Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos KT Etindros

labas visoms...

na, man gin taip pat išrašė ETINDROS, KT geriu pirmą kartą...išgėriau šiandien 4 tabletę ir negaliu net dirbti...skauda galvą, pykina, silpna, esu labai mieguista ir plius dar su virškinimu kažkas ne taip...lakstau į tualetą, nes siaubingai raižo vidurius...nežinau net, tikriausiai čia taip organizmas taikosi prie hormonų pokyčių? jausmas tikrai nekoks... sad.gif
Atsakyti
g.gif gal reikės paprašyti, kad išrašytų ginė, bet taip baugina ta prasta savijauta pakeitus...
Atsakyti
Tai cia beveik tas pats kas Yarina? smile.gif as paziurejau Etindros 0,02mg/3mg, o Yarina 0,03mg/3mg - cia didelis skirtumas?? smile.gif man atrodo, kad ne.. Geriau Lindynette 30 7 menesius, persokau ant Yarinos.. as kaip priaugau su Lindynette 3-4 kg, taip ir turiu juos... su Yarina ji laikosi, nekrenta..
o is vienos paneles girdejau, kad ji kai pradejo gerti Etindros numete 7 kg... tai ar verta keisti Yarina i etindros?? nebent kainos atzvilgiu turbut verta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita0319 @ 2011 07 15, 09:53)
labas visoms...

na, man gin taip pat išrašė ETINDROS, KT geriu pirmą kartą...išgėriau šiandien 4 tabletę ir negaliu net dirbti...skauda galvą, pykina, silpna, esu labai mieguista ir plius dar su virškinimu kažkas ne taip...lakstau į tualetą, nes siaubingai raižo vidurius...nežinau net, tikriausiai čia taip organizmas taikosi prie hormonų pokyčių? jausmas tikrai nekoks... sad.gif



Jei kontraceptikus geriate pirmą kartą, 3 mėnesius organizmas derinasi prie naujų pokyčių. Bandykite tabletes išgerti vakare, kad nemalonūs pojūčiai praeitų per naktį smile.gif
Papildyta:
QUOTE(candyflosse @ 2011 07 18, 12:04)
Tai cia beveik tas pats kas Yarina? smile.gif as paziurejau Etindros 0,02mg/3mg, o Yarina 0,03mg/3mg - cia didelis skirtumas?? smile.gif man atrodo, kad ne..  Geriau Lindynette 30 7 menesius, persokau ant Yarinos.. as kaip priaugau su Lindynette 3-4 kg, taip ir turiu juos... su Yarina ji laikosi, nekrenta..
o is vienos paneles girdejau, kad ji kai pradejo gerti Etindros numete 7 kg... tai ar verta keisti Yarina i etindros?? nebent kainos atzvilgiu turbut verta smile.gif




Tai aišku, kad dėl kainos verta, susitaupo kas 4 mėnesiai po dėžutė!
Reikia pabandyti su 0,02 mg/3mg, tai yra su mažesne estrogenų doze.
O sukauptus kg numesite įprastais svorio metimo būdais smile.gif Sėkmės!
Atsakyti

