Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų parodos X dalis

QUOTE(Sever @ 2013 08 05, 14:41)
Сейчас ее найдем- у меня аж ноги онемели  g.gif

Napišite jesli budet kakije to novosti, kak russkije reagiravali na etu zistokost doh.gif
Atsakyti
Kokios žinios? Tai ta? E.G. Chekova ar tai pletkas?
Atsakyti
Kol kas niekas nepaneigė, tai matyt ta pati http://tskaroforum.f...00159-000-100-0
Vis išdygsta papildomos informacijos - apie parduodamus displazinius šunis, apie mušamus jorkus.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2013 08 06, 17:49)
Kol kas niekas nepaneigė, tai matyt ta pati http://tskaroforum.f...00159-000-100-0
Vis išdygsta papildomos informacijos - apie parduodamus displazinius šunis, apie mušamus jorkus.

dar ir tuos mažiukus muša unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Светлана Коконена ПИШЕТ
Я получила ответ от Президента НКП Кавказская овчарка. Для дисквалификации нужно оффициальное заявление от организаторов выставки с приложенным видео. Дело за Литовским клубом. Just received answer from Presiden of National CO club, Galina Kirkitskaja. For disqualification she ask official letter from show organizers with video. So, waiting for reaction from Lithuanian kennel club.....
Atsakyti

Решение ЛКД
http://www.kinologija.lt/?p=21607
Atsakyti
Super!
Atsakyti
Kas skaitot rusiškai - Čekovos versija ČIA
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2013 08 08, 00:57)
Kas skaitot rusiškai - Čekovos versija ČIA

Kažkaip nesitiki jos versija, nes skaičiau rusų forumuose senesniuose, kaip ji elgiasi su kt. šunimis, su jorkais, ir seniau...
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2013 08 08, 00:57)
Kas skaitot rusiškai - Čekovos versija ČIA

Galima trumpai esmę?
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2013 08 08, 11:21)
Galima trumpai esmę?


Feisbuke duotas vertimas:
" Labas forumeciai
As suprantu kad mano veislinas- kaip kaulas gerklei (konkurencija) suprantu Bet nesitikejau kad zmones kurie mane zino, buvo pas mane namie, kurios as skaiciau draugais taip paeme ir patikejo video, man nepaskambinus ir nepaklause kas atsitiko Lena Kodel pradejo rasiti, dasigalvineti visokias baisias istorijas ir prasidejo zavaruska, paskubejo dariti baisias isvadas Jus visi kaukazo veisejai, zinote veisle….. arba bus ligonine ar invalidumas (geriausiam atvijui) reikia lekti medi pakol jaunas…… ar jus nekada su savo augintiniais nekariavote Kam idomu aprasisiu incidenta Neistvere mano patinas Europinio mentaliteto- zmones prieina, glosto-judina kur kaklas….megina pasodinti vaikus ant patino nugaros-kad tevai nufotografotu… mano patinas pasiuto jau ant antros dienos musu givenimo ant aiksteles Ir va mano liksmas, dziaugsmingas Vanka tapo patino (primenu jam 1.5 metu), aikstelei is atsistojo sargauti rimtai, antroi parodoi atsisake roditi dantis,trecioi parodoi i ringa ejo viras kad teisejas galetu paziureti kiausinius As nejau ne i viena besta,kad nepalikdineti ji be prieziuros- klauso jis tik mane ir va, pasibeige paroda, mes pradejom rinktis namo-pakoti daiktus,as isejau persirenkti….viras nuime nuo pririsimo Vaniu kad pasodinti ji masina ir kaip nazlo bego mergaite su suniuko… patinas pole pasku jos, tempdamas vira kelis metrus pasku save, viras traukia stipriai ant saves pavadi ir Vania pradeda ji esti Gerai kad viras nepasimete, susuko ir pridusino prispaude prie zemes, suktelejo mane… as begtia pagrebus sausmedi (man reikejo patino demesi atkrepti ji save) as pribegau ir pamaciau kad po kovos abu atsidusouja irk ad belia kada Vania vel gali pult, as musdama ir zodziais ji vieta-suni perjungiau ant saves, suo pradejo iskart mujoti su uodega ir ilipo ji masina, ant sito beurus incidentas buvo baiktas
Ant video girdisi cipimas- cia cipia priristas dobermanas ir dar atkreipkite demesi near pradzios ivikio kur eina kova sunio su viro, o gala kodeltai istrauke is video, o istrauke todel kad as ji glostou ir is prie manes irgi glostos"
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2013 08 08, 11:31)
Feisbuke duotas vertimas
mestelkit nuorodą į tą FB 4u.gif
Atsakyti