Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

Laba. šiandien sunerimau. Draugei pasiskundžiau, kad lygtais skrandis skauda, saulutę skauda, krūtinė kaip suspausta, širdį duria tarpais, tai jinai sako, kad su tokiais nusiskundimais gali būti rimtų bėdų su širdim.Tikra nėra gerai ir jau kelinta diena. Ta saulutė gali dėl širdies skaudėt? aplink spaudinėji, tai dar labiau skauda.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2012 11 27, 20:55)
Laba. šiandien sunerimau. Draugei pasiskundžiau, kad lygtais skrandis skauda, saulutę skauda, krūtinė kaip suspausta, širdį duria tarpais, tai jinai sako, kad su tokiais nusiskundimais gali būti rimtų bėdų su širdim.Tikra nėra gerai ir jau kelinta diena. Ta saulutė gali dėl širdies skaudėt? aplink spaudinėji, tai dar labiau skauda.. doh.gif

jei spaudinejant skauda - tai skauda tikrai ne sirdi - sirdies nepaspausit biggrin.gif
Duriantis skausmas, ypac tas, kuris sustipreja pasilenkus, atsigulus ant kurio nors sono, pakelus rankas, pasisukus - NERA budingas sirdies skausmui.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2012 11 27, 21:29)
jei spaudinejant skauda - tai skauda tikrai ne sirdi - sirdies nepaspausit biggrin.gif
Duriantis skausmas, ypac tas, kuris sustipreja pasilenkus, atsigulus ant kurio nors sono, pakelus rankas, pasisukus - NERA budingas sirdies skausmui.

Nežinau ką ten skauda... Judėt nereik, kad skaudėt pradėtų. Dilgčioja rankos ir kojos, venos ant plaštakų "skauda" (ar kažkas panašaus) .. Įtarimas,kad su kraujotaka negerai, na šiandien lėksiu pas gydytoją...
Atsakyti
Sveikos, prašau pagalbos,su manim keistas toks dalykas vyksta, dėl kurio ėmiau nerimauti. Jau kokią savaitę kažkas darosi su širdim. Aš ją jaučiu, lyg nemaloniai sumaudžia, nediegia, bet maudžia, kartais pasidaro lyg ir sunku orą kvėpti, nemoku tiksliai apibūdinti to keisto jausmo, vakare atsigulus būna staiga toks sunkumas, pradedu dūsauti - taip norisi kažkodėl, dūsauti Nežinau,kas čia darosi, bet man jau neramu. Va ir dabar sėdžiu ir jaučiu savo širdį, sunkumą tokį...
Paminėsiu, kad man 27, šiuo metu žindau pusantrų metukų dukryte, sportuoju, bet sportuoju jau seniai...
Atsakyti
Labas vakaras.
Jei kam bus idomu,papasakosiu is pirmu lupu taip sakant.Vakar idejo man kardioverteri defibriliatoriu.Guliu siuo metu santariskese ir laukiu vakarienes:)
Iki apsilankimo pas daktarus nejutau praktiskai nieko.Teoriskai,retkarciais lyg sumaskatuodavo sirdies ritmas.Po profilaktinio patikrinimo,suzinojau daug negero apie savo sirdi.Kam rupes,pasistengisu atsakyti:)
Atsakyti
QUOTE(Rams @ 2012 11 30, 18:07)
Labas vakaras.
Jei kam bus idomu,papasakosiu is pirmu lupu taip sakant.Vakar idejo man kardioverteri defibriliatoriu.Guliu siuo metu santariskese ir laukiu vakarienes:)
Iki apsilankimo pas daktarus nejutau praktiskai nieko.Teoriskai,retkarciais lyg sumaskatuodavo sirdies ritmas.Po profilaktinio patikrinimo,suzinojau daug negero apie savo sirdi.Kam rupes,pasistengisu atsakyti:)

o kuo skundetes g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nendre008 @ 2012 11 30, 19:35)
o kuo skundetes g.gif ?


