Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

Sveiki 4u.gif

na paskaiciau paskaiciau ir nusprendziau parasyti savo nuomone blush2.gif

Turim mes Klaipėdos sofos odiniu baldus Sorento 3 ir 2. Na as jais tikrai patenkinta. Jau bus 3 metai kaip naudojam kasdienai. Sofos pas mus yra tik sedimos, nedarem miegamuju. Valosi puikiai, kartas nuo karto inpregnuoju oda, nupoliruoju. Sedeti tikrai nesalta ant ju (beje del saltumo, labai priklauso nuo pacios odos) Niekada ant ju nedejom jokiu uztiesalu, vasara neteko tikrai prilipti. Kolkas tikrai patenkinta ju naudojimu 4u.gif
Atsakyti
Esu nusipirkusi odini komplekta is Italformos. Esu labai nusivilusi. Komplektas sviesios spalvos ir buvo naudojamas labai retai 1 karta per savaite. Nepraejus nei metu jau prasitryne, o nugarineje dalyje oda suskilinejo vietomis ir atsilupo. Tokios tragiskos kokybes nesu maciusi. Esu valiusi balda tik su vandeniu. Nesuprantu kaip isvis taip gali buti. Galima sakyt ismesti pinigai. Kas yra dar nusipirke is italformos pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
QUOTE(egis_klp @ 2011 11 03, 23:24)
nu nesuprantu zmoniu, kurie turi odinius baldus ir juos dar giria..Musu ir visu musu draugu rato, kurie turi odinius baldus, nuomone vieninga, daugiau niekada neturesim odiniu baldu, konkreciau tai svetaineje, kur kiekviena diena ant ju ppraleidziame laika...Cia tik musu nuomone..

Mano atvirkštinė nuomonė- kasdien naudojami baldai- tik odiniai...ypač turint vaikų.
Turim metus laiko iš "Gintaro baldų", tai esu patenkinta. Ne kartą ir ne du mažoji ištepė koše, saldainiais, dar bananais visus baldus, nuvaliau drėgna šluoste ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(reda84 @ 2011 12 29, 11:48)
Esu nusipirkusi odini komplekta is Italformos. Esu labai nusivilusi. Komplektas sviesios spalvos ir buvo naudojamas labai retai 1 karta per savaite. Nepraejus nei metu jau prasitryne, o nugarineje dalyje oda suskilinejo vietomis ir atsilupo. Tokios tragiskos kokybes nesu maciusi. Esu valiusi balda tik su vandeniu. Nesuprantu kaip isvis taip gali buti. Galima sakyt ismesti pinigai. Kas yra dar nusipirke is italformos pasidalinkit patirtim.

jai turit pirkimo dokumenta, kreipkites ten kur pirkot - manau tai gamybinis brokas ir kazkaip sutvarkys ar pakeis .. turetu buti tikrai garantija odiniam baldui 12-24 men g.gif

Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2011 12 08, 11:13)
laba diena 4u.gif
ateinu patarimo pas zinoves. prisipazistu, neskaiciau visos temos, perverciau tik kelteta psl ir atsakymo i savo klausima. ar niekas nebandete odiniu baldu pirkti Lenkijoje (ten juk viskas pigiau ax.gif )? girdejau, kad kai kurie LT gamintojai ne patys gamina odinius, o butent is ten vezasi ir perpardavineja (gal pletkai, garantuoti negaliu). jei kas susidurete su lenkiskais, domintu kokybe.



