niu vakar buvau pas gyd,tai ji apziurejo pasake kad pas mane gimda kokia tai truputi patinus doh.gif ,vel padariau kraujo tyrima tai dar uzdegimas laikosi,ne toks smarkus kaip praita kart,bet dar rodo nedideli doh.gif ,tai vel kaliosu israse schmoll.gif ,tokias 3 tabletes nuo pries uzdegiminius kainele tai jo 51lt doh.gif ,ir vel gersiu vaistus,atsibodo jau garbes zodis doh.gif ,niu iki 16d vel namie g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renateles_Mamyte: 10 kovo 2010 - 10:18
labutis 4u.gif ,buvau siandien pas savo gine,tai jau geriau jauciuos bigsmile.gif ,uzdegimo jau nera mirksiukas.gif ,aciu dievui nes jau tu antibiotiku prigeriau doh.gif ,bet dar nebuvo mano histeloginio tyrimo,sake uzbegti sestadieni,tai jau gal ir bus tyrimas,idomu ka parodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 03 16, 17:54)
labutis 4u.gif ,buvau siandien pas savo gine,tai jau geriau jauciuos bigsmile.gif ,uzdegimo jau nera mirksiukas.gif ,aciu dievui nes jau tu antibiotiku prigeriau doh.gif ,bet dar nebuvo mano histeloginio tyrimo,sake uzbegti sestadieni,tai jau gal ir bus tyrimas,idomu ka parodys g.gif


sveikute 4u.gif
Saunu, kad uzdegimas pagaliau praejo thumbup.gif Bet jis tau po operacijos iskart ir prasidejo? Ar cia nuo to, gal klausei gydytojos g.gif
O del tyrimo atsakymo, tai mano gine sako, kad labai labai retai buna blogas atsakymas, o ypac dar musu amziuje ax.gif Viskas bus gerai 4u.gif Beje, mano atsakymas po menesio laiko jau buvo atkeliaves iki klinikos. O kuria diena tau operacija dare?
Beje, ar susitvarke tau su isskyromis, su ju kvapu?
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 03 16, 21:50)
sveikute  4u.gif
Saunu, kad uzdegimas pagaliau praejo  thumbup.gif  Bet jis tau po operacijos iskart ir prasidejo? Ar cia nuo to, gal klausei gydytojos  g.gif
O del tyrimo atsakymo, tai mano gine sako, kad labai labai retai buna blogas atsakymas, o ypac dar musu amziuje  ax.gif Viskas bus gerai  4u.gif  Beje, mano atsakymas po menesio laiko jau buvo atkeliaves iki klinikos. O kuria diena tau operacija dare?
Beje, ar susitvarke tau su isskyromis, su ju kvapu?
labutis 4u.gif ,jo iskart po operacijos,nes man jau po operacijos labai skaudejo,ir mano gine pasake,kad cia operacijos metu gal nesteriliai ka padare g.gif ar perpute mane,nes as kaip atejau iki operacines dar nebuvo izdziuvusios grindys ir langas buvo atidarytas doh.gif ,tai va ir pasekmes to viso.Operavo mane vasario 17d,o su tuo kvapeliu jau tvarkoi thumbup.gif labai nemaza kieki isgeriau anibiotiku ir padejo thumbup.gif
Atsakyti
Na o man jau irgi po 2 savaiciu darys operacija, siandien buvau pas daktara, tai sake kad vienos narkozes metu padarys histeroskopija ir laparaskopija ir tada paziures kas man ten yra, norejau paklausti ar gali taip kad vienu metu padarytu dvi iskart operacijas?
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2010 03 17, 22:17)
Na o man jau irgi po 2 savaiciu darys operacija, siandien buvau pas daktara, tai sake kad vienos narkozes metu padarys histeroskopija ir laparaskopija ir tada paziures kas man ten yra, norejau paklausti ar gali taip kad vienu metu padarytu dvi iskart operacijas?


Sveikute smile.gif
Taip, gali.
Atsakyti