Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai


PIETRYČIŲ MAMUKŲ IR NE TIK UŽEIGĖLĖ


user posted image

Vaikštinėjo vienas CHA
Susitiko kitą CHA.
Į namus jį pavadino
Prie stalelio pasodino.
-Liūdna CHA?
-Liūdnoka CHA..
Trūksta mudviem trečio CHA
Jei ateitų trečias CHA
Pasigirstų CHA CHA CHA


user posted image

MŪSŲ MAMYTĖS IR PABIRUČIAI

user posted image


AIDA28
sausio 23d - LEONAS 2007 rugpjūčio 19d, DARIA 2008 lapkricio 1d. ir LYDIA LOUISE 6 spalio, 2011

**AUKSSE** - PAULIUS 2006 sausio 22d.

BATIDA - KEVIN

DAPKIENE123
- EMA 2008 sausio 20d

DIANAAISTE rugsejo15 - AISTE gruodzio 31d ir dvynukai wub.gif

JOFKEE nestuke.gif + dar 2 vaikiukai wub.gif

JULIJA gegužės 30d - AMELIJA 2007 liepos 09d.

MOTERISKUTE liepos 24d - LIANA 2008 gruodzio 09d ir EMANUELA 17 liepos 2011

LONDONAS balandžio 04d - BENAS 2007 kovo 21d.

Tomute geguzes 15 AGNE 2009 lapkricio 19d.

RICO gruodžio 29d. - RICARDO vasario 9d.

TAUROMAMA vasario 20d - TAURAS lapkričio 29d.

TITKAUK - TITAS 2007 vasario 21 ir leliukas pilvelyje nestuke.gif

VIGILIUKAS rugpjucio 23 d - OLIVIA 2006 rugsėjo 24d. ir GRANTAS 2008 gegužės 03d.

ZHIVUTE - SOFIJA 2010 spalio 30d.

user posted image
Atsakyti
Na va, ismusiau paskutine plyta anoj trioboj biggrin.gif

Grazaus jums bendravimo naujoj trioboj 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi ir senosios mamytes uzsuks dar cia. 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif lotuliukas.gif oi pazvengiau biggrin.gif ..is eilerastuko...
cia viena cha ir kita cha yra kaip ir wink.gif tai gal as trecia cha galiu pabut tongue.gif ?
lotuliukas.gif Aciu, Ice touch, taip smagiai pradejus nauja tema...gal atsigaus bigsmile.gif ? wub.gif ax.gif
pasiilgau as kazkaip sm... blush2.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Ice_Touch @ 2012 05 31, 14:07)
Sveikutes mamytes  4u.gif

100 metu nebuvau cia  ax.gif uzsukau pasiziureti kaip laikosi namuciai ir uzmaciau, kad nauju reikalaujat  wub.gif  biggrin.gif

Jei jus nesupyksit, tai as pastaciau naujus  blush2.gif  4u.gif

CIA RASITE NAUJUS NAMUCIUS

Bendraukit i sveikatele  wub.gif

Ir greit greit situos nugriaukit ir eikit i naujus  4u.gif


drinks_cheers.gif ACIU

QUOTE(titkauk @ 2012 05 31, 14:46)



4u.gif
Atsakyti
mano drauge paliko vyras mzd pries 3 men, ji tiek krito zemyn kad treciadieni bande pasikarti bet napavyko, o va syryt jai taip blogai kad ji ryte jau gulejo kaip gumine, iskrito iskoju, ja isveze su greitaja, o ten ja patikrine sako kad jy gali vaziuoti namo, tai dabar darom viska kad ja paliktu, blyn kaip sunku... ilga istorija... ar kas nori apie tai padiskutuoti !?
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 06 01, 09:49)
mano drauge paliko vyras mzd pries 3 men, ji tiek krito zemyn kad treciadieni bande pasikarti bet napavyko, o va syryt jai taip blogai kad ji ryte jau gulejo kaip gumine, iskrito iskoju, ja isveze su greitaja, o ten ja patikrine sako kad jy gali vaziuoti namo, tai dabar darom viska kad ja paliktu, blyn kaip sunku... ilga istorija... ar kas nori apie tai padiskutuoti !?