Kad ne pletkai - tai faktas, tikrai žinau, kad Siguldos baldai prekiauja lenkiškais Etap sofa baldais. O jų kokybė mane taip pat domintų 4u.gif
Atsakyti
Gal kas matėt/turit BalticSofa gaminių? g.gif
Atsakyti
Uzsisakeme italiska relaksuojancia sofa. I svetaine net nebuvo svarstymu, tik oda.
(foto is parduotuves)

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eljerny: 05 sausio 2012 - 12:33
QUOTE(2626 @ 2012 01 01, 16:07)
Gal kas matėt/turit BalticSofa gaminių?  g.gif

Jau prie svetainės perėjom bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(egis_klp @ 2011 11 03, 22:24)
nu nesuprantu zmoniu, kurie turi odinius baldus ir juos dar giria..Musu ir visu musu draugu rato, kurie turi odinius baldus, nuomone vieninga, daugiau niekada neturesim odiniu baldu, konkreciau tai svetaineje, kur kiekviena diena ant ju ppraleidziame laika...Cia tik musu nuomone..

Turiu ir niekada nesigailėjau kad juos nusipirkau. Gailiuosi tik dėl spalvos. Galėjau išsirinkti šviesesnę odą. Bet čia jau mano liapsusas

QUOTE(grison @ 2011 11 05, 13:23)
Nu aš irgi nesuprantu tų žmonių, kurie kategoriškai teigia, kad natūralios odos baldai niekam tikę. Aš turiu natūralios odos kampą jau 6 metai ir planuoju po 2-3 metų vėl pirkti odinius. Pirma priežastis- jie atrodo prabangiau, antra - lengvai valosi, nes jei nori šviesių baldų tai gobeleniniai tikrai netarnaus 8-10 metų smile.gif Kažkas bando teigti jog jie šalti, taip nėra: kambaryje  minusinės temp. nebūna, o nuo aplinkos temp. oda tampa šiltesnė. Čia mano nuomonė ir ne tik.

100 proc pritariu drinks_cheers.gif

QUOTE(egis_klp @ 2011 11 05, 13:38)
Jaukumas! Garantuoju, anksciau ar veliau ant odiniu baldu uzsimesite koki uztiesala..Ant odos salta sedet, o vasara prakaituoji ir limpi..smile.gif Ir bute tikrai nera minusine temperatura..Nebet statyti tokius baldus, kur nera pastoviai gyvenama..Mes taip pat turime baltus naturalios odos baldus. Apie valyma jau net nesneku smile.gif

nusipezėjimas į pievas
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2012 01 05, 15:05)
Jau prie svetainės perėjom  bigsmile.gif


Einam visais frontais ir tuoj turbūt nusišausim doh.gif
Šiaip jau buvau nusiteikusi rinktis kažką kuklesnio, tik ne a la amerikoniško stiliaus (čia apie odinius baldus aš), bet kai realiai vienoj parduotuvėj išbandėm nemažai variantų, nusiteikimas gerokai susvyravo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2626: 05 sausio 2012 - 16:55
laba smile.gif va , labai patiko sie baldai,bet jau kazkas nupirko verysad.gif bandau prasyt pardavusios moters,kad duotu kontaktus zmoniu,kurie isigijo si komplekta.perpirktume uz didesne kaina 4u.gif bet gal kas matet kazka panasaus? g.gif neturiu galimybes vazinet po salonus,nes gyvenu Norvegijoj 4u.gif
http://www.*infected...#adCommentsArea man jie labai grazus,paprasti bet neprasti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mešqtė: 07 sausio 2012 - 23:16
QUOTE(Mešqtė @ 2012 01 07, 23:11)
laba smile.gif va , labai patiko sie baldai,bet jau kazkas nupirko  verysad.gif bandau prasyt pardavusios moters,kad duotu kontaktus zmoniu,kurie isigijo si komplekta.perpirktume uz didesne kaina  4u.gif bet gal kas matet kazka panasaus?  g.gif neturiu galimybes vazinet po salonus,nes gyvenu Norvegijoj  4u.gif
http://www.*infected...#adCommentsArea man jie labai grazus,paprasti bet neprasti  4u.gif

nieko nerodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2012 01 08, 15:09)
nieko nerodo  schmoll.gif

verysad.gif skelbimas išimtas verysad.gif
Atsakyti