Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvaitės, gyvenančios Milton Keynes (UK)

QUOTE(vitalija25 @ 2010 08 05, 00:03)
as gyvenau siaip daukur marijampoleje bet paskutiniu metu kosmonautuose  mirksiukas.gif mano mazylis dar y darzely niekur nejo.
Na merginos tai kada darom susitikima?!?! drinks_cheers.gif

Aisku.. ax.gif
Darom darom thumbup.gif Nes mano vaikai is nuobodulio lipa viens kitam ant galvu.. doh.gif Parkas salia atsibodes jau.. reikia kazko naujo..doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos hi.gif

Kur dinge visos? 4u.gif Tuoj orai atves taip ir liksim meetuko nepadare.. unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

Ziuriu, po truputi atsigauna sita temute thumbup.gif Daugiau mergyciu atsirado, o tai buvau jau vilti praradus. As kol kas atostogauju Lietuvoje, bet po savaites jau griztam. Vyras kaip tik mus perkrauste savaitgali i Milton Keynes Tattenhoe rajona smile.gif Isvengiau kraustymosi vargu hihihi.gif Butu labai smagu jusu meetuke sudalyvauti bigsmile.gif
Atsakyti
Kazkaip pasyviai cia viskas vyksta verysad.gif
Atsakyti
taip taip ..kazkur dinge kitos mamytes.. g.gif
Atsakyti
O taip noretus susipazinti, meetuka koki padaryti, vis linksmiau butu smile.gif Mes dar gyvenam kraustymosi nuotaikom, dar niekaip deziu nepribaigiam iskraustyt doh.gif
Atsakyti
labutis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigyte @ 2010 09 03, 07:19)

labutis.. mirksiukas.gif prasom aktyviau..kuriam rajone gyvenate? mirksiukas.gif matau turit sunu tokio pat amziaus kaip maniskes panos.. biggrin.gif ar pasiruose jau i mokyklele?
Manoji nelabai..sake per mazai jai atostogu... doh.gif
Atsakyti
laba,as Netherfield gyvenu. smile.gif nenori vaikis i mokykla smile.gif noriu pkalust kokios kainos paslaugu?nu pvz antakiu tvarkymo,dazymo.ir blakstienu? ax.gif jei nemaisau su kazkuo. smile.gif ieskau kur arciau butu ir pigiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigyte @ 2010 09 04, 07:40)
laba,as Netherfield gyvenu. smile.gif nenori vaikis i mokykla  smile.gif  noriu pkalust kokios kainos paslaugu?nu pvz antakiu tvarkymo,dazymo.ir blakstienu?  ax.gif  jei nemaisau su kazkuo. smile.gif ieskau kur arciau butu ir pigiau  lotuliukas.gif


mano ne tik mergina nenori,bet ir maziukas pradejo eiti i darzeli trecia diena,tai is vis kosmaras..su asarom..,bet va vakar pasiliko valandziukei.. doh.gif svarbiausia Lietuvoje tai visus metus islanke darzeli..ir taip vaikas nepescias namuose..o va darzas beda.. doh.gif
oo tai netoli nuo musu.. biggrin.gif ne nemaisot.. biggrin.gif i az parasysiu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edeta: 04 rugsėjo 2010 - 10:36
Edeta, o cia tu gal kosmetologines paslaugas teiki ar ne taip supratau? ax.gif
Papildyta:
Jau radau tavo skelbima, parasiau meiliuka mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip gerai,susirasim cia visko smile.gif
Atsakyti