siandien Eurovaistineje pirkau Etindros smile.gif receptas kaip ir Yaz buvo israsytas, bet tame ekranelyje kur rodo visus esancius tos pacios sudeties vaistus parode Yaz, Yasminele ir Etindros, vaistininke sake kad visos jos yra identiskos pagal veikliasias medziagas, tad as paemiau Etindros, kaina pakuotes gavosi apie 32lt, gerokai pigiau nei yaz mirksiukas.gif taip kad mamos ir dar ne mamos, ziurekite tuos ekranelius vaistinese jie mums ir yra skirti, o su receptu galima paciai issirinkti pagal kaina ar dar kazkokius kriterijus mirksiukas.gif
ziuresim kaip savijauta jas geriant, tikiuosi nebus sunkaus prisitaikymo periodo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietia: 21 liepos 2011 - 13:48
Siandien ir as nusipirkau ETINGROS. Ginekologe rekomendavo po ilgo laiko nevartojus. Gimdziau, maitinau... Bet susirupinau pasiskaitinejusi Jusu atsiliepimus, kad tai identiska Yasminelle. Nes nuo pastaruju, man kaip cia pasakius ax.gif nebuvo visiskai jokio noro smileysex.gif Praktiskai idiali kontracepcija, nes jokio veiksmo blush2.gif
O taip negerai... schmoll.gif Baisu, kad ir vyras pabeks smile.gif
Bandysiu, ziuresiu. Gal sitos KT tokios nebus.
Atsakyti
Atsiprasau, virsuje ne taip pavadinima ETINDROS parasiau. ax.gif
Vakar vakare isgeriau pirmaja tablete. Buvo bemiege naktis. Pykina, pilva suka, galva svaigsta, rankos dreba... net nzn ka daryti ar jau kreiptis i gyd., kad man jos netinka, ar bandyti dar kazkuri laika pagerti.
Esu visiskai nedarbinga, jauciuosi visai ne kaip. Reikia seimai eiti pietus gaminti, o as net paziureti i maista negaliu blink.gif
Atsakyti
Vartoju jau trečias mėnuo, medicininiais sumetimais, ne dėl apsaugos. Veido odai labai gerą stimulą davė, svoris nei krenta, nei auga, tik apetitas tau jau tikrai padidėjęs - nežinau, ar čia su KT susiję.
Šiaip esu prieš KT, bet kad sveikata privertė, tai dar pagersiu...
Atsakyti
Man irgi israse gydytoja siuos KT, bet dar nepradejau gerti reikia sulaukti mm. Bet dabar perskaiciusi teigiamus ir neigiamus atsiliepimus sudvejojau..Visada gerdavau Diane tai savijauta buvo gera, jokiu negerumu nepatyriau, paskui israse Yasminelle (sake sie silpnesni) bet savijauta tragiska buvo, kazkas negerai daresi tik 3 pakuotes sugeriau ir padariau ilgesne pertrauka ir dabar parekomendavo siuos Etindros. Tai nezinau ar jos man dabar pradeti naudoti, nesinori tu salutiniu poveikiu g.gif
Atsakyti
etindros geriu jau 4 pakuote sumazintomis dozemis seip esu patenkinta, gaunu visose vaistinese,kaina prieinama, savijauta gera. tik kad pastebiu likus savaitei iki menesiniu pradedu labai noreti valgyti.dar si men pastebesiu o toliau jei liks taip paprasysiu pakeisti 4u.gif
Atsakyti
Mano rankose irgi atsidūrė Etindros tabletės. Gersiu pirma kartą (esu prieš, bet kol kas teks jas pagerti), nerimauju juodai, labiausiai kelia nerimą migreniniai galvos skausmai. Gan dažnai ir taip ją paskauda... Bus matyti...
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2011 06 08, 11:59)
Sveika  4u.gif
Norejau paklausti ar radai vis del to "Etindros" ? smile.gif
Idomu kaip tau organizmas nieko nereagavo kai Yarina pakeitei i sios vaistukus ?  mirksiukas.gif
Nes as pati jau kuri laika naudoju Yarina ,svarstau gal pabandyt sios naujus  mastau.gif

Pirma menesi templiojo, bet po mmm viskas buvo gerai smile.gif nukrito svoris, jokio salutinio poveikio thumbup.gif
Man sake galima netgi gerti Etindros, paskui vel Yarine, nes visiskai vienoda sudetis, tik reikia ziureti kad Etindros butu 3mg/0,03mg stiprumo (tamsesne pokuote), nes yra ir 0,02mg

QUOTE(candyflosse @ 2011 07 18, 13:04)
Tai cia beveik tas pats kas Yarina? smile.gif as paziurejau Etindros 0,02mg/3mg, o Yarina 0,03mg/3mg - cia didelis skirtumas?? smile.gif man atrodo, kad ne.. 

o is vienos paneles girdejau, kad ji kai pradejo gerti Etindros numete 7 kg... tai ar verta keisti Yarina i etindros?? nebent kainos atzvilgiu turbut verta smile.gif

0,02 Etindros ir yarina su 0,03mg yra skirtingos schmoll.gif bet kaip ir rasiau auksciau, Etindros 3mg/0,03 ir Yarina su 3mh/0,03mg (3000/30mg) visiskai identiskos, tik kainu skirtumas nemazas ir kitas gamintojas, yarina Vokiskos, Etindros Isnpaniskos, sudetis ta pati 4u.gif
Beja, su siom tabletem ir man nukrito su Cilest priaugtas svoris thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzna: 16 rugpjūčio 2011 - 15:58