Įkraunama...
Įkraunama...

Anglijos pleputės

Sveikos damos,
noriu pasiteirauti, GAL YRA MAMYCIU IR BARKSHIERO? READINGO AR APLINK? butu malonu pabendrauti, jei kokia AZ bruksteletumet smile.gif 4u.gif
Atsakyti
labas mamytes gyvenancios Anglijoje,
turiu viena klausymuk, gal galit padet man jaunai, nepatyrusiai.
gyvenu su teta, pusessere ir jos draugu viename name, turiu drauga kuris nezinia ko nori is gyvenimo o as nescia jau 21savaite nestuke.gif . visi kaip susitare palieka mane viena kai man to reikia buti su kazkuo ir pasneketi. partneris visada iesko priezasciu nebuti kartu ir jis gyvena su savo seserimi,jos vaikais ir savo broliu.
siulau jam iseiti gyventi atskirai o jam kazkas nepatinka. as gyvenu nedydeliame kambarelyje visada jame viena ar su kompiuteriu.
patarkite ka man daryti? ar man vykti namo ar stenktis cia likti ir viska pati darytis viena del vaikelio. lietuvoje turiu mama kuri mane palaiko visais atvejais ka bedaryciau bet jai geriau kad buciau lietuvoje.
patarkite ka man daryti, kokia jusu nuomone?
aciu labai, laukiu 4u.gif
Atsakyti

mergaitės, kokiam www galima pažiūrėti Londone vykstančių koncertų sąrašą ir nusipirkti on-line bilietus?
[/quote]
Atsakyti
Nu kur mano chebra dingus biggrin.gif as tai pavyzdziui vis dar ruosiuosi karsciams cool.gif
Atsakyti
ši tema dar gyva ar jau nelabai? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
nelabai smile.gif
Atsakyti
ot doh.gif o daugiau nieko panašaus su UK nerandu verysad.gif ax.gif
Atsakyti
gal atgaivinam tema? 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif ar priimsit? smile.gif butu smagu pabendraut su merginom is UK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2013 10 20, 22:10)
Sveikos damos,
noriu pasiteirauti, GAL YRA MAMYCIU IR BARKSHIERO? READINGO AR APLINK? butu malonu pabendrauti, jei kokia AZ bruksteletumet smile.gif 4u.gif



labuka wink.gif esu is netolimu apylinkiu, gyvenu Holyport bet dar ne mamyte sad.gif bet jau noriu tokia but smile.gif
Papildyta:
gaivinam paneles, gaivinam sita tema laaaaaabai reikia mergaitiku paplepejimu sad.gif
Atsakyti
Būtų smagu jei daugiau merginų ateitų čia paplepėti. Aš esu iš Norfolko, Norwich miestelio 4u.gif
Atsakyti
Merginos junkites i sia tema, ji aktyvi: TEMA 4u.gif
Ten ne vien tik Rytu Londonietes kalba, turim is visokiu miestu mirksiukas.gif O, ir smagiau visoms vienoje temoje 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti