Įkraunama...
Įkraunama...

Newcastle ir aplinkiniai rajonai

Sveikutes,
Stai ir as..gyva..vakar buvau Nottingham. Isklausem paskaitele ir namo grizom. O siandien buvo my big day...Wauuuu..Kaip cia viskas skiriasi, kiek ismokti ir suzinoti reikes...Jei per ateinanciu triju menesiu laikotarpi galva nuo informacijos nesprogs, tai nezinau...isprotesiu vistiek lotuliukas.gif blink.gif
Bet patiko bendrai paemus. Tik va kad ant koju visa diena-atsisesti galima tik pietaujant...baisu...Ir savo mazyles gaila, kad be mamytes kiauras dienas bus verysad.gif Na ka padarysi. Darbas yra gyvenimas, o gyvenimas yra darbas g.gif blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2010 07 08, 21:38)
Sveikutes,
Stai ir as..gyva..vakar buvau  Nottingham. Isklausem paskaitele ir namo grizom. O siandien buvo my big day...Wauuuu..Kaip cia viskas skiriasi, kiek ismokti ir suzinoti reikes...Jei per ateinanciu triju menesiu laikotarpi galva nuo informacijos nesprogs, tai nezinau...isprotesiu vistiek lotuliukas.gif  blink.gif
Bet patiko bendrai paemus. Tik va kad ant koju visa diena-atsisesti galima tik pietaujant...baisu...Ir savo mazyles gaila, kad be mamytes kiauras dienas bus verysad.gif  Na ka padarysi. Darbas yra gyvenimas, o gyvenimas yra darbas g.gif  blink.gif  unsure.gif

svarbu,kad patinka darbas,o kaip nors atsiminsi visa informacija,tikiu,kad sunku palikt mazylia visai dienai verysad.gif ,o kaip vyrui sekasi,gal koki darbuka rado g.gif ,o sesei kaip cia ar patinka g.gif ,va kiek klausmu uzdaviau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(J.R. @ 2010 07 08, 22:40)
svarbu,kad patinka darbas,o kaip nors atsiminsi visa informacija,tikiu,kad sunku palikt mazylia visai dienai verysad.gif ,o kaip vyrui sekasi,gal koki darbuka rado g.gif ,o sesei kaip cia ar patinka g.gif ,va kiek klausmu uzdaviau bigsmile.gif

Vyras dabar tik ieskotis pradejo, nes ir taip buvo visokiu reikalu, apsipirkimu ir tt. Tai nuo siandien pradejo CV siuntineti ir tt. Bus matyti kas cia bus.. zvaidzdut pasiklausius baisu darosi..
Sese tik karta centre tebuvo, o daugiau nieko nemate ji. Tik i parkiuka nueina-prie pat namu yra ir su babaju vaikais draugauja ir viskas. Sunku su dviem kleckiukais vienai kazkur kazka daryti, eiti. Bet siaip ji ne is tu, kurie liudi savo Lietuvele palike. Gal net dziaugiasi? g.gif Nezinau. Verkt tai tikrai neverkia smile.gif Cia as uz ja prisiverkiu doh.gif Ir siryt savo kamuoliuka dukruliuka palikt kai reikejo verkiau... Esu zliumbike, ka cia slept.. blush2.gif
O darbas ar patinka pasakysiu po kokio pusmecio, kai jau tvirtai isivaziuosiu. Pirmas ispudis geras, o kas bus toliau-sunku pasakyt. Kad lengva nebus tai faktas.. Na bet C'est la vie kaip sakoma. Viskas bus gerai tikiuosi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2010 07 09, 00:12)
Vyras dabar tik ieskotis pradejo, nes ir taip buvo visokiu reikalu, apsipirkimu ir tt. Tai nuo siandien pradejo CV siuntineti ir tt. Bus matyti kas cia bus.. zvaidzdut pasiklausius baisu darosi..
Sese tik karta centre tebuvo, o daugiau nieko nemate ji. Tik i parkiuka nueina-prie pat namu yra ir su babaju vaikais draugauja ir viskas. Sunku su dviem kleckiukais vienai kazkur kazka daryti, eiti. Bet siaip ji ne is tu, kurie liudi savo Lietuvele palike. Gal net dziaugiasi? g.gif  Nezinau. Verkt tai tikrai neverkia smile.gif Cia as uz ja prisiverkiu doh.gif  Ir siryt savo kamuoliuka dukruliuka palikt kai reikejo verkiau... Esu zliumbike, ka cia slept.. blush2.gif
O darbas ar patinka pasakysiu po kokio pusmecio, kai jau tvirtai isivaziuosiu. Pirmas ispudis geras, o kas bus toliau-sunku pasakyt. Kad lengva nebus tai faktas.. Na bet C'est la vie kaip sakoma. Viskas bus gerai tikiuosi  cool.gif

mmaataai,kaip cia s darbais,man ir ja bais darosi,kad j nera g.gif smagu,kad tavo sese lengvai prisitaiko,as ir greit pripprant,nu bet man sitas miestas nelimpa visai,truksta man cia draugu,ir nepatinka man cia doh.gif kaip busi laisva parasyk bandysim susibegt ir seste pasiimsi kartu g.gif
maziui nupirkom apsauga prie lovos,nes vakar nakti issiverte,o aas begdamaa nakti taaip susitrenkia peti i duru stakta,kad dabar vos ranka paakeliu g.gif

einu miegot labanaktis biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas bye1.gif

