Įkraunama...
Įkraunama...

Kur ir kokią ŽUVĮ pirkti?

Merginos,
Prasidėjo mano gyvenime žuvies era lotuliukas.gif
bet ar čia tik man atrodo, ar žuvies pasirinkimas parduotuvėse labai jau prastas doh.gif: Tarkim menkės šaldytos išvis nebeperku, nes iš kilogramo jei lieka 300 g. tai gerai, o be to ir skonis kaip muilo. Šviežia lašiša jau atsibodo (o be to ji man tik sūdyta skani). Daugiau šviežios žuvies irgi nedaug... Labai retai kada pataikysi ir tai kokioje Maximoje be šansų doh.gif: o karpio išvis schmoll.gif: Visokių eršketų kiekvienam kartui neįpirksiu...
Dabar atradau šaldytą pangasijų file. Tikrai skani, nesubyra ir lieka normaliai, o ne trečdalis..

Dalinkimės patirtimi apie žuvis: kokios skanios, nesunyksta gaminant, kur didžiausias pasirinkimas ir t.t.
Atsakyti
Gali pabanyti skorpionžuvę - man ji patiko, skanu thumbup.gif Aš ją garuose verdu su daržovėmis blush2.gif Nors perku toje pačioje Maximoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(leonel @ 2007 05 12, 17:39)
Gali pabanyti skorpionžuvę - man ji patiko, skanu  thumbup.gif  Aš ją garuose verdu su daržovėmis  blush2.gif Nors perku toje pačioje Maximoje  blush2.gif


Skorpionžuvė nebloga smile.gif Žinau ją... Norisi dar ko nors kitokio.

Beje, kur žuvies pasirinkimas didžiausias Vilniuje?
Atsakyti
Keletą kartų orkaitėj kepiau rajos sparnus- soti ,sultinga ir dar daug visokių kitų gražių epitetų, žuvis. Bet "apsižuvinu" ne Vilniuje...
Atsakyti
jadzka, labai idomu kodel tau prasidejo zuvies era? g.gif

As tik praita vasara normaliai pradejau valgyti zuvi ax.gif o prasidejo del to,kad buvau Juodkranteje, o ten zuvis sviezut (zinoma ne visur) ir supratau, kad man zuvis labai patinka wub.gif

Dar labai nedaug ragavu, nes Vilsniuje pasirinkimo NERA doh.gif Pavyzdziui turiu oto (atrodo taip parasiau) recepta, bet zuvies nerandu unsure.gif kazkada maciau kazkur, bet tada man zuvis nelabai rupejo ax.gif

Labai butu idomu suzinoti, kur Vilniuje galima nusipirkti ir pasirinkti zuvies 4u.gif
Atsakyti
Atsitiktinai buvau įkišus nosį į Halės turgų. Mačiau, kad ten yra žuvies skyrius, tik nesidomėjau nei kokia ten žuvelė, nei kiek kainuoja. Bet žmogeliukų prie to prekystalio tai buvo nemažai. Užsukit pasidomėkit - gal ką nors gero rasit. Ir tada jau čia parašykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2007 05 14, 10:32)
Atsitiktinai buvau įkišus nosį į Halės turgų. Mačiau, kad ten yra žuvies skyrius, tik nesidomėjau nei kokia ten žuvelė, nei kiek kainuoja. Bet žmogeliukų prie to prekystalio tai buvo nemažai. Užsukit pasidomėkit - gal ką nors gero rasit. Ir tada jau čia parašykit  smile.gif


Idomu, kaip jis ten dabar atrodo g.gif Gal jau ten svaru ir labiau laikomasi higienos reikalavimu?
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2007 05 13, 22:37)
Pavyzdziui turiu oto (atrodo taip parasiau) recepta, bet zuvies nerandu unsure.gif kazkada maciau kazkur, bet tada man zuvis nelabai rupejo ax.gif

Jei rasi otą- pranešk mirksiukas.gif Esu kartą ją valgiusi, tai labai skani žuvis thumbup.gif

O kol kas renkuosi skorpionžuvę arba pangasijų file paįvairinimui ax.gif
Atsakyti
geriausia zuvis Hiper rimi siaures miesteli.Svezios menkes ir ju file,amurai-niam niam ir tt
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 05 15, 21:53)
Jei rasi otą- pranešk  mirksiukas.gif  Esu kartą ją valgiusi, tai labai skani žuvis  thumbup.gif

O kol kas renkuosi skorpionžuvę arba pangasijų file paįvairinimui  ax.gif


Ir as ji ragavau, praita vasara Juodkranteje, man labai patiko thumbup.gif Sia vasara vel ten vaziuosiu ir jau zinau, kur valgysiu vakariene ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2007 05 16, 01:25)
Ir as ji ragavau, praita vasara Juodkranteje, man labai patiko thumbup.gif Sia vasara vel ten vaziuosiu ir jau zinau, kur valgysiu vakariene ax.gif

O kur Juodkrantėje galima jų rasti? Du metus ten atostogavom, bet nepastebėjom doh.gif
Aš esu valgiusi namie ruoštą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 05 16, 14:16)
O kur Juodkrantėje galima jų rasti? Du metus ten atostogavom, bet nepastebėjom  doh.gif
Aš esu valgiusi namie ruoštą  wub.gif


Mes taip pat ten vaziuosime jau trecia karta 4u.gif Prie Kursiu mariu, kur yra "Sorentino" restoranas, visai salia yra tinklais apkabineta zvejo uzeiga, pavadinimo net nzn, bet kad ten zvejo namai matosi iskrto mirksiukas.gif Ten buna tik sviezia zuvis, o jei zvejai laimikio neparnese tada nieko ir neturi ax.gif buvo taip, kad is meniu buvo tik pora patiekalu, o po musu ir ju nebeliko lotuliukas.gif bet vakare vel parvyksta zvejai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fergie: 17 gegužės 2007 - 13:50