Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(Osvile @ 2013 03 28, 13:21)
Amri, nerimsti biggrin.gif  4u.gif  Kiek tau bus savaičių balandžio 23d.? Butkevičienė priima nėštukes, jau užsiregistravai. Kam tu ieškai mokamai?

Nerimstu,nes nelabai apie tai suprantu. Dabar renkuosi informacija ir matau,kad balandzio 23 d.bus per anksti(reikia atsaukti registracija). Ieskau ivairiu variantu,nes bijau kad nebutu per velu. Gydytoja nieko nepaaiskino. Liepe skambinti i santariskes ir registruotis,o nuo kurios savaites nepaaiskino.Su pirmu nestumu apie tokius dalykus net nekalbejo,o dabar jau kadangi metauose esu,tai tie tyrimai yra privalomi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 28 kovo 2013 - 14:01
QUOTE(*AMRI* @ 2013 03 28, 13:37)
Nerimstu,nes nelabai apie tai suprantu. Dabar renkuosi informacija ir matau,kad balandzio 23 d.bus per anksti(reikia atsaukti registracija). Ieskau ivairiu variantu,nes bijau kad nebutu per velu. Gydytoja nieko nepaaiskino. Liepe skambinti i santariskes ir registruotis,o nuo kurios savaites nepaaiskino.Su pirmu nestumu apie tokius dalykus net nekalbejo,o dabar jau kadangi metauose esu,tai tie tyrimai yra privalomi.

o kiek jums bus laiko balandžio 23 dieną? na kol kas dar nieko neatšaukinėkit iki galo neišsiaiškinus, nueisit ir sutarsit juk, įkiš kitu laiku, nepaliks likimo valiai juk smile.gif o jei jau nepavyktų tai privačiai nueisit, ten tokių eilių tikrai nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2013 03 28, 14:09)
o kiek jums bus laiko balandžio 23 dieną? na kol kas dar nieko neatšaukinėkit iki galo neišsiaiškinus, nueisit ir sutarsit juk, įkiš kitu laiku, nepaliks likimo valiai juk smile.gif o jei jau nepavyktų tai privačiai nueisit, ten tokių eilių tikrai nebus smile.gif

Dabar 6 savaites,tai tada bus apie 10
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2013 03 28, 17:03)
Dabar 6 savaites,tai tada bus apie 10


Aš irgi siūlau nueiti tada, kad užsiregistravai, darys kraujo tyrimą, žiūrės echoskopu. Ir tada, kai bus rezultatai žiūrės - siūlys ką daryt toliau. Manau, kad viskas laiku
Atsakyti
QUOTE(aidi @ 2013 03 28, 18:29)
Aš irgi siūlau nueiti tada, kad užsiregistravai, darys kraujo tyrimą, žiūrės echoskopu. Ir tada, kai bus rezultatai žiūrės - siūlys ką daryt toliau. Manau, kad viskas laiku

Bet cia mokami.Ar verta tada eiti ar palaukti 12 savaiciu ir tada nueiti.Bandysiu ir i santariskes papulti su siuntimu,bet ten jau registruos tik birzeliui.Tada jau bus 16 ir daugiau savaiciu.Tai jei kas negerai ar jau nepervelu bus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2013 03 28, 19:50)
Bet cia mokami.Ar verta tada eiti ar palaukti 12 savaiciu ir tada nueiti.Bandysiu ir i santariskes papulti su siuntimu,bet ten jau registruos tik birzeliui.Tada jau bus 16 ir daugiau savaiciu.Tai jei kas negerai ar jau nepervelu bus. g.gif


Genetiniai tyrimai daromi nuo 11 sav. iki 13 sav. ir 6 d.
Kad būtum visiškai rami - užsuk ar pasiskambink savo ginekologei ir paprašyk kad ji ant lapuko tau tiksliai užrašytų, nuo kada iki kada gali eiti pas genetiką.
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2013 03 28, 20:50)
Bet cia mokami.Ar verta tada eiti ar palaukti 12 savaiciu ir tada nueiti.Bandysiu ir i santariskes papulti su siuntimu,bet ten jau registruos tik birzeliui.Tada jau bus 16 ir daugiau savaiciu.Tai jei kas negerai ar jau nepervelu bus. g.gif


Aš santaruose pas genetikus patekau 17 sav. darė echo ir paėmė kraują, kadangi buvo aukšta rizika DS, dariausi VVT, visi tyrimai buvo padaryti iki 18 sav.
Atsakyti
Man po kraujo tyrimo pataria daryti VVT. Nežinau, ką daryt. Baisu dėl leliuko, gal kas žinot daugiau, kas glai nutikti darant VVT
Atsakyti
QUOTE(karstas sokoladas @ 2013 03 28, 22:25)
Man po kraujo tyrimo pataria daryti VVT. Nežinau, ką daryt. Baisu dėl leliuko, gal kas žinot daugiau, kas glai nutikti darant VVT


Ar daryti vvt - asmeninio pasirinkimo reiklas. Jeigu augintum vaikuti bet kokiu atveju, nera prasmes to vvt daryti.

Taciau daugelis moteru manau rinktusi vvt pasidaryti bent tam kad tiksliai zinoti situacija.
Pries vvt gal vertetu nueiti dar pas viena genetika antros nuomones.

Nuo to vvt persileidimo rizika 0,5-1proc., salyginai nedidele.
yra tikimybe kad rezultatai bus puikus ir galesi ramiai laukti.

Stiprybes.
Atsakyti
QUOTE(aidi @ 2013 03 28, 22:16)
Aš  santaruose pas genetikus patekau 17 sav. darė echo ir paėmė kraują, kadangi buvo aukšta rizika DS, dariausi VVT, visi tyrimai buvo padaryti iki 18 sav.

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti