Įkraunama...
Įkraunama...

Mergaitės iš Leičesterio

sveiki kiek gyvenu sitam mieste tai labai nedauk teko sutikti lietuviu o ypac moteriskos gimines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viltevesta @ 2009 12 04, 17:49)
sveiki kiek gyvenu sitam mieste tai labai nedauk teko sutikti lietuviu o ypac moteriskos gimines smile.gif

Nesenai issikrausciau is cia, bet lietuviu leicestery yra! Vien mano likusiu draugiu yra 5!
Tave butinai kas nors pastebes ir duos zinot, kad gyvena ten!

Atsakyti
QUOTE(daizza @ 2009 12 04, 19:32)
Nesenai issikrausciau is cia, bet lietuviu leicestery yra! Vien mano  likusiu draugiu yra 5!
Tave butinai kas nors pastebes ir duos zinot, kad gyvena ten!

o labai faina tada butu idomu pabendrauti bigsmile.gif gal ir mamiciu yra? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Yra, yra mamu gyvenanciu cia ax.gif
Daizza man truksta taves verysad.gif
Viltevesta - paciam Leicester'y gyveni?
Smagu butu susibegti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2009 12 09, 13:16)
Sveikos 4u.gif

Yra, yra mamu gyvenanciu cia ax.gif
Daizza man truksta taves verysad.gif
Viltevesta - paciam Leicester'y gyveni?
Smagu butu susibegti 4u.gif

oi kaip faina bigsmile.gif bigsmile.gif jo paciam leicesteri gyvenu o tu kurioi vietoi gyveni biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Braunstone town mes gyvenam, o jus kur?
Man taip pat labai smagu 4u.gif
Gal galim apsikeisti skype?
Butu dar smagiau, kad dar daugiau mamyciu atsirastu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B-a-c-k-u-t-e: 09 gruodžio 2009 - 19:50
QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2009 12 09, 19:47)
Braunstone tow mes gyvenam, o jus kur?
Man taip pat labai smagu 4u.gif
Gal galim apsikeisti skype?
Butu dar smagiau, kad dar daugiau mamyciu atsirastu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

zinoma galim mano skipe rimante9992 o mes givenam netoli asdos cleveleys avenue bigsmile.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos ilgai ieskotos mamytes biggrin.gif vis nerasdavau temukes kur renkasi leicesterio mamytes...siuo metu esu dar lietuvoje,bet kovo menesiuka jau gyvensime leicesteryje.vyras jau ten,dirba pora nenesiu.auginame du vaikucius,sunu ir 3 metuku dukryte.lai malonu susipazinti ir pabendrauti.as visiskai zalia anglijoje,todel turesiu labai daug klausimuku, gyvenancioms ten...tikiuosi priimsite mane i savo buri. 4u.gif
Atsakyti
Sveikute, prasom, prasom i musu gretas 4u.gif
Smagu, kad musu burelis dideja thumbup.gif
Kokiam rajone gyvensit, gal jau zinot?
Turbut dabar isvaziavimo nuotaikom gyvenat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2010 02 12, 18:55)
Sveikute, prasom, prasom i musu gretas 4u.gif
Smagu, kad musu burelis dideja thumbup.gif
Kokiam rajone gyvensit, gal jau zinot?
Turbut dabar isvaziavimo nuotaikom gyvenat smile.gif

labutis.jo jo nuotaika pakyleta smile.gif jau bilietukai nupirkti, tai liko laukti keliones.labai idomu kaip ten, tas gyvenimas anglijoje,sitiek dalyku nauju laukia....ir idomu ir baisu....gerai kad vyras kojas jau truputeli apsiles,tai vis ramiau.... ax.gif o koiame rajone tai net nezinau,toks ilgas tas adresas,kad nesuprasi kur ten tas rajono pavadinimas doh.gif :lotuliukas:ir tai ten tik pas draugus laikinai apsistosime,o paskui reiks ieskotis kur gyventi...mane labiausiai domina darzeliai ir mokyklos.dukrytei tuoj tyrs metukai,tai reks ieskotis darzelio ar aukles.o kiek laiko jus jau ten gyvenate?
Atsakyti
QUOTE(donatadonata @ 2010 02 12, 20:04)
labutis.jo jo nuotaika pakyleta smile.gif jau bilietukai nupirkti, tai liko laukti keliones.labai idomu kaip ten, tas gyvenimas anglijoje,sitiek dalyku nauju laukia....ir idomu ir baisu....gerai kad vyras kojas jau truputeli apsiles,tai vis ramiau.... ax.gif o koiame rajone tai net nezinau,toks ilgas tas adresas,kad nesuprasi kur ten tas rajono pavadinimas doh.gif  :lotuliukas:ir tai ten tik pas draugus laikinai apsistosime,o paskui reiks ieskotis kur gyventi...mane labiausiai domina darzeliai ir mokyklos.dukrytei tuoj tyrs metukai,tai reks ieskotis darzelio ar aukles.o kiek laiko jus jau ten gyvenate?

