Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Yra labai efektyvus blakstienų atstatomasis serumas Mary Kay lash& brow building serum ( amino rūgštis, peptidai, raudono dobilo ekstraktas). Naudoti patariama mažiausiai 30 dienų vakare tepti. Tinka po dirbtinių blakstienų nuėmimo, net naudoja moterys po hemoterapijos.
Kaina 100lt, užtenka 6 mėn
Atsakyti
3 savaite tepu Careprost kolkas pokyciu nepastebejau 4u.gif
Atsakyti
Careprost parsisiunčiau į LT be jokių tarpininkių.. pirkau du buteliukus, tai kiekvienas kainavo apie 65Lt 4u.gif
pirkau čia
ir atsiuntė per 10d smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 27 spalio 2012 - 09:52
merginos, kaip tepate Careprost? i kuo?
naudojimo instrukcijoj parasyta, kad reikia perbraukti oda prie pat plaukelio augimo linijos.
ar jum nepatenka lasu i akis? ir kiek uzlasinat? ir ant ko? ar pavyktu su svariu sepeteliu nuo tuso?
Atsakyti
Ar butina tepti Careprost tik vakarais? Ar galima butu ji tepti tarkim ryte? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EZUIKA @ 2012 10 30, 20:18)
Ar butina tepti Careprost tik vakarais? Ar galima butu ji tepti tarkim ryte? ax.gif



manau galima. esme tame kad paskui nedazyt kuri laika akiu. jei ir taip nedazot- manau jokio skirtumo.

Atsakyti
po kiek laiko vartojimo careprost atsirado pirmieji rezultatai? 4u.gif
Atsakyti
O kuriam laikui užtenka tos priemonės Cereprost ?
Atsakyti
[quote=Meskute_as,2012 10 26, 16:24]
3 savaite tepu Careprost kolkas pokyciu nepastebejau 4u.gif
[/quote]

dar per mazai laiko praejo, kad vmatytusi rezultatai, palaukitebent 1-1,5men. o geriausi rezzultatai po 2-3men matosi:)

[/QUOTE]merginos, kaip tepate Careprost? i kuo?
naudojimo instrukcijoj parasyta, kad reikia perbraukti oda prie pat plaukelio augimo linijos.
ar jum nepatenka lasu i akis? ir kiek uzlasinat? ir ant ko? ar pavyktu su svariu sepeteliu nuo tuso?


uztenka vieno nedidelio lasiuko vienai akiai, jei didesnis uzteks ir abiems. O tepti geriausiai kosmetiniu teptuku,tokiu kaip akiu pravedimui

[QUOTE]O kuriam laikui užtenka tos priemonės Cereprost ?

uztenka mazzdaug pusmeciui,priklausomai nuoto kaip taupiai naudosite smile.gif
Atsakyti
nu as nezinau, ar cia pas mane saviitaiga ar ka, bet tepu careprost 4 dienas, o atrodo, kad dazosi blakstienos man jau daug graziau biggrin.gif aisku, be tuso, jokiu pokyciu nesimato 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2012 11 05, 16:34)
nu as nezinau, ar cia pas mane saviitaiga ar ka, bet tepu careprost 4 dienas, o atrodo, kad dazosi blakstienos man jau daug graziau biggrin.gif aisku, be tuso, jokiu pokyciu nesimato  4u.gif


Gal ir saviitaiga, bet aš pvz. nesenai pamačiau savo giminaitę, iš karto paklausiau ar naują tušą nusipirko ar rietė blakstienos, nes atrodė tikrai ilgesnės,ryškesnės tokios, o sakė, kad nusipirko šią priemonę ir tik 6 dienas dar naudojo tada rolleyes.gif tai va ir ašsusigundžiau biggrin.gif
Atsakyti
pas mane giminej yra moteru dirbanciu moteru kolektyve. taijos kai tik tik pradejo naudoti ir siule bendradarbem, tai visos netikejo ir nereikejo, o po poros men, kai jau pamate rezultatus, tai visom pprireike smile.gif
Atsakyti