Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurės Airijos Mamytės

Labas vakarelis visoms mamytems siaures airijoje,

priimkit mane i savo buri 4u.gif



mes pries dvi savaites atsikelem gyventi i Belfast.

Prasau jusu pagalbos. Kur lietuvisku produktu parduotuves?

iki greito mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas,

cia vel as ax.gif pagaliau pavyko man prisijungti prie seno accounto!

kaip sekasi?
Uzsiemusios visos.....


atsiliepkit kaaaa ax.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Atsakyti
Sveikos. as irgi S. Airijoje. Gyvenu Moiroj, dirbu Belfaste. Moiroj nesutinku nei vieno lietuvio, sakykit, gal jus ka girdejot? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzula @ 2015 04 28, 11:32)
Labukas,

cia vel as  ax.gif  pagaliau pavyko man prisijungti prie seno accounto!

kaip sekasi?
Uzsiemusios visos.....
atsiliepkit kaaaa  ax.gif

4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


sveika. neradai lietuvisku parduotuviu? google nepadeda? mes kartais uzsukam i lietuviskas ar lenkiskas parduotuves Lisburne ar kituose mazesniuose miesteliuose, Belfaste irgi tikrai turi buti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aganju: 28 balandžio 2015 - 13:36
Labu,

apie googla net nepagalvojau blush2.gif sakau parsysiu, pasiklausiu, paplepesim ax.gif kas kur ir kaip blush2.gif

mes viena lenkiska mazute mazute paduotuvyte radom Lisburn Rd. bet ten juodos duonos nera.... as tik duonos noriu... na gal dar meduoliu bigsmile.gif

O, Aganju, jau seniai S. Airjoj gyvenat? Gyvenot kituose miestuose ar tik Moiroj?
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2015 04 28, 19:16)
Labu,

apie googla net nepagalvojau  blush2.gif  sakau parsysiu, pasiklausiu, paplepesim  ax.gif  kas kur ir kaip  blush2.gif

mes viena lenkiska mazute mazute paduotuvyte radom Lisburn Rd. bet ten juodos duonos nera.... as tik duonos noriu... na gal dar meduoliu  bigsmile.gif 

O, Aganju, jau seniai S. Airjoj gyvenat? Gyvenot kituose miestuose ar tik Moiroj?

Suprantu, as irgi dėl juodos duonos užsuku i lt parduotuves. O bet taciau siomis dienomis pati ruosiu rauga ir bandysiu pirma karta kepti duonos pati:) kazin kas iseis:)
Moiroj gyvenu metus, pries tai-Vilniuje. Kokie vejai jus atpute i Belfasta? Darbas?
Atsakyti
na, pagooglinau radau adresa 179 ORMEAU ROAD, BELFAST bet as kiekviena diena i mokykla vazineju ir nemaciau blink.gif street view isijungiau nematau....reiks ryt dairytis

tai jus, irgi sakyciau, naujokai.... mes cia 3cia savaite... taip, MB gavo darba... norejau i UKMainland, bet ka padarysi, cia atrodo irgi gan neblogai... kol kas labai euforiskai nusiteike biggrin.gif viskas super thumbup.gif

Labai idomu butu isgirsti kaip tau seksis kepti duona! Saunuole! As nesiryztu tokiam darbui. Man net mieline tesla tai kazkos aukstas pilotazas! O cia juoda duona! Tikrai saunuole!
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2015 04 28, 19:58)
na, pagooglinau radau adresa 179 ORMEAU ROAD, BELFAST bet as kiekviena diena i mokykla vazineju ir nemaciau  blink.gif  street view isijungiau nematau....reiks ryt dairytis

tai jus, irgi sakyciau, naujokai.... mes cia 3cia savaite... taip, MB gavo darba... norejau i UKMainland, bet ka padarysi, cia atrodo irgi gan neblogai... kol kas labai euforiskai nusiteike  biggrin.gif  viskas super  thumbup.gif

Labai idomu butu isgirsti kaip tau seksis kepti duona! Saunuole! As nesiryztu tokiam darbui. Man net mieline tesla tai kazkos aukstas pilotazas! O cia juoda duona! Tikrai saunuole!



Labas smile.gif
na pabandziau vakar iskepti juoda duona... nelabai pavyko - mazai iskilo ir viduj dregna liko, eisiu ragauti dabar per pietus. bet bandysiu kita karta vel - gal per saltai laikiau, gal per siltai.
mieliniu ir as nekepu, kartais MB kepa:)
pavyko rasti ta lietuvine?
gal kas nors is cia gyvenanciu lietuviu dar atsilieps?
Atsakyti
Laba 4u.gif
sveikinu su pirma duona thumbup.gif svarbu,kad isvis kazkas gavosi! ir nenuleidi ranku ir vel bandysi!
Saunu, kai vyrai virtuveje sukasi! maniskis nieko nieko negamina.....kavos tik pasidaro.....na irman i lova atnesa wub.gif

manau, nebera tos parduotuves. Turejo buti pavadinimu "Europa". Tokios nebuvo. Bet pastebejau "Karolina" ,man tas pavadinimas labai ne angliskas. Anksciau isvaziuosiu ir sustosiu paziureti kas ten.

Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2015 04 30, 15:39)
Laba  4u.gif
sveikinu su pirma duona  thumbup.gif  svarbu,kad isvis kazkas gavosi! ir nenuleidi ranku ir vel bandysi!
Saunu, kai vyrai virtuveje sukasi! maniskis nieko nieko negamina.....kavos tik pasidaro.....na irman i lova atnesa  wub.gif

manau, nebera tos parduotuves. Turejo buti pavadinimu "Europa". Tokios nebuvo. Bet pastebejau "Karolina" ,man tas pavadinimas labai ne angliskas. Anksciau isvaziuosiu ir sustosiu paziureti kas ten.


Karolina tai lenkiska parduotuve - neblogos jos buna, ir produktu ivairiu - lietuvisku, lenkisku, latvisku galima rasti. Kartais dar varskes lenkiskos perku. tikiuosi, rasi ta parduotuve!

maniskis tikras kulinaras - simta kart geriau nei as gamina, laizau pirstus bevalgydama biggrin.gif (pasigyriau biggrin.gifD)

kokia mokykla lankai, jei ne paslaptis?
Atsakyti
buvau uzsukusi i ta "Karolina". Gavau juodos duonos thumbup.gif
maciau lietuvisku koldunu turi ir vaikams sureliu.... nedidele parduotuvyte, bet man uzteks.

man tai kompleksai butu jei vyras geriau uz mane valgi gamintu ax.gif

Sunus lanko Lisnasharragh primary school.... nzn, lyg nebloga.... tai kad kitur vietos negavom. Atvaziavom galvojom MES issirinksim m-kla biggrin.gif bet kad nesigavo taip. Visos uzgrustos. Vieni sako paskambinsim savaites laikotarpi ar turim vietos blink.gif o vaikas turi mokintis, tai sedesim ir lauksim? tai va, praskambinom x m-klu kol radom....
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

klausimas ax.gif kuo jus sildot namus? dujomis ar kaip? kiek jus sunaudojat namu sildymui? as isijungusi ta sildyma visa para, dabar issigandau, kad smarkiai prisuks, o gal dujos labai daug nekainuoja?

siandien rytas nuostabus bigsmile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

mes darbu neskirstom i moteriskus ir vyriskus - kas ka mokam kas geriau sugebam kas daugiau laiko turim, tas ir darom smile.gif reiks savaitgali, kai bus daugiau laiko, ir man ka nors virtuveje pagaminti smile.gif

Sildom mes dujom, dabar kazkiek papigusios, gal 1,5 sv uz litra ar kaip ten skaiciuojas. Bet nera labai pigu. ziema apie 100 sv kartais gavosi... nu bet salti namai, langai prapuciami... trukumas cia kad nera tokiu namu kaip Lietuvoje. kazkaip nostalgija Lietuvai uzpludo, graziam lietuviskam geguziui ir pan ax.gif
Atsakyti