thumbup.gif
Nieko baisaus cia. Man asmeniskai tik didziulis diskomfortas buvo del anglu kalbos nemokejimo ir aisktu ta pati adaptacija. Bet nieko nera neiveikiamo thumbup.gif
Mano sunui bus balandy du metukai, as siuo momentu ziurineju darzelius, salia namu. Lygiai taip pat su mokyklomis. Jums visko reiketu ieskoti tame rajone kuriame gyvensit. Kiek zinau mokyklos yra reitinguojamos. Galbut as patarciau susizinoti tiksliai kokiame rajone gyvensit, susirinkti aplink mokyklas kokios yra, na tiesiog pasiieskoti internete ir tada pasiziureti reitingus, kur ziureti tiksliai nezinau. Reiks paklausti drauges blush2.gif
Buna mokyklu puslapiuose formos, jas reikia uzpildyti del vaiko patekimo i mokykla. Arba per si laika kol jus Lietuvoje, gal tetukas galetu nueiti i mokykla, kuria pasirinkot ir uzpildyti forma?
Darzeliai -visi mokami ir brangus. Priklausomai nuo to kiek valandu bus darzely, ar valgys ar ne ir t.t. As ziurejau mums darzelis kainuotu apie 170 svaru per savaite pilna darbo diena su maitinimu. Bet 70 proc. sumos gali dengti viriausybe blush2.gif
As 2,5 metuku cia gyvenu smile.gif
Del aukles - mano drauge registruotai anglu auklei moka 3 svarus i valanda.
Tikiuosi, kad nors truputeli padejau bendra vaizda susidaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2010 02 12, 19:18)
thumbup.gif
Nieko baisaus cia. Man asmeniskai tik didziulis diskomfortas buvo del anglu kalbos nemokejimo ir aisktu ta pati adaptacija. Bet nieko nera neiveikiamo thumbup.gif
Mano sunui bus balandy du metukai, as siuo momentu ziurineju darzelius, salia namu. Lygiai taip pat su mokyklomis. Jums visko reiketu ieskoti tame rajone kuriame gyvensit. Kiek zinau mokyklos yra reitinguojamos. Galbut as patarciau susizinoti tiksliai kokiame rajone gyvensit, susirinkti aplink mokyklas kokios yra, na tiesiog pasiieskoti internete ir tada pasiziureti reitingus, kur ziureti tiksliai nezinau. Reiks paklausti drauges blush2.gif
Buna mokyklu puslapiuose formos, jas reikia uzpildyti del vaiko patekimo i mokykla. Arba per si laika kol jus Lietuvoje, gal tetukas galetu nueiti i mokykla, kuria pasirinkot ir uzpildyti forma?
Darzeliai -visi mokami ir brangus. Priklausomai nuo to kiek valandu bus darzely, ar valgys ar ne ir t.t. As ziurejau mums darzelis kainuotu apie 170 svaru per savaite pilna darbo diena su maitinimu. Bet 70 proc. sumos gali dengti viriausybe blush2.gif
As 2,5 metuku cia gyvenu  smile.gif
Del aukles - mano drauge registruotai anglu auklei moka 3 svarus i valanda.
Tikiuosi, kad nors truputeli padejau bendra vaizda susidaryti blush2.gif
labai aciu, zinoma, kad padejai, net labai....mano sunui 14 metu,tai jis siemet dar pabaigs eiti i mokykla lietuvoje,pasiliks su mociute, o va mergaitei 2,5 metukai.Tai didziausias rupestis kur ja reiks det...na pradzioj tai busime namuciuose, kol susirasime namus,nes kol neturime pastovios gyvenamos vietos, tai negalime ziurinetis ir darzelio.man irgi yra baisiausia kad nemokame angliskai...na pries tai gyvenome ispanijoe 8 metus, tai ismokome,manau ir cia ismoksime, kaip nors, per kancias i zvaigzdes... lotuliukas.gif

Atsakyti