As kaip tik norejau paklausti kaip ta tavo drauge. Ne kas matau jai. unsure.gif O man snd kamstis isejo jau du kart skusmukai buna. Jau tikiuosi snd lekti u ligonine. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 06 01, 12:11)
      O man snd kamstis isejo jau du kart skusmukai buna. Jau tikiuosi snd lekti u ligonine.  :

bigsmile.gif jau greit.. wub.gif ..kad viskas sklandziai ir gerai 4u.gif


Jofkee- liudna,kad taip su tavo drauge unsure.gif verysad.gif labai liudna verysad.gif ..uzdegsiu zvakute,kad tik ji atrastu savy jegu gyventi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif tau irgi begalines stiprybes,saulyt 4u.gif friends.gif


...o man maziuks sukarsciavo...gerkle..o vakare turim vaziuot i pajury keletui naktu doh.gif unsure.gif nu pyp..kad taip...nu bet kaip nors wink.gif ...geriau pasidziaugsiu kitais dalykais.. rolleyes.gif ..vakar snakejau su mokyklos direktore del galimo isvykimo i lt nesibaigus mokslams...tai jau turim kelto bilietus thumbup.gif mes tik 3 paskutinioms dienoms pateisinimo prasiau,tai kaip dziaugiuos,kad jau gavom...nes anksciau kai prasiau balandzio menesi,tai nedave.. ech...as jau skaiciuot pradejau dienas bigsmile.gif ..nu taip pasiilgau saviskiu wub.gif
Atsakyti
Sveikatos vaikuciui. As po ligonines. Buvau nuvarius. Tik isvare namo. Atsidare nuo 1 iki3 cm. suprask kaiP nori. Nezinau kiek tempti reikes. Kamstis eina.saremiai nereguliarus. Bet su Pirmu buvo kas 11 kas 2 kas 7 min. Nei karto. Nebuvo reguliarus. Nezinau kaip bus daba. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 06 01, 11:11)
As kaip tik norejau paklausti kaip ta tavo drauge. Ne kas matau jai.  unsure.gif      O man snd kamstis isejo jau du kart skusmukai buna. Jau tikiuosi snd lekti u ligonine.  wub.gif





QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 06 01, 11:23)

...o man maziuks sukarsciavo...gerkle..o vakare turim vaziuot i pajury keletui naktu doh.gif  unsure.gif nu pyp..kad taip...nu bet kaip nors wink.gif ...geriau pasidziaugsiu kitais dalykais.. rolleyes.gif ..vakar snakejau su  mokyklos direktore del galimo isvykimo i lt nesibaigus mokslams...tai jau turim kelto bilietus  thumbup.gif mes tik 3 paskutinioms dienoms pateisinimo prasiau,tai kaip dziaugiuos,kad jau gavom...nes anksciau kai prasiau balandzio menesi,tai nedave.. ech...as jau skaiciuot pradejau dienas  bigsmile.gif ..nu taip pasiilgau saviskiu wub.gif


o noretusi sakyti smagu jums bus, bet kad bent zada ziauru atsalima, tai gal ir nebus labai smagu kai salta ir dar su temperatura g.gif , taip dazniausia ir buna kaip tycia.... unsure.gif
o del lietuvos tai pavydziu, siemet mes neskrisim niekur, zadam vietoje, uk pakeliauti, y skotija g.gif
o tai jus su masina varysit !?

QUOTE(titkauk @ 2012 06 01, 14:53)
Sveikatos vaikuciui. As po ligonines. Buvau nuvarius. Tik isvare namo. Atsidare nuo 1 iki3 cm. suprask kaiP nori. Nezinau kiek tempti reikes. Kamstis eina.saremiai nereguliarus. Bet su Pirmu buvo kas 11 kas 2 kas 7 min. Nei karto. Nebuvo reguliarus. Nezinau kaip bus daba.  verysad.gif



nu tai ka tada. jau siandien tai tikrai thumbup.gif , neding ilgam, pasirodykit kai galesi, sekmes tau !! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 06 01, 16:02)
o noretusi sakyti smagu jums bus, bet kad bent zada ziauru atsalima, tai gal ir nebus labai smagu kai salta ir dar su temperatura  g.gif , taip dazniausia ir buna kaip tycia....  unsure.gif
o del lietuvos tai pavydziu, siemet mes neskrisim niekur, zadam vietoje, uk pakeliauti, y skotija  g.gif
o tai jus su masina varysit !?
  nu tai ka tada. jau siandien tai tikrai  thumbup.gif , neding ilgam, pasirodykit kai galesi, sekmes tau !!  4u.gif

As jau:-) gime berniukas 3.190 52 cm. Sveikas viskas ok. Miega pavalges gana kietai. Kad visada taip butu bigsmile.gif pagimdziau per 45 minutes blush2.gif saremiai buvo jai imant nuo pradziu tai 6 kazkur valandas. Tiek ziniu is musu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 06 01, 23:02)
As jau:-) gime berniukas 3.190 52 cm. Sveikas viskas ok. Miega pavalges gana kietai. Kad visada taip butu bigsmile.gif pagimdziau per 45 minutes blush2.gif  saremiai buvo jai imant nuo pradziu tai 6 kazkur valandas. Tiek ziniu is musu. mirksiukas.gif

nu nieko sau... Sveikinimai! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti