Įkraunama...
Įkraunama...

Newcastle ir aplinkiniai rajonai

Smagu siandiena, tik kad vejukas plevena palei sijono skvernus. Mudu su vyru irgi atostogaujam, tik mes nelabai kur vaziuojam, buvom Warwicko pily, labai norim nuvaziuoti i Alnviko sodus, draugai sake, kad kazkur netoli Edinburgo yra nuostabus zoo, tad labai noretusi ten vaikiukus nuvezti.
Pries kelis menesius as irgi darbavausi per du darbus, gaila, kad neturiu su kuom vaikiuku palikti, tad teko karavanu atsisakyti. Ar nesunku tau dviejuose darbukuose?
Atsakyti
Labas, orai tikrai lepina, tik vakar vakare gerokai palijo..
Dėl darbų, tai "aš mažinu", anksčiau dirbau visą savaitę be išeiginių po 12-14 valandų, dabar tik darbo dienom,o penktadieni iš viso tik nuo 6 iki 9 ryto, tad paramogoms turiu beveik tris dienas smile.gif jau visas apylinkes aplandžiojom, dabar dairomes kur toliau, kad ir i tą patį zoosodą, kuris yra pačiame Edinburgo mieste, susiekimas labai patogus, iš Waverley geležinkelio stoties kas 10 min važiuoja 100 autobusas ir sustoja tiesiai prie zoo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pigalica: 16 rugpjūčio 2012 - 19:47
QUOTE(Pigalica @ 2012 08 16, 20:45)
Labas, orai tikrai lepina, tik vakar vakare gerokai palijo..
Dėl darbų, tai "aš mažinu", anksčiau dirbau visą savaitę be išeiginių po 12-14 valandų, dabar tik darbo dienom,o penktadieni iš viso tik nuo 6 iki 9 ryto, tad paramogoms turiu beveik tris dienas smile.gif jau visas apylinkes aplandžiojom, dabar dairomes kur toliau, kad ir i tą patį zoosodą, kuris yra pačiame Edinburgo mieste, susiekimas labai patogus, iš Waverley geležinkelio stoties kas 10 min važiuoja 100 autobusas ir sustoja tiesiai prie zoo 4u.gif

o gal kartu kada vaziuojam???? 4u.gif man iki Edinburgo nera labai toli, apie pusantros valandos kelio, jums butu beveik pusiaukele iki musu (mes Berwick'e gyvenam) ir sekanti dalis zoo....
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif Mes irgi esam is jusu regiono smile.gif Mes gyvenam Sunderland, ar priimsit i buri ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rrasytia @ 2012 08 30, 17:17)
Sveiki visi 4u.gif  Mes irgi esam is jusu regiono smile.gif Mes gyvenam Sunderland, ar priimsit i buri ? ax.gif

Sveika Rrasytia!!!! Kaip jums sekasi? ar senai atvyke?
Atsakyti
QUOTE(zbrckn @ 2012 08 31, 21:27)
Sveika Rrasytia!!!! Kaip jums sekasi? ar senai atvyke?

Neblogai, vieni dirba, kiti mokosi smile.gif Atvyke 3 metai. Ieskom draugu, nes baisiai liudna ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
as tebesu,niekur nedingau:) bet nebeuzeinu cia visai..
Atsakyti
Sveiki. neseniai atvykau dirbti i Newcastla. Gal kas susipazinti ar siaip pabendrauti noretu? esu 21 vaikinas biggrin.gif rasykit pm .
Atsakyti
Sveikuciai, gyvenu Stanley netoli Consetto, junciausi i buri ax.gif
Atsakyti
Keliu tema I virsu smile.gif 4u.gif
Atsakyti

matau kad tema jau seniai mirus bet gal kas nors atkreipsit demesi. Planuojam su draugu keliu menesiu begyje kraystytis i Newcastla, prisiklausiau visokiu istoriju kad visur mokamas minimumas ir darba rasti labai sunku. gal galetumet mane apsviesti kokie tenykste situacija dabar? skaiciau kad dabar Newcastleas labai pleciasi planuojamas viesbutis ir  planuojami centro  infrastrukturos darbai.. :B

 

 dar noreciau paklausti del busto. zinau kad kainos pakankamai prieinamos, planuojam nuomotis  buta iki 500sv per menesi ar tai reali suma issinuomoti kazka  kuklaus bet padoraus? gal zinot kokiu privaciu landlordu kurie nuomoja butus ar kur galima juos rasti, siuo metu dar planuojam per agentura buto ieskotis bet per atstuma pacios suprantat kaip tai yra nerealu, kadangi neturesime pradziai darbu tai per agentura geriausiu atveju mum gali pasiulyti susimoket i prieki uz 6 menesius nuoma.. :hmm:

 

gal galite parasyti kurie aplinkiniai rajonai geresni saugesni o kurie tokie siaip sau?  vietoves ir pavadinimus mazdaug studijavau bet nzn kaip ten kas..

 

aciu visom uz info.. :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:

Atsakyti