Vat tame ir reikalas,kad nesisukundziau niekuom.Gavau pakvietima pasitikrinti profilaktiskai,kadangi suejo 40m:)
Ligoninej praktiskai nesilankydavau.Rugpjucio menesi pirmieji tyrimai,lapkricio 29 jau esu su kardioverteriu:)Ilgai ieskojo kodel sutrikes ritmas(kardiograma rode),santariskese visus turbut imanomus padadre tyrimus,echoskopas,3d echoskopas,zondavimas,kruvio testai,deguonies matavimai,ir tik magnetinis rezonansas parode sirdies raumens vidines sieneles beda.Speja,kad igimta.Nes diagnozuoti pradeta tik pries 5 metus tokie dalykai.
Atsakyti
QUOTE(Rams @ 2012 11 30, 19:59)
Vat tame ir reikalas,kad nesisukundziau niekuom.Gavau pakvietima pasitikrinti profilaktiskai,kadangi suejo 40m:)
Ligoninej praktiskai nesilankydavau.Rugpjucio menesi pirmieji tyrimai,lapkricio 29 jau esu su kardioverteriu:)Ilgai ieskojo kodel sutrikes ritmas(kardiograma rode),santariskese visus turbut imanomus padadre tyrimus,echoskopas,3d echoskopas,zondavimas,kruvio testai,deguonies matavimai,ir tik magnetinis rezonansas parode sirdies raumens vidines sieneles beda.Speja,kad igimta.Nes diagnozuoti pradeta tik pries 5 metus tokie dalykai.

Kuo dideliausios Jums stiprybes 4u.gif
o as gavau papildomos paranojiskos dozes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendre008 @ 2012 11 30, 20:34)
Kuo dideliausios Jums stiprybes 4u.gif 
o as gavau papildomos paranojiskos dozes doh.gif


Kad man stiprybes perdaug net.Net gulint ant operacinio stalo(procedura atliekama su vietine nejautra),pulsas buvo 60 nesijaudinau ir nesukau del to galvos.Cekava tik buvo ka ten krapsto:)
Visiems patarciau pasiplanuoti laika ir kokia diena persikratyt organizma.Geriau uzbegt kokiam infarktui uz akiu ir ramiau gyvent.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rams @ 2012 11 30, 20:42)
Kad man stiprybes perdaug net.Net gulint ant operacinio stalo(procedura atliekama su vietine nejautra),pulsas buvo 60 nesijaudinau ir nesukau del to galvos.Cekava tik buvo ka ten krapsto:)
Visiems patarciau pasiplanuoti laika ir kokia diena persikratyt organizma.Geriau uzbegt kokiam infarktui uz akiu ir ramiau gyvent.smile.gif

o kad man tokia stiprybe biggrin.gif
kad nera taip jau ir lengva atrasti sirdies problemas sad.gif tiek tyrimu padaro, sirdis ideali, o va ziurek viena diena ir pasako turi igimta yda ir t.t:unsure:
man paciai tiek tyrimu padaryta, o ir kraujo spaudimas "tobulas", o vat nakti pries miega jauciu stiprius duzius, ir nieko neranda doh.gif varo mane is proto tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendre008 @ 2012 11 30, 20:58)
man paciai tiek tyrimu padaryta, o ir kraujo spaudimas "tobulas", o vat nakti pries miega jauciu stiprius duzius, ir nieko neranda doh.gif  varo mane is proto tai doh.gif

Klausimas, kas kada geriau - aš nieko nejaučiu, bet tyrimai - šiap sau - ir kardiograma kažkas ne taip, ir spaudimas gal 10 metų makaluojasi prie ribos, ir cholesterolis daugiau negu turėtų būti, ir vožtuvo prolapsas nuo gimimo atsirado, nors virš 40 metų to nežinojau, ir širdies darbas po krūvio neatsistato, o aš kaip kvaiša bandau įsiklausyti į savo organizmą ir suprasti, kas ne taip, bet iš tos panikos tada jau pasirodo, kad viskas negerai - ir širdis plaka smarkiai, ir duria, ir kairį šoną skauda, tik kažko ant kito šono atsigulus - nieko doh.gif Marazmo simptomus tikrai jaučiu, kol sulauksiu eilės pakartotinai pas kardiologę - gali ir paūmėti, doh.gif lotuliukas.gif o kaip ten su širdies ligom - galas žino - nieko nejaučiu schmoll.gif
Atsakyti
Daznai cia uzsukdavau pasiskaitinet kol galu gale pati prisiregistravau...pati turiu viena beda ir nezinau esu pasimetusi...blogai jaustis pradejau vasara kai atsiduriau primamam ir pasake jog kalio pas mane mazai organizme is tikro netgi laabai mazai buvo tai pradejau gerti magni su kaliu kuri laika geriau pagerejus sveikatai nebegeriau ir mazdaug po menesio vel pablogejo tada kreipiausi i seimos daktare simtomai tie patys kalio kiekis mazas organizme tai dabar kali geriu iki pat siol...bet vistiek sirdis permusa jau darosi neberamu ir pati nefainai jauciuosi kuri laika buvo aprime bet ir vel tas pats o atrodo kali ir magni geriu gal cia kas su nervu sistema susije nes daznai buna jog bunu isitempusi
Atsakyti