Įkraunama...
Įkraunama...

Liverpulio mamytės

sukuriau nauja puslapiuka mums plepeti 4u.gif
Atsakyti
valio aleks23 biggrin.gif nes ash jau kelias dienas pergyvenau kad tema eina i gala lotuliukas.gif
kirpejos duomenys ishciunciau tau i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulyteee @ 2010 12 10, 17:59)
valio aleks23 biggrin.gif nes ash jau kelias dienas pergyvenau kad tema eina i gala lotuliukas.gif
kirpejos duomenys ishciunciau tau i az mirksiukas.gif

sveikute 4u.gif 4u.gif 4u.gif gal dar karta gali atsiusti nes as negavau kaip suprantu siuntei i asmenine zinute bet niekas neatejo, o del naujos temos vakar uzejau ziuriu baiges tai galvoju reik kurti nes nebus kur mums pleppa lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Vaidulyte, turbut man issiuntei, nes dvi gavau smile.gif
O as susinervinus, vel mano lagaminas dvi savaites pas mamuka stovi, praeita karta skambinejau ko nepaima, sake auto sugedo, dabar isvis neatsiliepia, jokiu ziniu, o lagaminas nepaimtas.., bliamba, su drauge ka susipirkom, vaikam lauktuves, ziemines striukes, batai, viskas ten doh.gif
Gal cia kuri kitu vezeu zinot? mane tai jau antri taip ismaudo schmoll.gif
Atsakyti
aleks nusiunciua ir ten ir ten smile.gif
vaidabas siaubas,kas cia su tais vezejais,deja ash tik viena karta susiduriau kai brolis atgal namo autousu vaziavo,ir vsio daugiau nieko nesiunciau ir niekas nevaziavo,tad nzn kuri firma geresne,patikimesne.
gal toj lt parduotuveje gali ka nors parekomenduoti?
Atsakyti
Vaidabas,man tika moteris skambino norejo tortuka uzsakyti is manes,tai mes su ja uzsikalbejome ji man pasake kad yar toks jonas kuris veza siuntinius ish liverpulio lyg tais ryt ishvaziuoja ish cia kaip supratau jo tel 862139879
uk 07896719302
sake kad i panevezi vazineja tau kaip tik gal tiktu;)
Atsakyti
Sveikos mamytes wink.gif .
Su vezejais i Livepuli ir is jo yra sunkumu, nes mazai kada jie vaziuoja i ta puse. Visi labiau siausia i Londono puse arba mina pro Anglija per viduriuka ir nenori i pakrasti uzsukti. Kaip jie sako, kad neapsimoka del tases vienos. Mes kai laukem savo siuntionio buvo taip. Susiradom vienus, bet jie pasake, kad visi tie vezikai tarpusavy bendrauja. Jie net susiskambina pasidometi kas kokiu klientu i kuri gala turi ir issidalina, kad butu maziau sukiotis. Tai laukem keles savaites kol atsirado. Bet atvaziavo visiskai kitos imones autobusas rolleyes.gif . Bet visai dzin , svarbu atvaziavo bigsmile.gif . Dabar negaliu prisiminti tikslaus ju pavadinimo, bet vyras kai gris is darbo paklausiu kas veze. Tada dar parasysiu Pamenu , kad dar ivedus nete ju pavadinima atsidare apie ta imone puslapiukas , ten buvo parasyta, kad ir zmones veza, ir visa kita.
Atsakyti
Oij aciu mergaites 4u.gif
Papildyta:
skambinau katik, nekeatsako, bet tikiuos si vakara dar prisiskambinsiu...oij kiek butu dziaugsmo vakams, draugei thumbup.gif
Atsakyti
bandyk gal skambinti ir i uk numeri,nes kie supratau is tos moters kuri skambino tai jis dabar cia randasi ir savaites pradzioje vaziuos i lietuva:)pranesh jai susitarsi,kokios kainos?mane irgi domina siuntini ishsiust kada nors lotuliukas.gif
Atsakyti
na va, mama suskambino i angliska, jis kaina nustato paziurejes i tase, kilogramo kaina siaip pusantro svaro, tai paskaiciavom, mano lagamino parvezimas kainuotu apie sesiasdesimt svaru,..niekai, lauksiu geriau tada savaite dar, radau firmuke, kuri net saskaitas israso, i namus pristato, ir tik trisdesimt teima
Atsakyti
60???????nieko sau brangu kaipash maniau ten uz tashe ima,mano drauge viena siunte ish bostono ten mazas miestelis didziausia tase ir dar vaiko kedute kur i masina ant tos tashe prilpde tai tik uz 30 svaru,reikia jos nr parasyti dar.
Atsakyti
Gaila, bet padet negaliu, nes vyras neuzsisaugojo numerio unsure.gif . Pamenu, kad maciau ant autiko lietuviska uzrasa (ant sono) kuris baiges raide Ė is V raides. doh.gif nu dabar uzmusk nebepamenu pavadinimo. Vyras irgi nepamena. Nu jeigu kada atgaminsiu tai parasysiu. Net nete narsiau bandziau atrast, nu nerandu. Gaila, bet padet neiseina. O tu (Vaidabas) pabandyk skambinti per tuos kur nete adresai, kai suzinosi kokia firma veza pasiziurek atsiliepimus internete. Gal taip rastum kokius neblogus. Mano vyras panasiai ir dare. Vienas draugas dave numeri, o tie nevaziavo, tai tada nete ieskojo.
Atsakyti