Įkraunama...
Įkraunama...

Ezoterinė literatūra

Geriau užeiti į astromineralogijos centrą Taurakalnio papėdėj...aš ten mokiausi truputį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 09 29, 07:11)
Geriau užeiti į astromineralogijos centrą Taurakalnio papėdėj...aš ten mokiausi truputį. mirksiukas.gif

Nebent tie kas Lietuvoj.. ax.gif Kur esu net nežinau kur čia ko ieškoti smile.gif
Atsakyti
Sveiki, nezinau ar tinkamoje temoje rasau, bet gal galesite man padeti. Gal zinote kur yra pirkti ar bent jau kaip tiksliai vadinasi tokios korteles, as jas vadinu kortelemis kiekvienai dienai - kai kiekviena ryta isitrauki kortele ir tai kas ten parasyta buna tau apmastymams ar vadovavimuisi tais zodziais ta diena. Esu girdejusi, kad toki dalyka galima rasti Ajurvedos centruose, bet net sunku paaiskinti ko ieskau. Gal zinote ar Kaune yra kokios panasios literaturos knygynas?

Aciu smile.gif
Atsakyti
atleiskit jei pasikartosiu, neišmanau aš šitų knygų, nei autorių nei pavadinimų blush2.gif jei nesunku noriu, kad patartumėt , kokią knygą rinktis jeigu nori save labiau pažinti, pamilti, ką nors apie meilę sau , kad mokytu myleti save, o ne vien aukotis ir t.t. žinau tokių knygu daug, bet juk kažkurios yra geresnės, prasmingesnės, vertingesnės, o aš jose nesigaudau smile.gif

prašau todėl , kad mama šiais metais užsiminė kokios dovanėlės norėtų per kalėdas.. pasakė taip "ko nors kad labiau mylėčiau save,gal kokią knygąta ta tema, ai, bet ne nepirk bus kokį 30 litų, daug, ai apsieisiu"

patikekit tokie žodžiai man daug reiškia, nes mama iš tų kurie tik dėl kitų gyvena doh.gif visai savęs nemyli, ir liūdna dėl to man labai. net ir prašyme tas atsispindi, otaip apie viską kalba doh.gif bet kažkokia švieselė dar yra jeigu jau kreipėsi, kad ir nedrąsiai smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Owlet @ 2011 12 16, 11:23)

user posted image

http://www.patogupir...n=9986-855-18-7
Atsakyti
Probėgom užmačiau Maximoj vieną naujesnių Taro knygų, tokia gelsvai rudų tonų viršeliu, dar ten pakuotėje įpakuoti, berods, DA. Gerai apžiūrėti neturėjau laiko. Gal kas žinot šią knygą? Kas jos autorius?

P.S. Čia aš apie tokią normalaus dydžio, kietais viršeliais knygą kalbu.
Yra dar tokia mažutė, minkštais viršeliais, tai ne apie ją klausiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue Rose: 30 kovo 2012 - 12:49
QUOTE(senjorita @ 2012 10 26, 10:19)

čia ne pardavimų skyrelis.

Skelbimų vieta čia.
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2009 07 08, 00:08)
K.Antarova "Du gyvenimai"

Pritariu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 23, 15:03)
Jei tau kilo toks klausimas, matyt, nesupratai mano pasakos  biggrin.gif
Jei kam būtų įdomu, galėčiau pateikti pasakos EGLĖ ŽALČIŲ KARALIENĖ interpretaciją (ne literatūrinę, o aiškinančią simbolius).


Ar dar galioja pasiūlymas Eglės žalčių karalienės interpretacijai?Labai norėčiau išgirsi jos gilesnę prasmę?
Tos lietuviškos pasakos labai ryškiai pagoniškos ir net vaikystėje jų nemėgau.Užtat rusų pasakas dabar atrandu naujai ir žaviuosi jose esančia išmintimi.

(atsiprašau,jei interpretaciją jau parašėte ir prašau be reikalo,bet dar nebaigiau skaityti visos temos)
Atsakyti

O "Jokiu ribu" kas nors skaite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 808: 24 rugpjūčio 2013 - 17:52
QUOTE(808 @ 2013 08 24, 18:52)
O "Jokiu ribu" kas nors skaite?



skaičiau, ir naudoju tuos keturius žodelius: Atsiprašau, Atleisk man, Ačiū Tau, Aš tave myliu, labai dažnai savo maldose, ar šiaip sunkiose situacijose.
Atsakyti
QUOTE(as-ne-tavo @ 2013 08 24, 17:47)
Labai ieškau Natalijos Ivanovnos Stepanovos knygų.


Kas Jus sudomino Stepanovos knygose? Juk patys Rusijos specai černoknižnikai pripažįsta, kad dauguma jos tekstų - neveiksmingi. Kita vertus, tose knygose - tik užkalbėjimų tekstai, nė vienas ritualas, kaip jį daryti neaprašytas, todėl net jei tekstas veiksmingas, pavyzdžiui, sibiriečių užkalbėjimai, nesuveiks. Na, nebent jų žodžiais tariant, jūsų energetika ypatingai stipri... Varčiau tas knygas pas vieną pažįstamą.
Atsakyti