Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

Mergaites o kiek tas tyrimas kainuoja?
Atsakyti
žiūrint kur darysi. Sorpo centre Karoliniškėse 46 Lt. Centro poliklinikoje be siuntimo 25 lt.
Atsakyti
hcg dideja nebutinai kas 48 val, gali ir kas tris paras, o gli ir kas para. svarbiausiai kad didetu
Papildyta:
QUOTE(Lapiuks @ 2008 12 04, 10:42)
Būtent,

Atsipalaiduok ir paskaityk mano variantą. man net nepadvigubėjo per 9 dienas ir tai pasirodo nieko, kol kas augame, kaip bus ateity  niekas nezino. Taigi kuo mažiau tyrimų tuo ramiau, jei daktaras jų neliepia daryti tai geriau ir nedaryti, ir džiaugtis nėštumu. Žinau, kad tai labai sunku kai nieko nežinai, bet patikėk kartais geriau ir nežinoti, o jei kas ne taip tai organizmas pats padarys tvarką. Sėkmės



kai per letai dideja hcg, tai gali buti anembrionija, kai gemaline puslele auga, o vaikelio nera, arba negimdinis nestumas. buk atsargi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zose123: 04 gruodžio 2008 - 22:20
QUOTE(zose123 @ 2008 12 04, 23:19)
hcg dideja nebutinai kas 48 val, gali ir kas tris paras, o gli ir kas para. svarbiausiai kad didetu
Papildyta:
kai per letai dideja hcg, tai gali buti anembrionija, kai gemaline puslele auga, o vaikelio nera, arba negimdinis nestumas. buk atsargi


Na vaikelis is tikrųjų augo iki beveik 8 savaites ir uzauges buvo iki 13.5 mm. Tačiau širdelė dėl kažkokių priežaščių ėmė ir sustojo... taigi man padare vakumini isvalyma, sake kad tai saugiausia, bet nezinau kaip is tikruju, gal tik pinigus norejo nulupti, dariausi Kravčenkos privačioje klinikoje... tikiuosi sveikata susitvarkys ir vel galesime su vyru stengtis pastoti.
Atsakyti
Sveikos. Žinokit apie visą šitą reikalą sužinojau tik iš šio forumo. Paskaičiusi, supratau, kad moterys dažniausiai, nesant rimtam reikalui, savarankiškai imatės daryti(be gyd. siuntimo) šį tyrimuką, ir gadinatės sau nervukus. Geriau sulaukit menamų 9 sav. ir pirmyn pas ginekologę(aišku, kai gerai jaučiatės).Tada paskirs tyrimus ir gerą žinią - artimiesiems.... Sakau iš savo patirties su ankstyva echoskopija, nors kreipiausi, kai man pernelyg stipriai maudė pilvą, dabar gailiuosi, nes reikia vis pakartotino tikrinimo, pati sau įsikaliau į galvą pastojimą ne vietoj. doh.gif O nėštumas ,,kurioj vietoj,, nesimatė echoskopu, kaip daktarė sakė, per anksti kreipiausi. O šitą hcg eisiu darytis, aišku, jei lieps. D ieve, kaip norėčiau ramaus nėštumo, kaip kad buvo ir pirmas, to linkėčiau ir jums smile.gif
Atsakyti
sveikos.noriu parasyti,kad tikrai nepasitiketumete 1 kraujo tyrimu HCG.ji butina pakartoti po keliu dienu ar savaites...jai as taip buciau padarius gal nebuciau db raudojus.stipriai kosejau,reikejo sviestis plaucius,o mm nesulaukiau,planavom leliu,bet testai rode neigiama...pasidarius HCG pasirode,kad nestumo tikrai nera..pasidariau plauciu rentgena,sugeriau paskyrtus antibiotikus...ir pasirodo,kai dariausi HCG jau buvau trecia savaite nescia..nzn ar labaratorijos klaida,nesuzinosiu jau.. astunta savaite sustijo plakus sirdute, nezinau ar kada galesiu sau uz tai atleist
Atsakyti
QUOTE(staniule @ 2008 12 11, 14:29)
sveikos.noriu parasyti,kad tikrai nepasitiketumete 1 kraujo tyrimu HCG.ji butina pakartoti po keliu dienu ar savaites...jai as taip buciau padarius gal nebuciau db raudojus.stipriai kosejau,reikejo sviestis plaucius,o mm nesulaukiau,planavom leliu,bet testai rode neigiama...pasidarius HCG pasirode,kad nestumo tikrai nera..pasidariau plauciu rentgena,sugeriau paskyrtus antibiotikus...ir pasirodo,kai dariausi HCG jau buvau trecia savaite nescia..nzn ar labaratorijos klaida,nesuzinosiu jau.. astunta savaite sustijo plakus sirdute, nezinau ar kada galesiu sau uz tai atleist