Jurgita, manau tik dabar čia tave kamuoja tokios nuotaikos, veliau viskas susitvarkys mirksiukas.gif Šalia tavęs yra vyras, vaikas, sesuo, turi darbą, svarbiausia pagal specialybę dirbi, ne taip kaip aš doh.gif Jau 8 mėnesiai(su 10-ties dienų pertrauka) esu be vyro, kopiu svetimus š*dus ir džiaugiuosi kiekviena uždirbta kapeika mirksiukas.gif Esu gal storžievė, bet Lietuvos visai nepasiilgau schmoll.gif
Kalbant apie kapeikas.... vakar tik pakarksėjau, kad reikia apsipirkti, o laiko taip ir neatsirado doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pigalica: 09 liepos 2010 - 08:47
Sveikutes,darbininkes,gal atsiras kas su manim kavytes g.gif
Atsakyti
QUOTE(J.R. @ 2010 07 10, 11:14)
Sveikutes,darbininkes,gal atsiras kas su manim kavytes g.gif

Labas dienas jau biggrin.gif
as jau po kavytes smile.gif nors iki puse desimtos ismiegojau siandien doh.gif neatsimenu jau kada sitiek miegojus buvau...stresas ir nuovargis savo padare doh.gif
spekit ka pusryciams valgiau? Neatspesit biggrin.gif Naminiu lietuvisku tikru kaimisku rukytu lasinuku su juoda lietuviska duona thumbup.gif vakar gi pagaliau atkeliavo musu tases su visais daiktais(tiksliau ne visais, bet daug daiktu).Issisiuntem kai susiradom nuolatine vieta gyvent,tai po ilgos keliones pagaliau sulaukem ju smile.gif Valio thumbup.gif laukia dabar kraustymas vel,rusiavimas ir i spintas deliojimas doh.gif
Gal kas prie juros po pietu vaziuojat pasivaiksciot? g.gif mes lyg ir galvojam jei nelis..
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2010 07 10, 14:32)
Labas dienas jau biggrin.gif
as jau po kavytes smile.gif nors iki puse desimtos ismiegojau siandien doh.gif neatsimenu jau kada sitiek miegojus buvau...stresas ir nuovargis savo padare doh.gif
spekit ka pusryciams valgiau? Neatspesit biggrin.gif  Naminiu lietuvisku tikru kaimisku rukytu lasinuku su juoda lietuviska duona thumbup.gif  vakar gi pagaliau atkeliavo musu tases su visais daiktais(tiksliau ne visais, bet daug daiktu).Issisiuntem kai susiradom nuolatine vieta gyvent,tai po ilgos keliones pagaliau sulaukem ju smile.gif Valio thumbup.gif  laukia dabar kraustymas vel,rusiavimas ir i spintas deliojimas doh.gif
Gal kas prie juros po pietu vaziuojat pasivaiksciot? g.gif mes lyg ir galvojam jei nelis..

nuva kaip saunu,kad atkeliavo daikatai,kad taip apsiniauke,jauciu duos lietucio,mes katik grizom is north shieldo,pardese neimanoma dusnekas juodas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2010 07 10, 11:32)
Labas dienas jau biggrin.gif
as jau po kavytes smile.gif nors iki puse desimtos ismiegojau siandien doh.gif neatsimenu jau kada sitiek miegojus buvau...stresas ir nuovargis savo padare doh.gif
spekit ka pusryciams valgiau? Neatspesit biggrin.gif  Naminiu lietuvisku tikru kaimisku rukytu lasinuku su juoda lietuviska duona thumbup.gif  vakar gi pagaliau atkeliavo musu tases su visais daiktais(tiksliau ne visais, bet daug daiktu).Issisiuntem kai susiradom nuolatine vieta gyvent,tai po ilgos keliones pagaliau sulaukem ju smile.gif Valio thumbup.gif  laukia dabar kraustymas vel,rusiavimas ir i spintas deliojimas doh.gif
Gal kas prie juros po pietu vaziuojat pasivaiksciot? g.gif mes lyg ir galvojam jei nelis..

sveikutes smile.gif o as sian kinietiska anti kung-po gaminau, su keptais ryziais l skaniai gavos, saunu kad gavot smile.gif ot kaip gerai kad lasiniai negenda xixi
Atsakyti
QUOTE(cannylass @ 2010 07 10, 19:07)
sveikutes smile.gif o as sian kinietiska anti kung-po gaminau, su keptais ryziais l skaniai gavos, saunu kad gavot smile.gif ot kaip gerai kad lasiniai negenda xixi

papasakok,kaip darei g.gif

bet vejas baisu,koks tikiuosi mano siltnamio neopakels,prie juros be sansu varyt,nunes tikrai doh.gif
einu kavos gert,labas rytas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,taip tuscia cia verysad.gif

Pigalica tavoDUKRYTE SU TORTADIENIU !!!!!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J.R.: 13 liepos 2010 - 11:26
Labas, merginos bye1.gif
J.R., ačiū už sveikinimą wub.gif Žinai, kad visi savo reikalais užsiėmę ax.gif
Aš retkarčiais žadu čia pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti