Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka kalėjime

QUOTE(_Brigita_ @ 2010 09 03, 17:47)
Mes jau kartu,esu labai laiminga!:)

pasidalink savo laime,kaip ta sekasi dabar? 4u.gif
Atsakyti
Taip turbut ne ka turi... o dar prasai dalintis brunette.gif
Atsakyti
Labas vakaras, noriu jusu paklausti, mano draugas pateko i kalejima mes laisveje draugavom du metus , esame jauni, ka manote jeigu apsivestume kalejime? kokios jusu nuomones? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astaikazinau @ 2012 11 25, 17:56)
Labas vakaras, noriu jusu paklausti, mano draugas pateko i kalejima mes laisveje draugavom du metus , esame jauni, ka manote jeigu apsivestume kalejime? kokios jusu nuomones? 4u.gif  smile.gif

Negi jums nesinori graziu vestuviu, su sveciais, be jokiu apribojimu, pagal jusu norus? Negi vien del to neverta laukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2012 11 25, 21:50)
Negi jums nesinori graziu vestuviu, su sveciais, be jokiu apribojimu, pagal jusu norus? Negi vien del to neverta laukti  g.gif



Na taip sutinku su jusu nuomone aisku norisi, bet suprantat per trumpalaikius pasimatymus nei pasikalbesi ten per daugiausiai nieko, juk pati suprantat kaip kartais truksta to mylimo zmogaus apkabinimo. Na nezinau dar teismo nebuvo, tereikia dabar tik laukti.. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astaikazinau @ 2012 11 25, 21:29)
Na taip sutinku su jusu nuomone aisku norisi, bet suprantat per trumpalaikius pasimatymus nei pasikalbesi ten per daugiausiai nieko, juk pati suprantat kaip kartais truksta to mylimo zmogaus apkabinimo. Na nezinau dar teismo nebuvo, tereikia dabar tik laukti..  4u.gif  smile.gif

Hm, tuoktis dėl apkabinimo? Svarbiausia neskubėti...
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2012 11 26, 09:03)
Hm, tuoktis dėl apkabinimo? Svarbiausia neskubėti...

drinks_cheers.gif
Atsakyti