Suprantu tavo skausmą, bet saves nekaltink, nes dar neaišku ar tikrai rentgenas pakenke, kadangi jei jis butu pakenkes tai turejo mano manymu is karto buti pazeisti audiniai ir is karto nebesivystyti, o pas tave dar vystesi iki 8 savaites, greiciausiai priezastis genai, o gal ir infekcija bet tu del to tikrai nekalta ir negali saves kaltinti. As manau likimas viska sutvarko taip kaip turi buti, nes nezinai gal butu buve dar blogiau ir vaikelis butu gimes nesveikas. Dabar turi sustipreti ir rimtai pasiruosti kitam nestumui, vat as taip darau nors irgi po valymo visokios ligos puola, bet bandau sustipreti ir noriu ko greiciau vel bandyti. Tik dabar jau nebeleisk kad tave sviestu bei stenkis kelis menesius kuo maziau vaistu naudoti. Sekmes
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Norėčiau pasitikslinti, pagal HCG mano žirniukui dar tik 1 savaitėlė, nors pagal O, turėtų būt jau geros 2sav blink.gif Ar čianormalu, ar taip gali būt?
Pergyvenu, nes turėjau daug nesivystančių ir 1 negimdinį
Atsakyti
QUOTE(slyfka @ 2008 12 12, 17:02)
Sveikos mergaitės 4u.gif

Norėčiau pasitikslinti, pagal HCG mano žirniukui dar tik 1 savaitėlė, nors pagal O, turėtų būt jau geros 2sav blink.gif  Ar čianormalu, ar taip gali būt?
Pergyvenu, nes turėjau daug nesivystančių ir 1 negimdinį


Iki 5-7 savaičių dar tikrai sunku ką pasakyti, svarbu yra kad didetu kas pora dienų. Suprantu, kad labai sunku kai jau daug kartų nepasisekė, bet manau neturėtumei pergyventi jau iš pirmų savaičių, nes 2 savaitės tai dar tas pats kas nieko, nes per tą laką labai daug kas vyksta ir dabar svarbiausia kad tavo zirniukas gerai įsitvirtintu, o tavo nervai čia tikrai nepedes o tik gali pakenkti, tiesiog gyvenk sveikai ir kol kas pamirsk kad laukiesi taip bus lengviau nes per pirmus 3 menesius greičiausiai viskas tik issispres, o jei jau per pirmas savaites pergyvensi tai neistversi.... laikykis
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Turiu toki klausimuka. Sestadieni pridaviau kraujuka, skaiciukai rode 6,98. Buvo 9 diena po embriono isodinimo. gal kas gali pakomentuoti siuos skaiciukus? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes turiu klausimuka
23CD tyrimuka dare ir skaiciukai buvo tokie 5,4 g.gif kaip manotar yra tikimybe nestuke.gif
Atsakyti
Merginos, ko jūs taip skubat nesuprantu... ruoškitės nėštumui nepuldinėdamos ir dar net menesiniu laikui neatejus darydamos tyrimu. Nepykit sakau is patirties, kuo veliau suzinosit tuo maziau nervu bus nes pirmos savaites kritiskos ir po to kai nuo pirmu dienu pradesit skaiciuoti nestuma labai skaudziai galite nusivilti. Palaukite menesiniu, jei jos savaite veluos pasidarykite eilini nestumo testa ir jei bus teigiamas tai tuomet dziaukites ir dar po poros savaiciu kai jau bus 7-9 nestumo savaites apsilankykite pas gydytojus nes anksciau nulekus jie jums nieko negales aiskiai pasakyti. Vat 6-7 savaiteliu jau matosi gerai leliukas tai padaro tegu echoskopija ir paziuri ar vietoje prisitvirtino ir tai dar nereiks kad jau viskas gerai....
Taigi neskubekit gyventi ir patausokite nervus, gerai maitinkites ir svajokite
Atsakyti